איך להיות פרילנסר שעושה יותר כסף

אוהבים לעבוד מהבית או שאתם עצמאים אבל מרגישים מבוכה לדבר על כסף? אתם לא לבד. קביעת התעריפים שלך, העברת הערך שלך, העלאת המחירים שלך – כשאתה מנהל עסק משלך הכל תלוי בך. במאמר זה נדבר איך להרוויח יותר כסף כפרילנסר.

אינך בטוח אם הגיע הזמן להעלות את המחירים שלך? להלן סימנים שאתה צריך להרוויח יותר:

יש לך יותר עבודה ממה שאתה מסוגל להתמודד

האם אתה תמיד מלא בהזמנות? עובד מסביב לשעון? האם החיים האישיים שלך הם עמוסים? אלה הם סימנים מדויקים לכך שאתה יכול לעבוד פחות ולהרוויח יותר. כשתגדיל את המחירים תאבד כמה לקוחות – אבל זה העניין! על ידי שמירה על לקוחות בלבד המוכנים לשלם את התעריפים החדשים והגבוהים שלך, יהיה לך יותר זמן פנוי, יותר אנרגיה להקדיש לפרויקטים שאתה נהנה מהם ותוכל לתת שירות איכותי יותר ללקוחות שלך.

קשור: כל הדרכים לעושר מהפכני בחיים

הלקוחות תמיד אומרים לך כן?

כשאתה משתף את הלקוחות ברווחים שלך , האם הם מסכימים איתך מייד? אז בטח יכולת לנהל איתם משא ומתן על שכר גבוה יותר. אם לקוחות מקבלים את השירותים שלך במחיר של 500 דולר ללא התנגדות , נסה להגדיל את המחיר שלך במרווחים קטנים, למשל ל 750 $, עד שתמצא את נקודת הרף. המקום המתוק הוא המקום בו מספיק לקוחות.

לא בדקת את התעריפים שלך במשך 6 חודשים או יותר?

המחירים עולים עם האינפלציה. העבודה שלך אינה שונה! שיעורי האינפלציה משתנים בהתאם למדינה, כאשר שיעורי הדיווח בבריטניה וארה"ב מדווחים על 1.7% בשנת 2019 וגרמניה 1.1% ובישראל 1.5%. המשמעות היא שאתה צריך להגדיל את שיעוריך לפחות פעם בשנה כדי לעמוד בקצב הוצאות המחיה. הפיתוח המקצועי שלך הוא גורם חשוב נוסף – ככל שתצברו ניסיון, תביא ערך רב יותר ללקוחות שלכם. אני ממליץ לבדוק את התעריפים שלך כל חצי שנה כדי שתוכל להתאים אותם כך שישקפו כל מיומנויות, כישורים או הכשרה חדשים שהשקעת בהם.

עלות היא נקודת המכירה העיקרית שלך

כמה פעמים הזמנתם את בקבוק היין הזול ביותר במסעדה? כבני אדם, אנו מחווטים לשייך מחיר לערך . לדוגמה, פחות סביר שנבחר באפשרות הזולה ביותר שקיימת מכיוון שאנו מניחים שהיא תהיה באיכות נמוכה. חברות גדולות יכולות לעיתים קרובות "לערום אותם ולמכור אותם בזול" בכל הנוגע למוצריהן מכיוון שאפילו עם שולי רווח קטנים, הם יכולים להרשות לעצמם להתחרות על מחיר בגלל היקף המוצרים הגדול שהם מוכרים. אבל כשאתה פרילנסר, יש רק כל כך הרבה מכם . אם תנסה לנצח את המתחרים שלך במחיר, סביר להניח שתמשוך לקוחות בעלי שכר נמוך ותשרוף מעבודת יתר. 

העלה את המחירים והתמקד בנקודת המכירה הייחודית שלך כדי לגרום לעסק שלך להתבלט במקום. האם אתה מציע שירות בלעדי, טוויסט על מוצר קונבנציונאלי או מתמחה בנישה מסוימת? 

