חברות סטארט-אפ ובעלי עסקים. ואם אתה בעל עסק חדש, הדברים הללו נוגעים לך. אז איך אתה מוודא שאתה לא עושה טעויות שיפילו לך את העסק? דרך אחת היא ללמוד מהעבר ולראות אילו טעויות אנשים אחרים עשו. עשינו את המחקר בשבילכם כדי לגלות את הטעויות הנפוצות ביותר של יזמים ובעלי עסקים.

תאמין בעצמך

אם אינך כנה עם עצמך, אינך יכול לקבל החלטות מושכלות אשר באמת ישפרו את החברה שלך. אתה תתחבא מאחורי תירוצים ותכניס לעצמך סיפורים שיסבירו לך מדוע אתה צריך להמשיך לעשות את שאר הטעויות שאתה ממשיך לעשות .  אתה לא יכול להאמין לכל הסיפורים שאתה אומר לעצמך.  אתה צריך מנה של ספקנות (לא אותו הדבר כמו ספקות עצמיות או חוסר אמונה עצמית).

מאמר אהוב :כמה משלמים על חלוקת פליירים ואיך עושים מזה כסף

להיכנס לעולם היזמות מסיבות לא נכונות

אתה יכול לקפוץ ליזמות בתקווה כי זו התשוקה שלך להצלחה. אבל, אם אתה מאלה שנכנסים למשחק הזה בגלל סיבות לא נכונות (למשל: סיבות מפוקפקות להפוך ליזם מספר 1 – החבר שלי עשה את זה, אז אני גם יכול  ) ואז מוקדם יותר מאוחר אתה תהיה בצרות בגלל חוסר יידע מוקדם.

ניהול תקין של חשבון הבנק שלך

זה קורה לעתים קרובות יותר משאתה חושב. אתה יכול לגמור את העסק ואת הכסף גם אם אין לך הכנסות ורווחים סדירים. ניהול החשבון בצורה תקינה תעזור לעסק שלכם לינשום.

תשלומי שכירות לעסק

צוות העובדים הוא החלק החשוב ביותר בפאזל ועלויות שכירות גבוהות שאינם תואמים את הכנסות העסק עלולה להוביל לנפילה. 

מאמר חם: לעשות כסף באמצעות שיווק שותפים תיירות ונסיעות

אי הבנת חשיבות תזרים המזומנים

עליכם לשמור על תחזית תזרים מזומנים קבוע בכדי לשרוד. השאירו כסף נזיל בצד כי" תזרים המזומנים זה לב העסק שלך. בימים קשים שההכנסות נמוכות תזרים המזומנים הנזיל שברשותך יעזור לך לצלוח את התקופה.

Photo by Alexandros Chatzidimos on Pexels.com

מוצר מנצח

הלקוחות שלך צריכים  לאהוב את המוצר שלך . אם לא, אז יש לך בעיה אמיתית. אתה צריך לברר מדוע. הדרך היחידה שאתה יכול לעשות זאת היא להקשיב באמת ולהגיב לצרכים שלהם ולכאבים. וודא שאתה מתחבר ללקוחות שלך. על בסיס יומי.