איך להרוויח כסף כאמן באינסטגרם

אני יכולה לפרסם ציור וזה יימכר לפני שהצבע היתייבש", מסבירה אשלי לונגשייר , שמוכרת את אמנות הפופ האקסצנטרית שלה תמורת 30,000 דולר ישר מהאינסטגרם. וכן, היא לא היחידה. האמן כריס אוסטין נהנה מ"מכירות פלאש "מהיצירה האחרונה שלו, מקבל דוא"ל של קונים נלהבים תוך דקות מרגע הפרסום באינסטגרם.

"אינסטגרם משנה את שם המשחק"

עם הדוגמאות הללו ויותר מכך, ניתן לומר כי אינסטגרם הפכה לפלטפורמת המדיה החברתית של האמנים מכל הסוגים. זה קריירה לכל דבר, ומבטל את הצורך של מבקרים בעלי שם גדולים לקרוא לצילומים ולעזור לאמנים להתחבר לקונים ברחבי העולם שמוכנים לשלם עבור עבודתם.

קשור :איך להרוויח כסף מאינסטגרם

אז איך אמן הופך את האינסטגרם לזרם הכנסות אחר?

הכל מסתכם בעוקבים מעורבים יותר. מכיוון שככל שחשבונכם פופולרי יותר באינסטגרם, האמנות שלכם תהיה מבוקשת יותר. כדי לעזור לך להתחיל, בדוק שבעה דברים שאתה יכול לשפר בחשבון האינסטגרם שלך כדי למשוך יותר עוקבים.

פרסם תמונות באיכות גבוהה

לא הייתם משאירים יצירה מהסטודיו שלכם לא גמורה , נכון? ובכן, אתם זקוקים לאותה תשומת לב לפרטים הקטנים בפוסטים שלכם באינסטגרם!

חשבון האינסטגרם שלכם הוא הרחבה של מי שאתה יצירתי ומקצועי כאחד. תמונות מטושטשות ומוארות בצורה גרועה מפיצות אווירה יצירתית גרועה – די אומרת שאינך מבין עיצוב. ומי רוצה לקנות אמנות מאמן שלא מבין, או לפחות דואג לו, עיצוב טוב?

קשור: עבודה מהבית או הכנסה נוספת

רקע נקי ואור טבעי הם תמיד אפשרות טובה כשמדובר בלכידת הגרפיקה שלך. צלם את האמנות שלך ליד החלון הקרוב, וזכור להקיש על מסך הטלפון שלך כדי להתמקד!

מיתוג חשבון האינסטגרם

מיתוג יכול להיות מושג חמקמק. אבל זה בעצם אומר לפרסם תמונות על דברים שונים, אבל להשתמש באותו סגנון (גם באסתטיקה וגם בכתיבה) לכל תמונה. למה עלינו לטרוח? זה באמת דבר קסום! ברגע, העוקבים יבינו מי אתה ומה אומנותך, אפילו עם תשומת הלב הקטנה שלהם באינטרנט.

לאמן סו ראפלי יש סיפור יפהפה – קליל, צבעוני, טבעי, מזמין. קונים יכולים מיד להרגיש את האמנות שלה ולהחליט במקום אם הם מעוניינים לקנות. אם הם כן, הם כבר יכולים לומר שהיא אמנית אמינה מהמאכל המרשים שלה, נותנת לה יתרון כשמדובר באיסוף.

ככל שמיתוג התמונות שלך גדל, האפשרויות הן אינסופיות! בין אם אתה משתמש בפילטר מסוים, hashtag, שפה וכו ', מצא והיצמד לסגנון שמייצג אותך ואת האמנות שלך כך שלקוחות היעד שלך מוכנים לקנות.

Photo by Pixabay on Pexels.com

שמור על תוכן קריאייטיב 

בשנת 2014 הקדיש האמן רוס סימונס את כל השנה שלו לאוריגמי, שפר את מלאכתו ושיתף אותה עם העולם באינסטגרם. הוא קיפל ופרסם דמות אוריגמי שונה מדי יום, ובתוך 18 חודשים הוא הגדיל את תוצאותיו מ 120 בלבד ליותר מ 100,000. עם המותג החזק של White on Rice ותוכן מדהים, רוס הצליח לפרוש מעבודתו מ 9 עד 5 ולהשתמש באינסטגרם כפלטפורמה לעסק שלו. זה לא מדהים?

זה רק מראה, אי אפשר לזלזל בכוח של פרסום תוכן מעניין באמת. כשאנשים נודדים מהעבודה שלך באינסטגרם, הם עוקבים אחריך, משתפים אותה וגורמים לאחרים לעקוב אחריך. לאחר מכן נפתח הדלת למכירת עוד אמנות ולשמוע על הזדמנויות רווחיות אחרות.

צורו מלל מעניין בפוסטים

הנה תמונה של האמנות שלי שאתה והנה המחיר – משהו נראה קצת מחוץ לכיתוב כזה, לא?