פער שכר מגדרי

בשנת 2019 הרוויחו נשים בממוצע 21% פחות מגברים במקומות עבודה מסורתיים. אבל האם ידעת שיש גם פער שכר מגדרי בתחום הפרילנסרים? על פי מחקר שנערך על ידי AND.CO, אפילו בלי "בוס" שיכתיב את השכר שלכם, עדיין פרילנסרים גברים סבירים יותר כ -4.5 אלף דולר לשנה בהשוואה לנשים, כאשר כמעט מחצית מהנשים שנסקרו מרוויחות פחות מ -25 אלף דולר לשנה שנה. , סקר ה- ProCopywriters דיווח כי קופירייטרות פרילנסריות רווחות הרוויחו 30% פחות ממקבילותיהן הגבריות ב -2019. 

כך שאם אתה פרילנסר נשים  , חשוב עוד יותר להיות מודע לתמחור שלך ולעולם לא להעריך את השירותים שלך. בתור פרילנסר, יש לך את הכוח לקבוע תעריפים משלך – בפוסט זה תלמד כיצד להשתמש בו!

מאמר מומלץ: 7 סיבות למה אתה חייב לעבוד מהבית

איך להעלות את התעריפים: מדריך צעד אחר צעד

החלט כמה יעלה השירות שלך

אם אתה מגדיל את התעריפים שלך בכדי להתאים לעלייה של המתחרים , ודא שהמחירים החדשים שלך מכסים את את השירות ועדיין לאפשר מרווח רווח. הימנע מהעלאת התעריפים בכמות קטנה מאוד. הפוך את השינוי מספיק משמעותי לכך שלא תצטרך לגדל אותם שוב לפחות במשך שישה חודשים. לקוחות עדיין צריכים לעבד עליית מחירים, קטנה ככל שיהיה, והם לא יודו לך על עליית מחירים נוספת בעוד מספר שבועות. 

תן ללקוחות הנוכחיים שלך תשומת לב

אף אחד לא אוהב להרגיש לחץ! במיוחד על ידי קבלן שהם מכירים וסומכים עליו. לפני שתעלה את המחירים שלך, יידע את הלקוחות הקיימים שלך 2-3 חודשים מראש. זה מראה שאתה רציני ונותן להם זמן לבחון את התקציב שלהם ולחנות אם הם לא מוכנים לשלם את התעריף החדש שלך.

חזור על הערך שלך

חשוב על איך עזרת ללקוחות שלך השנה. האם אסטרטגיית המדיה החברתית שלך עזרה להם להעביר 10X יותר מכירות לחנות המקוונת שלהם? אם יש לך גישה למספרים, זה יעזור לך להראות את ערך העבודה שלך. אבל זה לא חייב להיות נתונים לא טובים, עבדתם בסופי שבוע כדי לעזור להם לעבור לביתכם החדש לפני החגים,

התמקדו בחיובי

לעולם אל תתנצל על העלאת התעריפים – זהו חלק הכרחי בניהול העסק שלך. דגש במקום זאת בסיבות החיוביות העומדות מאחורי עליית המחירים שלך והזכיר ללקוחות מה הם מקבלים עבור הכסף שלהם. האם אתה מביא יותר מטפלים כדי שתוכל להציע פגישות בסוף השבוע, האם עברת לחומרים בר קיימא או הגברת את הכישורים או הניסיון שלך? אם אתה מעלה את המחירים שלך כך שתוכל לתת יותר אנרגיה ללקוחות האהובים עליך, דאג ליידע אותם.

