במשך שנים נשים מוכיחות שאם הן תעבוד מספיק קשה ויש להן חזון ברור, תוכל לעלות לפסגה  בלי בסיס מלכתחילה וגב כלכלי. רק צריך להיות עם הנחישות והעור הקשוח כדי לדחוף את הכישלונות והמגרעות הכי גבוהה. ראה מאמר השפים העשירים בעולם

קשור: אמן? איך לעשות כסף באינטרנט מהבית

הנשים הבאות הן הוכחה חיה לכך – אם הכסף שלהן  צריכות לעבור הרף. כאן אנו חוגגים את סיפורי ההצלחה שלהם תוך   פירוט כיצד הם הפכו רעיון עסקי ראשוני   להון ואיך הם הפכו למיליארדריות שהם היום.

"אלה הנשים העשירות ביותר מתוצרת באמריקה "

אופרה ווינפרי

שווי נקי: 2.6 מיליארד דולר (2.09 מיליארד ליש"ט)

גיל: 65

תעשיה: טלויזיה

האהובה של האומה האמריקאית היא לא אחרת מאשר אופרה ווינפרי מעוררת ההשראה. דמות ציבורית מעשה ידיה זו ממיסיסיפי עברה לבולטימור, מרילנד בשנת 1976, שם אירחה את תוכנית הצ'אט הטלוויזיונית People Are Talking . אחרי שמונה שנים מצליחות בתכנית, היא התקבלה לעבודה על ידי תחנת טלוויזיה בשיקגו כדי לארח את תוכנית הבוקר שלה, AM שיקגו , ובשנת 1986 השיקה את The Oprah Winfrey Show , ששודרה במשך 25 עונות עד 2011.

עם ההצלחה שלה, ווינפרי השיקה תחנת טלוויזיה משלה, OWN, והפכה לשגרירה של מותג עבור שומרי משקל. היא משקיעה הרבה מזמנה וכספה בעבודתה הפילנתרופית והיא פעילה מסורה לזכויות ילדים.

קשור:אתרי סקרים בתשלום או (אפליקציה)

ג'ונל האנט

שווי נקי: 2.7 מיליארד דולר (2.17 מיליארד ליש"ט)

גיל: 80

תעשיה: הובלות

ג'ונל האנט החלה את הקריירה שלה כעובדת במשרה חלקית בעסקי הובלות בעלה ג'וני בשנת 1961. ככל שגדלה החברה, היא החלה מעורבת יותר, לייצר דוחות כספיים ולקחת את האחריות על הנהלת החשבונות.

בשנת 1969 החליטו בני הזוג להרחיב את המיזם שלהם, לקנות חמש משאיות ושבעה נגררים, ובכך השיקו את שירותי התחבורה JB Hunt. מאז הם הפכו לאחת מחברות התחבורה הגדולות בארצות הברית, וגייסות הכנסות של מעל 7.2 מיליארד דולר (5.79 מיליארד ליש"ט).

למרות שהאנט התפטרה מתפקיד מזכירת התאגידים בשנת 2008, היא עדיין בעלת המניות הגדולה בחברה עם אחזקה של 17%.

דוריס פישר

שווי נקי: 2.7 מיליארד דולר (2.17 מיליארד ליש"ט)

גיל: 88

תעשיה: קמעונאות

לזכותה של דיורי פישר הצטרפותה של מותג הביגוד הפופולרי The Gap בשנת 1969 עם בעלה המנוח דונלד, לאחר כשלא מצא זוג ג'ינס שמתאים לו.

כשחנות ה- Gap הראשונה נפתחה, היא מכרה רק את הג'ינס של ליוויס כמו לחמניות, ובסופו של דבר התרחבה לעצב ולהפיק קווי לבוש משלהם לנשים וגברים כאחד. העסק צמח במהירות ובשנת 1983 הרחיב המותג את מטרייתו לרפובליקת הבננות ולחנות הספין אוף Navy Old 1994 בשנת 1994.

למרות שהיא פרשה מהאופנה, היא משקיעה את זמנה ועניין בקולקציית האמנות המהירה שלה, הכוללת יצירות של אמנים כמו אנדי וורהול וריצ'רד סרה, אותם השאילה למוזיאון לאמנות מודרנית בסן פרנסיסקו.

לינדה רזניק

שווי נקי: 2.8 מיליארד דולר (2.25 מיליארד ליש"ט)

גיל: 76

תעשיה: חקלאות

לינדה רזניק, המכונה גם נסיכת הרימון, שולטת בתעשיית המזון והמשקאות מאז שנות השישים. עם הצבעים המפורסמים והטעם הטוב שלה, רזניק הייתה הכוח השיווקי שעומד מאחורי מאמציה, כולל POM Wonderful, Halos Mandarins, Pistachios Wonderful, Water Fiji ו- Teleflora.

היא ידועה כמובילה את כל החלטות השיווק בעסקיה המשותפים עם בעלה סטיוארט שעוסק בצד העסקי של הדברים. רבים מתארים אותה כאישה אינטליגנטית בעלת כישורים גדולים ויכולת לדאוג לעצמה  . 

קשור: למה וורן באפט משלם רק במזומן

ג'ודי לאב

שווי נקי: 2.9 מיליארד דולר (2.33 מיליארד ליש"ט

גיל:82

תעשיה: תחנות דלק קמעונאות

ג'ודי לאב ובעלה טום פתחו את תחנת הדלק הראשונה שלהם בוואטונגה, אוקלהומה בשנת 1964, באמצעות הלוואה של 5,000 דולר (כ -4,000 ליש"ט) מהוריו של טום. תוך מספר שנים, בני הזוג פתחו למעלה משלושים תחנות דלק, ובשנת 1971 החלו למזג תחנות דלק בשירות עצמי עם חנויות נוחות, והתוצאה הייתה תחנות הנסיעות והכפריות של לאב.

כיום יש להם מעל 480 משאבות וחנויות נסיעות ברחבי ארה"ב והשתמשו בכספם הרוויח הקשה כדי להקים את קרן המשפחה של Love שתרמה מעל 5 מיליון דולר (4.02 מיליון ליש"ט) לאוניברסיטת אוקלהומה.