מציאת רעיון וההשקה של עסק לא קורים תמיד דרך מאמץ מחושב וסיעור מוחות. לפעמים, ההשראה באה מעצמה, כשאתה פחות מצפה שזה יקרה. זה המקרה עם חברת מורס וורלד, . עוד בשנת 2011, סקוט טופיול, אז סטודנט במכללה בתכנית הסיעוד של מכללת לוס אנג'לס, מצא את חווית הקניות מעיקה". כהגדרתו, "התקשיתי למצוא פריטים שלא היו סתם יוניסקס ו לא היו מתאימים עבורי. וזה היה מתסכל ללכת לחנויות שבעצם היו עבור נשים ואולי מתלה אחד בחלק האחורי של החנות עם כמה פריטי גברים. " למרות שלא היה לו ניסיון קודם בתחום, סקוט החליט ללכת על זה, והתוצאה היא הקמתו של חברת מורס וורלד , חנות סופרקרצ'ית לגברים. הנה מה שלמד בתהליך.

רעיון לפתיחת עסק:

בדיקת הקונספט של העסק

כששמעו חברי כיתתו של סקוט את החדשות, היו תגובות מגוונות מצד כולם. חלק מהסטודנטיות לא הבינו את הפואנטה של ​​החנות כזו, אבל כל הסטודנטים לסיעודי מצאו שזה נשמע ממש מרגש.

המחקר שלו הראה אז שהרבה אנשים אפילו לא היו חשופים לתסכול של גברים במציאת ביגוד – הם חשבו שהכל פשוט גם לגברים וגם לנשים. אז הוא הבין שחינוך הצרכנים יצטרך להיות חלק גדול מהתכנית העסקית שלו.

העלאת הרעיון העסקי שלך מהשורש

פתיחת עסק הוא לא סיכון לבעלי לב חלש. להצמיח חברה מהקרקע היא לפעמים מסובכת ולעתים מפרכת, אך אף פעם לא קלה. דרוש מאמץ עצום מצדו של סקוט כדי להוציא לפועל את שלל הפריטים שצריך להביא לכדי השקה .

בתחילה, כמה מהספקים היססו לתת לסקוט ולחברתו אלכס, שהצטרף כמייסדי-המפתח שלו, לפתוח איתם חשבונות עסקיים, מכיוון שהחנות שלהם תביא רק כמה מוצרים בודדים מכל ספק. חנות כזו תתמקד בחלק קטן מאוד בבחירת הקטלוג שלהם, והספקים לא האמינו שהם יראו מספיק רווח כדי להפוך את זה לשיתוף פעולה כדאי .  ראה מאמר 5 עסקים שכדאי לפתוח מהבית

סקוט ואלכס נאלצו להתאמץ במיוחד כדי לשכנע את היצרנים לספק להם את השילוב לגברים ולנשים. "זה היה כנראה האתגר הגדול ביותר שלנו," אומר סקוט באותם ימים של פתיחת המיזם, "פשוט להרים את זה מהקרקע, עם כמה ספקים בודדים לא היה פשוט."

העצות של סקוט עבור יזמים מתחילים

מורס וורלד, כמו כל עסק, התחילה להיות חברה מתקדמת. עם תשוקה, התמדה והרבה עבודה קשה מצידו של סקוט כדי לא רק להרים אותה מהקרקע, אלא להפוך אותו לשחקן בענף . העצה שלו  ליזמים עם שאיפות : "אם יש לך רעיון שנשמע מטורף, והבטן שלך אומרת לך שזה רעיון טוב, ושיש צורך, אז לכו על זה! זה מה שעשינו. הפוך את התלונות של אנשים להזדמנות! " ראה מאמר רעיונות לעסקים פשוטים ורווחים