הגדל הכנסות עם הצעה לזמן מוגבל

העלאת התעריפים שלך מה -1 בינואר? להציע ללקוחות הזדמנות להזמין שירותים במחיר ה"ישן "שלך לפני תאריך הניתוק הוא דרך נהדרת לתגמל לקוחות נאמנים ולהגדיל את המכירות שלך לקראת תקופת החגים. זה גם נותן לך סיבה לחזור לקשר עם לקוחות קודמים (בכפוף ל- GDPR ) ולהזכיר להם שאתה עדיין קיים. לדוגמה:

"אני אעלה את התעריפים שלי מה -1 בינואר. כאחד הלקוחות הכי מוערכים שלי, רציתי ליידע אותך ראשית ולתת לך את האפשרות להזמין פרויקטים צפויים בשיעור העלות הנוכחי שלי. "

הצע אלטרנטיבה

יתכן שיש לך לקוחות שפשוט לא יכולים להרשות לעצמך את התעריפים החדשים שלך, אך עדיין רוצים לעבוד איתך. נסה לארוז את השירותים שלך כדי להציע להם אלטרנטיבה זולה יותר. לדוגמא, הרבה מאמני כושר מציעים אימונים קבוצתיים קטנים עם שניים עד שלושה אנשים בנוסף לאימונים אישיים אחד לאחד.

העלו את התעריפים מדי שנה

אוהבים את העבודה שלך אבל שונאים לדבר על כסף? הנה טיפ: הגדל את המחירים באותה שעה בכל שנה. אם עליות מחירים הן חלק מהשגרה שלכם, הלקוחות יבואו לקבל אותם כחלק רגיל מהעסקה איתכם . זה מראה ללקוחות שאתה מקצועי, ההחלטות שלך צפויות מראש, ולא תצטרך להרגיש מביך לגבי הבאת הנושא.טיפ: ספר תמיד קודם ללקוחות הקיימים שלך. דאג ליצור קשר עם הלקוחות הקיימים שלך לפני שתודיע על עלייה בדף התמחור באתר שלך או במדיה החברתית. זו הזדמנות לבנות אמון ולהראות ללקוחות שלך כמה אתה מעריך את העסק שלהם.

קשור : לעשות כסף באמצעות שיווק תוכנית שותפים

טיפים למשא ומתן לפרילנסרים

כשמדובר בהעלאת שיעורי העלות שלך כפרילנסר , השאר תמיד מקום לנהל משא ומתן. זה לא אומר להיכנע ללקוחות שלך בסימן ההתנגדות הראשון – זה אומר אל תיכנס עם ההצעה המינימלית שלך. מכיוון שתמיד יהיו לקוחות שאתה אוהב לעבוד איתם, עבודות הממלאות את היצירתיות שלך, אך אולי לא משלמים טוב יותר, ומקרים אחרים שבהם אתה מוכן להיות קצת גמיש בתמחור.

Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com

היכונו להתנגדויות ספציפיות. חזור למחקר השוק שלך או התייחס לעליית התמחור שלך כאילו הערכת את הרעיון העסקי שלך בפעם הראשונה. מה הלקוחות שלך צריכים וצריכים? על סמך מה שאתה יודע, אילו התנגדויות הם עשויים להיות? תכנן זאת קדימה על ידי ניסוח תגובות לכל התנגדות אפשרית כדי להראות ללקוחות שאתה מבין דברים מנקודת מבטם. 

שיעורי מחקר בענף שלך. קבלת מידה בתעשייה מעניקה ללקוחות משהו להשוות את שיעוריך ותומכת באמינותך. לדוגמה, לבעלי עסקים רבים אין מושג מה גובה קופירייטר עצמאי והם לא היו מבינים אם היית מחייב אותם בשיעור נמוך מאוד. 

דע מתי ללכת. אתה מעלה את התעריפים מסיבה כלשהי. קח בחשבון את מחיר המינימום שלך והיה מוכן לתת ללקוח ללכת אם הוא לא יקבל אותו. אם הם לא מוכנים לשלם את התעריף החדש שלך, סביר להניח שהם מעריכים את המחיר הנמוך שלך לעומת העבודה שלך בכל מקרה. זכור את השיחה איתם , מכיוון שהם עשויים לחזור בעוד מספר שבועות כשהם יבינו שאתה שווה את המחיר. 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: