מערכת הקאשבק החזר כספי קלה ופשוטה לשימוש, לכל מי שקונה באמצעותם באינטרנט. אתה יכול להרוויח כסף באופן מקוון כ- cashback, או לקבל כמה עסקאות מעניינות ורווחיות, קופונים, הנחות וקודי פרומו. במאמר זה "אתרי הקאשבק" יעזרו לכם לגלות מהם אתרי הקאשבק הטובים ביותר לשימוש לקניות אונלין באינטרנט.

מה זה קאשבק?

קודם כל נגיד כמה מילים על קאשבק עצמו. זוהי מערכת פשוטה המשמשת חברות כרטיסי אשראי רבות, דפי אינטרנט או אפליקציות סלולריות. באמצעות מערכת זו תוכלו להרוויח אחוז מהכסף שתוציאו מכרטיס האשראי שלכם או הפייפאל, או דרך אתרים אלו. חברות גדולות כמו אמזון או איביי משלמות כסף לאתרי קאשבק כדי לפרסם את המוצרים שלהם, בעוד שהן משלמות לנו כסף עבור קניות באתרי החברות הגדולות הללו. וכולם מרוצים. מאמר נוסף איך לייצר הכנסה נוספת מהבית

אתרי הקאשבק המובילים


1) Ebates

ebateslogo-300x120.png
Ebates הוא אחד מאתרי הקאשבק הטובים ביותר והוא באופן אישי המועדף עלינו. באתר יש למעלה מ- 2000 חנויות לקניות באינטרנט. כאן אתה יכול לקבל החזר מ- 1% ל- 50% בהתאם לחנות המקוונת בה אתה משתמש. אלא שיש כמה מבצעים והנחות מעולים על מנת לחסוך עוד יותר כסף. הרשם עכשיו: הירשם .

ל- Ebates סיומת קטנה ונחמדה לדפדפן כרום, כך שתוכלו לקנות ישירות מהאתר הרצוי. הדבר היחיד שאתה צריך זה להפעיל את התוסף הזה.

מאמר קשור: איך לעשות עסק רווחי מסקרים

אתה יכול למשוך כסף: באמצעות שיק או באמצעות PayPal.

מינימום כדי לקבלת תשלום: 5 $ ומעלה.

אתרי הקניות הטובים ביותר ואחוזי הרווחים שלהם ב- Ebates:
Amazon.com – 3.0%
Ebay.com – עד 5.0%
Nike.com – 12.0%
Walmart.com – 1.0%
Bestbuy.com – 1.0%
AliExpress.com – 4.5%

2) TopCashBack

TopCashBack-logo.png
TopCashBack הוא אתר נהדר לקאשבק לעת עתה יש להם מעל 3500 סוחרים והאחוזים כאן גדולים יותר גם הם. באתר האינטרנט יש כפתור מיוחד, שניתן להתקין בדפדפן, כך שתקנו ברשת כמו שבדרך כלל הייתם עושים. לדף האינטרנט יש תוכנית הפניה, אתה יכול לקבל 10 $ עבור כל חבר שאתה מזמין. הרשם עכשיו: הירשם .

ניתן למשוך כסף: באמצעות PayPal או ככרטיסי מתנה.

מינימום כדי לקבלת תשלום: ללא מינימום.

אתרי הקניות המקוונים הטובים ביותר ואחוזי המזומנים שלהם ב- TopCashBack:
Amazon.com – 6.0%
Ebay.com – 1.5%
Nike.com – 6.1%
Walmart.com – עד 4.0%
Bestbuy.com – 1.5%
AliExpress.com – 8.0%

3) פרוגל

Befrugal-logo-300x95.png
ב- Befrugal תוכלו להרוויח עד 30% לקאשבק ממעל ל -4000 חנויות. אם אתה רוכש משהו דרך האתר ומצא אתר אחר שמציע אחוז גבוה יותר, הוא יחיל את התעריף הגבוה יותר על הרכישה שלך בתוספת 25% נוספים לחשבונך. כאן יש לנו גם את מערכת ההפניה. אתה מקבל 15 $ עבור כל חשבון שאתה מזמין. המשתמש שהוזמן גם מקבל 10 $. כך שתוכלו להשיג 10 $ על ידי הרשמה מקישור ההרשמה הזה: הירשמו .

ניתן למשוך כסף: באמצעות PayPal, באמצעות המחאה או ככרטיסי מתנה.

מינימום כדי לקבלת תשלום: 25 $ ומעלה.

אתרי הקניות המקוונים הטובים ביותר ואחוזי המזומנים שלהם ב- Befrugal:
Amazon.com – עד 6.0%
Ebay.com – 1.1%
Nike.com – 3%
Walmart.com – 3.0%
Bestbuy.com – 1.1%
AliExpress.com – 7.0%

4.קאשדו הישראלי

על אתר קאשדו Cashdo בוודאי כבר שמעתם או השתמשתם מאחד החברים או בני המשפחה שלכם, האתר נחמד וקליל מקבלים החזרים כספיים מהקניות שלכם ברשת כמו האתרים שהסברתי למעלה . כמו אתר קאשדו ישנם עוד לא מעט אתרי קאשבק Cashback בארץ אשר מציעים החזר כספי על הרכישות שלכם באתרי הקניות השונים בארץ ובעולם, אך אתר Cashdo מתחייב לתת את ההחזרים הגבוהים ביותר מבין כל אתרי הקאשבק בישראל.