 זה אולי יצירה מדהימה במבט ראשון, אבל תמיד יש בה יותר ממה שעונה על העין. מתן אפשרות לאנשים להיכנס להשראות, לתהליך ולסיפור שלך מאחורי העבודה יכולה להיות נקודת המוצא של הלקוחות רגשית ולשלוף את הארנק.

כמובן, תוכלו להכיר מתי נמכר יותר, אך היו יצירתיים לגביו. לסיום, "נרגש לראות היכן היצירה הזאת תעמוד בבית". עשו את זה מרגש.

האשטאגס נכון לפוסטים באינסטגרם

האשטאגים הם כמו מפות בארץ אינסטגרם. הם הופכים את הפוסטים שלך לגלויים לאנשים המחפשים אמנות כמו שלך, והופכים אותם לאחת הדרכים הגדולות והטובות ביותר לצמיחת בסיס האוהדים שלך.

אילו תגיות האשטאג טובות לפוסטים שלכם באינסטגרם? ובכן, נדרש קצת לחפש כדי למצוא את התשובה. בלינק מעליי

תוכנית הפעולה הראשונה שלכם צריכה להיות באמצעות תכונת החיפוש באפליקציה. לאחר הקלדת מילות מפתח הקשורות לאמנות שלך, תגיות hashtags פופולריות אחרות הקשורות לחיפוש שלך יופיעו. בשלב הבא, מצא אמנים המשתמשים בתגיות דומות לאמנות שלכם ונראה שיש להם תנועה טובה. בדוק באילו הם משתמשים (וכמה) ורשמו הערות.

קשור : טיוב נתונים מהבית בתשלום

שמורו רשימה של הטובים ביותר שמצאת שאתה יכול לשלוף אליהם לפוסטים שונים. רק הקפד להתאים האשטאג עם מה שקורה בתמונה שלך. #inthestio לא יחול על כל תמונה שאתה מפרסם, ואי התאמה עלולה להעלים את העוקבים.

לבסוף, בצע כמה בדיקות משלך ועקוב כמה תגיות hashtags מניבות לך את המעורבות הגדולה ביותר. קח את הזמן כדי להוריד תגיות hashtags ותהיה בדרך לעוקבים נוספים תוך זמן קצר.

ערוך הביו שלך בפרופיל

בעוד שהביו שהוא קצר במילים, אסור להמעיט בערכת הביולוגיה שלכם בחשיבותה. זה המקום היחיד בו העוקבים יכולים ללחוץ על קישור וכל הנקודה בחשבונכם היא למכור את העבודה שלכם!

אתם יכולים לשנות את הקישור בהתאם למה שאתה רוצה להציג, אך קישור לאתר שלך או לדף הפרופיל הציבורי של ארכיב האמנות הוא המקום המושלם לשלוח מעריצים שרוצים לעיין ברכישת אמנות זמינה יותר.

בשילוב עם תיאור קצר ומתוק הנוטף אישיות, חשבון האינסטגרם שלך יהיה מוכן לצאת לדרך.

יש דברים אחרים שכדאי לזכור …

פרסם באופן קבוע

גורואים של מדיה חברתית ב- CoSchedule קבעו כי פרסום אחת לפעמיים ביום באינסטגרם היא הדרך הנכונה. אך לא משנה כמה פעמים תפרסמו, שמרו על כך באופן קבוע! אתם צריכים להישאר רלוונטים.

התחבר לעיתים קרובות

אחרי הכל, מדובר באפליקציית רשת חברתית. התיידדות עם אמנים ומשפיעים אחרים באינסטגרם שעלולים יום אחד לחלוק את העשייה שלך עם העוקבים שלהם יכולה לפתוח הרבה דלתות ולעזור לכם להשיג עוקבים. כמו תמונות של אמנים וגלריות אחרות, שתף הערות מועילות ואל תפחד לחבר את רשימת אנשי הקשר שלך .

פוסטים ממומנים

הנה עוד דרך נוספת להרוויח כסף מחשבון האינסטגרם האמן שלך שאולי לא הבנת: כאשר ההמשך שלך הופך להיות גדול מספיק, חברות עשויות להיות מוכנות לשלם לך כדי לקדם את המוצרים שלהן בפוסטים שלך.

כמובן שאתה צריך לאהוב באמת ולהאמין באיכותם של ננייר ומברשת הצביעה, החימר או צבעי המים, אך זו דרך נהדרת לגייס כסף נוסף למאמצי אינסטגרם שלכם.

לבסוף…

ככל שבסיס המעריצים של אינסטגרם גדול יותר, כך הקונים המעוניינים יותר יקנו את האמנות שלכם. ביצוע הצעדים הבאים להשגת מעריצי אמנות נוספים באינסטגרם יעזור לכם להפוך את אפליקציית המדיה החברתית למשהו רווחי לעסקי האמנות שלכם.

ואז כשאתה מתחיל לבצע מכירות, אתם יכול לשמור על כל דבר מסודר בארכיון הגרפיקה. סמנו אילו חלקים נמכרו, הפיקו חשבוניות כדי לקבל שכר ועקובו אחר תובנות מכירות כך שחשבון האינסטגרם שלכם יישאר רווחי.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: