9 אתרי מכירות פומביות שאתם חייבים לבקר בהם

יש כמה דברים מלהיבים בעולם הזה ואחד מהם היא לזכות במכירה פומבית ולזכות במשהו נדיר ומיוחד . אבל אינך צריך לסכן את ההון שלך, את העושר ואת החופש האישי שלך להשתתף במכירה פומבית. למעשה, אתה אפילו לא צריך לעזוב את הבית שלך. הודות לאינטרנט, אנשים בכל רחבי העולם מגישים הצעות מחיר על פריטים נחשקים מאוד מדי יום ומרגישים את החוויה והריגוש שנלווים לזכייה במכירה הפומבית.

 אך עם ההצלחה של אתרי המכירות הפומביות, eBay, ישנם עשרות אתרי מכירות פומביות לבחירה. אז אילו אתרים הם הראויים ביותר לזמנכם בתקציבים נמוכים? אנו כאן כדי לענות על השאלה הזו ברשימת אתרי המכירות הפומביות הטובות ביותר באינטרנט.

"אתרי המכרזים פומביים הטובים ביותר באינטרנט"

Webstore

Webstore

WebStore אינו אתר אטרקטיבי או סקסי בדרך כלל. אבל אין צורך בממשק מדהים שיש מה להציע לציידי מכירות פומביות באינטרנט. למעשה, אתר פשוט פירושו שהניווט באתר לא יאט את מעבדי המחשבים הישנים יותר. זוהי בחירה עיצובית שפעלה לטובת אתרים כמו קרייגסליסט. תוכלו למצוא כאן המון דברים מעולים כמעט מכל קטגוריית מוצרים שתוכלו לדמיין. יש גם הרבה פריטים ישנים יותר שלא תמצאו לעולם באמזון ובוואלמרט . אולי תמצא משהו שאתה אוהב.

קשור : אתרי קאשבק הטובים בעולם

eCrater

eCrater

eCrater הוא אתר מסחר אלקטרוני המאפשר לכל אחד להקים חנות מקוונת ולקיים מכירות פומביות מקוונות אם הם בוחרים בכך. מכיוון שמוכרים יכולים לייבא מוצרי eBay ו- Google Shopping ל- eCrater, מבחר הפריטים די טוב. פן נחמד נוסף של eCrater הוא העובדה שלא נדרש רישום לרכישת פריט. כל מה שמשתמש צריך לעשות הוא להוסיף את הפריט לעגלת הקניות שלו ולהמשיך לקופה. עם זאת, קונים צריכים לשים לב ש- eCrater אינה עצמה מציעה הגנה על הקונה, ולכן הקונים צריכים להשתמש באמצעי תשלום שמבטיח זאת, או להיצמד רק למוכרים עם דירוג פידבקים טוב. עם זאת, eCrater הוא אחד מאתרי המכירות הפומביות הטובות ביותר בסביבה.

Listia

Listia

Listia הוא אתר צבעוני עם הרבה שתוכלו ליהנות ממננו בזמן שאתם מחפשים אחר אותם פריטים מיוחדים. עכשיו זה לא אתר המכירות הפומביות רגיל. הקונים קונים סחורה ב- Listia באמצעות נקודות זכות באתר. קרדיטים מתקבלים כשאתה נרשם, אך אתה יכול לקבל נקודות זכות רבות יותר על ידי העלאת פריטים למכירה. לאחר מכן תוכל לסחור בנקודות הזיכוי שלך בפועל, או להשתמש בהן כדי להשיג עוד דברים. 

Listia מציעה גם משהו שנקרא Listia Assurance, שפירושו שהקונים יקבלו החזר מלא אם הפריטים אינם מה שתוארו ברשימה, אם המוכר ישנה את תנאי התשלום לאחר הרכישה, או אם המוכר טוען שהו לא קיבל את הכסף. זו הגישה הייחודית וההגנה על הצרכן שהופכת את Listia לאחד מאתרי המכירות הפומביות הטובות ביותר.

קשור : ספקים ישראלים לדרופשיפינג

Ubid

מה שמבדיל את uBid מהשאר הוא העובדה שלא תמצאו כאן פריטים של מוכרים פרטיים . במקום זאת, uBid מכרזי המכירות פומביות בלבד שמגיעים מיצרנים המוערכים יתר על המידה, ולטענת uBid הם מוכרים בין 20-80% מה- MSRP. באופן זה, uBid הוא אתר מכירה פומבית של צרכנים. זה הופך את חווית הקנייה ב- uBid שונה מאתרי מכירה פומבית אחרים במספר דרכים. מבחינת החיסרון, סביר להניח שתמצא עסקת של פריטים נדירים / עתיקים . אך על הצד הפוך, uBid מציגה דרך אמינה להשיג פריטים מהיצרנים עצמם.

המבחר ב- uBid מוגבל יותר מבחינת המגוון מאשר אתרי מכירה פומבית אחרים, אך זהו אתר נהדר אם אתם מחפשים שעונים, אלקטרוניקה או מטבעות. יש לו למעלה מ- 200,000 פריטים לבחירה, שרבים מהם מהקטגוריות הללו. ל- uBid יש גם תכונה הנקראת מגה מכירות פומביות, בה אנשים יכולים לקנות בכמויות גדולות. אז אם אתה מוצא את עצמך זקוק ל 50 שעונים בבת אחת, uBid עשוי להיות המקום להגשמת החלום הזה. אתה יכול גם להשתתף במכירות פומביות אקספרס,  במכירות פומביות מיידיות, פריט עולה למכירה, והמכרז נמשך 20 דקות בלבד לפני שהוא נמכר לכל המרבה במחיר. זה הופך את Ubid לאחד מאתרי המכירות הפומביות הטובות ביותר עבור קונים שרוצים חוויה עקבית וישרה.

Bonanza

הסיסמה של בוננזה היא "הכל חוץ מהרגיל". אם מסתכלים באתר שלהם תבינו מיד. תמצאו כאן הרבה דברים שונים; חלקו פריטים לחנונים", חלקו וינטא'ג, ודברים יחודיים. אפילו בקטגוריות האופייניות כמו בגדים, קונים בבוננזה ימצאו פריטים שלא דומים לשום דבר שראו בקניון המקומי שלהם. האס של בוננזה הוא קלות השימוש האדירה שלו למוכרים, מה שמצליח להפוך את המקום לבורך עבור הקונים . בוננזה הוא אחד מאתרי המכירות הפומביות הטובות ביותר למציאת פריטים מוזרים וייחודיים.

Atomic Mall

בדומה ל- Bonanza, Atomic Mall לאתר יש אסתטיקה אינטרנטית מאוד, אך מכיל כמה מוצרי נישה מעניינים מאוד. מקום זה מעניין במיוחד עבור אספני תקליטים, בעלי מלאכה וגיימרים רטרו. תוכלו למצוא כאן גם מוצרי ספורט, כלים ושאר פריטי אספנות אחרים. כמה מאתרי המכירות הפומביות הטובות ביותר כולל זה, הוא שהוא לא דורש רישום מצד הלקוח.

קשור : הפסיקו לעבוד התחילו לעשות כסף

Ebid

עם יותר משני מיליון משתמשים, Ebid הוא אחד מאתרי המכירות הפומביות הגדולים יותר (מלבד eBay). הקדישו מעט זמן לאתר, ולא קשה לראות מדוע. המבחר נפלא, עם כל מיני דברים מוזרים. בחר בקטגוריות כמו "מזכרות ספורט", "רוחנית ומטפיזית" ו"הרבה סיטונאות וגדולות ". כדי לתת לך מושג על המגוון הגדול של הדברים הקיימים באתר, במהלך סקירה מהירה, אופנועי שלג ומבחר גבישי אנרגיה של רייקי.

Ebid מקל גם על התחלת הרכישה, עם מדור עזרה נרחב. כאן תמצאו תשובות כמעט לכל שאלה שיכולה להיות לכם בנושא השתתפות במכרזים של Ebid. יש אפילו מגוון רחב של סרטונים מקוונים שיעזרו לך. בעוד שכמות סוגי המכירות הפומביות השונות באתר עשויה להרתיע בעיתוי הראשון, אם תצמד למדריכי העזרה, ייתכן שתמצא שהמוצרים שאתה יכול להשיג מהאתר בהחלט אשר שווים את המאמץ.

Liquidation

אתר מכירות פומביות באינטרנט זה מתמחה בהרבה מאוד פריטי בתפזורת במגוון רחב של קטגוריות מוצרים שונות. כמו uBid, גם הפירוק ממלא את המלאי שלהם מהיצרנים המוערכים. תוכלו למצוא מכירות פומביות לפריטים כמו משלוח של מוצרי ספורט שונים. מסיבה זו, הפריטים הנמכרים כאן מתאימים יותר לעסקים המעוניינים לרכוש מלאי גדול יותר, אך הציבור הרחב יכול היה לראות בכך שימוש מסוים.

אם אתה מחליט לקנות מאתר זה, וודא שאתה בודק את מצב הפריט. רבים מהפריטים הללו מוחזרים או בלויים, בעוד שחלקם האחרים חדשים לגמרי. כמו כן, תרצה לשים לב למשקל המוצהר והממדים של המשלוח בכדי לקחת בחשבון את עלויות המשלוח שלך.

Ebay

אל תסתכל עלינו כאילו אתה מופתע. כמובן ש- eBay נמצאת בראש הרשימה והיינו הולכים לקרוא לזה אתר המכירות הטוב ביותר במכירות הפומביות. כמעט תמיד תמצא את מה שאתה מחפש, ואפילו תמצא כמה דברים שאתה לא מחפש. אבל המצגת שלה אינה הסיבה הכי גדולה שאתה צריך לקנות שם.

קשור : המוצרים הנמכרים ביותר באיביי

אין כמעט שום דבר שאי אפשר להשיג ב- eBay. אנו אוהבים לדבר רבות על האופן בו אמזון היא חנות הכל יכול של האינטרנט, אך ל eBay יש מגוון מוצרים תחרותי, עם מבחר מדהים של פריטי אספנות כמעט בכל נישה או עניין שתוכלו לדמיין. EBay היא גם סוחרת בחלקי חילוף לרכבים, ואפילו יש לה בלוג המוקדש לחטיבת eBay Motors שלה.

הקונים יכולים גם לקנות eBay עם לא מעט שקט נפשי. קל לקונים לבדוק את מדיניות ההחזרות של המוכר, ול- eBay אפילו יש ערבות להחזר הכסף אם הקונה לא יקבל את המוצר שהובטח.

אז אתה אולי תוהה, מדוע לגשת לאחד מהאתרים האחרים הרשומים אם eBay כל כך טוב? ובכן, אתם בטח בודקים אתרי מכירה פומבית מכיוון שאתם מחפשים לקנות פריטים נדירים או יחידים מהסוג, נכון? עובדה היא, ש- eBay גדולה ככל הנראה, ויכול להיות שאין בה את הפריט המדויק שאתה מחפש, בעוד שאחד מאתרי המכירות הפומביות האחרים הרשומים כאן עשוי להיות. יתר על כן, אתרי המכירות הפומביות האחרות המפורטות לעיל יכולות למלא צרכים ספציפיים טוב יותר ממה שעושה eBay. הסיבה שהם מסוגלים לשרוד לצד איביי היא מכיוון שיש להם מודלים עסקיים שונים במקצת, והם מספקים מענה לאזורים שונים בשוק. אז הקפידו לתת לשחקנים הקטנים האלה סיכוי כי הם עשויים להתאים לכם יותר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: