אפיקי השקעה עם תשואה בטוחה , האם יש חיה כזאת " ? כולנו מחפשים לעשות כסף, בין אם זה הכנסה נוספת או כי יש לנו הון נזיל השוכב בבנק . ולמה דווקא ההשקעות הטובות זה לא רק בשוק ההון ונדל"ן. הלוואות חברתיות בעולם אלטרנטיבה מעולה.

מאמר זה אינו תחליף לייעוץ השקעות ובנקים , לייעוץ מקצועי יש לפנות לייועץ השקעות

השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה

אז לפני שהציג לכם מספר השקעות חברתיות " עם סיכון נמוך מאוד . קודם לכן אומר שאפילו בנדל"ן קיים סיכון – לא קיימת השקעה ללא אחוזי סיכון – ואם מישהו הציג לכם השקעה כזאת אני ממליץ שתברחו ומהר.

להשקעה יש פנים שונות , השקעה לא מתבססת רק עם שוק ההון ונדל"ן , כיום קיימות השקעות עם אחוזי סיכון מאוד נמוכים , יש לציין שנכס מניב יכול להיות – חניה,מחסן,משרד,אתר אינטרנט,עמוד יוטיוב, לדוגמא – נכס דיגיטלי,אמזון,קבוצה בפייסבוק ועוד .

שם המשחק בהשקעה הוא למקסם את ההחזר תוך לקיחת סיכון מועט ככל האפשר. כדי למצוא את ההשקעות הטובות ביותר בסיכון נמוך עם תשואה גבוהה, לפעמים עלינו להסתכל מחוץ לקופסה.

אמנם נכון שכמות התשואה שתוכלו לקבל תלויה בכמה סיכון (והפסדים) שאתם מוכנים לקבל, משקיעים גדולים מתפרנסים על ידי איזון בין הכוחות הללו. אמנם איננו יכולים להחליט עבורך כמה סיכון אתה מוכן לקחת, אך בנינו מדריך זה בכדי לתת לך מגוון אפשרויות המבוססות על סיכון אפס, נמוך או בינוני.

חלק מהאפשרויות הללו כמו הוספת בונוס להחלפת בנקים, או כניסה לחשבון חיסכון בעל תשואה גבוהה יותר טומן בחובו סיכון אפס. אפשרויות אחרות יכולות לקחת קצת זמן למידה או תכנונים נוספים מצידכם. (חלק מההשקעות בחברות לא ישראליות) . מאמר זה אינו תחליף לייעוץ מקצועי מבנק או מייעוץ השקעות.

הלוואות חברתיות

בישראל דומה – בלנדר

בינלאומי – fastinvest ניתן להשקיע מכל מדינה בעולם החל מדולר 1 אחד

הלוואות חברתיות , או הלוואות P2P, הן אחת ההשקעות המומלצות ביותר לטווח הקצר  . במקום לרכוש מניות בחברה אתה מלווה את כספך לאנשים או עסקים, כאשר הרעיון הוא שהם ישיבו לך בריבית דריבית.

בואו נגיד שמישהו צריך להלוות 10 אלף דולר כדי לאחד את החוב שלהם. הם יוצרים חשבון במועדון ההלוואות ומבקשים הלוואה.

אני כמשקיע גם יוצר חשבון במועדון ההלוואות וקונה את החוב הזה. הלווה מבצע לי תשלומים חודשיים (הקרן והריבית) בחשבון ההשקעות של מועדון ההלוואות שלי.

מומלץ: הכנסה גבוהה מהזנת נתונים בתשלום- ללא הון עצמי והשקעה

mintos

Mintos www.mintos.com מציע שיעורי ההלוואות הגבוהים ביותר בהלוואה חברתית. Mintos הוא אחד ההלוואות הטובות ביותר בין עמיתים" ופלטפורמת p2p הגדולה ביותר. במינטוס, לטביה. המשקיעים המוסדיים והקמעונאיים כאחד יכולים להשקיע בשברי הלוואות.

נכון לעכשיו הם משרתים הלוואות לחברות קטנות, הלוואות פרטיות שאינן מאובטחות, הלוואות רכב מובטחות ומשכנתא לבית. ההשקעה המינימלית בהלוואה אחת היא 10 יורו.

יש להם הרבה דרכים להלוואות , והן מאפשרות כמעט לכל אדם לבחור בדיוק את מבוקשו. מכיוון שהיא מפגישה בין משקיעים ומבקרי הלוואות כמו קפיטליה, הלוואות מוגו ודביו. Mintos מכיל כמה הבחנות משמעותיות לפלטפורמות הלוואות חברתיות אחרות.

DoFinance

DoFinance www.dofinance.eu היא מערכת הלוואות p2p להשקעות חברתיות, עבור אנשים פרטיים שישקיעו בהלוואות לקוחות. DoFinance הוא חלק מקבוצת אלפא פיננסים – ארגון הלוואות והשקעות מקוון העובד באסיה, טרנסקווקז ואירופה.

מאז הקמתו בשנת 2015, צוות אלפא פיננסים משך אליו למעלה מ -150,000 לקוחות שנרשמו והעלו הלוואות של מעל 16 מיליון אירו כהלוואות מימון.

ההלוואות הזמינות להשקעה ב- DoFinance נגזרות מקבוצת אלפא פיננסים. בעוד שמטה שלה ממוקם בלטביה, לקבוצת אלפא פיננסים יש גם משרדים בגאורגיה, פולין ואינדונזיה.

DoFinance שואפת להפוך לפלטפורמת ההלוואות P2P הידידותית והבטוחה ביותר כך שכל אחד יכול להשתתף בתהליכים שהם לכאורה מורכבים ולהפוך למנהל הכלכלי שלו.

מי יכול להשקיע ב- DoFinance ?

עליך להיות בן 18 לפחות, להחזיק כתובת דואר אלקטרוני תקפה, מסמכים תקפים (דרכון או תעודת זהות) וחשבון בנק בתוך האיחוד האירופי (ניתן לפתוח מהארץ חשבונות לחו"ל), שוויץ או כל מדינה אחרת ב- EEZ, שאינה כלולה ברשימות של תחומי שיפוט בסיכון גבוה ושאינם משתפים פעולה או שאינם כפופים לסנקציות בינלאומיות. לרישום מלא תצטרך לספק תעודת זהות לאומית (סרוקה או מצולמת משני הצדדים) או דרכון (סרוק או מצולם).