יש כל כך הרבה עצות בנושאי כספים, עד שקשה להבדיל בין העצות הטובות לבין הרעות . בכדי לחסוך לכם , ביקשנו מתשעה בעלי עסקים מנוסים כלכלנים ויועצים פיננסים ב- Oracle לשתף את מיתוסי הכסף הגדולים ביותר שיכולים להקפיץ את ההצלחה הכלכלית שלכם :

1. כדי להרוויח כסף צריך לדאוג לכסף.

″ככל שאני מבזבז יותר זמן במחשבה על כסף, פחות אני חושב על הרעיון הגדול הבא שיכול להרוויח לי הרבה כסף. מחשבה מרובה תמיד מגבילה את היצירתיות.

במקום זאת, אני סומך רק על הבטן שלי. כשמשהו לא מרגיש נכון, זה בדרך כלל מסיבה טובה, אפילו אם אינני יכול לשים את האצבע על הסיבה. הבטן שלך היא אוסף של חוויות עבר – ושלי מעולם לא הובילו אותי לא נכון! ”

2. דבק בסטטוס קוו אם אתה רוצה להתעשר.

″אל תהיה רומנטי לגבי כל מה שקשור לאיך אתה הולך להרוויח כסף. בין אם אתה יזם או שכיר, זרם ההכנסות הנוכחי שלך אינו בהכרח מעיד על איך תרוויח כסף בעתיד.

כשאתה מטפס על בהדרגה, קל לאבד את היצירתיות ואת הרצון הזה לשנות את הסטטוס קוו בחיים – עד שתוחלף על ידי מישהו עם אותם הכישורים שלך. לעולם אל תתנו לכסף להרגיש בנוח בבנק. תמיד תחשוב קדימה. ”

קשור : דרושים : עבודה מהבית הזנת נתונים

3. שמור על הכסף שלך וצפה בן צומח.

″אנשים רבים יגידו לך להשקיע בשוק המניות ולתת לריבית מורכבת להפוך את הכסף שלך למיליונים. הבעיה בעצה הזו היא שאתה צריך לעבוד 40 שנה.

במקום זאת, השקיעו בעצמכם על ידי לימוד מיומנות שתוכלו לייצר רווחים. אם אתה תמיד מחדד מיומנויות חדשות, תרוויח יותר כסף באופן הדרגתי. זה ריבית מורכבת אמיתית . אתה לא יכול לחסוך לעושר, אבל אתה יכול לחנך את עצמך בחינוך פיננסי. ”

4. הצלחה כלכלית נשענת על ביצועי העבר.

″מותגים כמו Blockbuster, Pets.com ו- MySpace היו שמות מוכרים בכל בית – עד שהתרסקו לחלוטין. לעומת זאת.

ההשקעות הנכונות הן אלה שמעניינות אותך באמת, בין אם זה ביטקוין, מניות או נכסים דיגיטליים וכל סוג אחר של נכסים. אם אתה מדבר עם אנשים, קרא את החדשות ובאמת השתמש במוצרים שאתה משקיע בהם, תהיה לך הבנה טובה יותר לאן ההשקעות שלך צריכות ללכת מאשר לשמוע ‘למומחים’ . ”

5. לך על בטוח על פני תנודתיות בשוק.

″איש מכירות שכנע את מרשי למכור את מניות הטסלה שלו בגלל תנודתיות בשוק, ולכן ויתר על השליטה והנזילות בתמורה ל‘ביטחון ’.

אך כאשר איבד את עבודתו, היה עליו לשלם דמי משיכה מוקדמים כדי לגשת לכספיו. הקצבה שלו בסכום של 500,000 דולר הייתה שווה רק 300,000 דולר, לעומת 3.2 מיליון הדולר שהמניות שלו היו שוות היום.

6. בנו קן בהקדם האפשרי.

″שיעור ההחזר הגבוה ביותר על הכסף שלך אינו נמצא בבית או בחשבון חיסכון, שם הוא יושב ויאכל את האינפלציה. השקיעו בנכס העיקרי שלכם: עצמכם  ובעסק שלכם, אם יש ברשותכם.

לכפיל את היכולות שיוצרות הכנסה שלך, כך שתוכל להשיג עצמאות כלכלית. כאשר הכסף שלך דומם, הוא חולה. כשהוא זורם הוא צומח. ”

קשור: שיווק שותפים ללא אתר

7. צריך כסף כדי להרוויח כסף.

″אל תיתן לרעיון של לפתוח עסק  או אפילו הכנסה צדדית  להפחיד אותך; מחסום הכניסה לעסקים נמוך מתמיד. באמצעות כלים כמו וורדפרס, פייפאל ומדיה חברתית, תוכלו ליצור אתר אינטרנט, לפרסם באמצעותו תוכן הדרכה ולקבל תשלומים בחינם.

כל עוד אתה יודע למכור ואתה פותר בעיות של אנשים אחרים, כל מה שאתה צריך זה קצת יצירתיות ונכונות לקחת סיכונים ולהעביד את כולם. ”

8. השגרה תעשה אותך עשיר יותר.

″אני מגיע לגבול היכולת בחשיבה שלי בין חצות לשלוש לפנות בוקר, כשאני חופשי מההתראות של הדוא”ל וההודעות. בדוק מתי המוח שלך עובד הכי טוב, נצל את זה ואל תרגיש רע אם זה לא במהלך 9 בבוקר עד 17 בערב

″האנשים העשירים בעולם לא הצליחו כי הם חשבו כמו כולם או עשו מה שכולם חושבים שהם ‘אמורים’ לעשות.”

קשור : שחקני הקולנוע העשירים בעולם

9. עושר אמיתי פירושו להיות בעל חשבון בנק עצום.

″עושר אמיתי לא נוגע רק להרבה כסף. זה גם פרופורציונלי לאושר שלך, לבריאות ולאיכות החיים הכללית שלך.

אז אל תתמקד רק במה שיש בחשבון הבנק שלך. הקדיש זמן לדאוג לנפשך ולגופך. דבק בעשיית דברים שאתה מתלהב מהם. הקף את עצמך באנרגיה חיובית. כשאתה עושה את כל הדברים האלה, כסף והצלחה יבואו בסופו של דבר. ”