המשקיעים הצעירים בעולם

העולם בו אנו חיים שונה מאוד מזה של פעם, בעבר התחילו להשקיע לאחר סיום הלימודים והמכללה. כיום משקיעים צעירים ומלאי תקווה פותחים עסקים ומיזמים מצליחים ומשקיעים בשוק ההון. להלן שבעת המשקיעים הצעירים המובילים

ראיין ישראל

ראיין ישראל הוא שותף בן 29 בחברת פרשינג כיכר הון. הוא הגיע למשרד מגולדמן זקס, שם עבד כבנקאי השקעות ובעל תואר בכלכלה מבית הספר לווארטון . ראיין עובד תחת ביל אקמן, אדם שמפורסם בכך שהוא שוכר כל מי שלדעתו יכול לבצע את העבודה, ללא קשר להשכלה או גיל.

שני המשקיעים חולקים אהבה לסגנון ההשקעה של וורן באפט, וישראל סייעה בהשקעה של קרן הגידור בבורגר קינג ( QSR ) והשתלטות לאחר מכן על טים הורטון (QSR) כאסטרטגיה לחיסכון במס. 

סם אלטמן

סם אלטמן הוא המייסד של Loopt, רשת חברתית החולקת את מיקום המשתמשים עם חברים. המימון הראשוני של לופט הגיע מ- Y Combinator, חברה שבשנת 2014 תשכור את אלטמן לנשיאה. Y Combinator היא חברת הון סיכון שהשקיעה בלמעלה מ 800 חברות, כולל Airbnb, Dropbox, Reddit, Pinterest ו- WePay

ראה מאמר נצפה: איך לפתוח חנות באינטרנט ללא השקעה

אלכס בניין

אלכס בניין הוא סטודנט בן 22 ואוניברסיטת  הון סיכון  עם אלסופ לואי פרטנרס. הוא נבחר כקפיטליסט הסיכון הצעיר ביותר אי פעם כשהפתיע את עצמו אפילו כשקיבל תפקיד דירקטור בגיל 19.

בימים אלה הוא כותב ספר על סמך חוויותיו. אשר יכלול ראיונות מאנשים מצליחים .

קתרין צ'אן

קתרין צ'אן למדה בהרווארד ובעלת ניסיון של שנים כמנתחת השקעות לפני שהקימה את אנאנדר קפיטל . אנאנדר קפיטל היא קרן גידור שהחזיקה כמעט 400 מיליון דולר החל ממרץ 2015.

ברט ברסון

ברט בריסון הוא סגן נשיא "הסיבוב הראשון", חברה סטארט אפ – . את תחילת דרכו בחברה כמתמחה בעת שהיה סטודנט באוניברסיטת ניו יורק. First Round השקיעה  בחברות  כמו Birchbox, FlightCar, Uber, ModCloth ו- Square.

סיסי צאנ'ג

CeCe Cheng, אף היא , הצטרפה לחברת הון הסיכון בשנת 2011. שם היא מנהלת קרן דור מעונות, פרויקט שמספק לסטארט-אפים בקולג 'כסף זרעים והדרכה להגשמת רעיונותיהם. בקרן, עודנה בחיתוליה, וכבר יש מספר חברות חזקות בתיק שלה. 

ראה מאמר חם: איך לפתוח בלוג מצליח

לוסי בולדווין

לוסי בולדווין נקראה "הדבר הגדול הבא" בקבוצת גולדמן סאקס בע"מ ( GS ). היא בעלת תואר בכלכלה והייתה בעבר אנליסטית מיזוגים ורכישות לפני שהחליטה לעבוד במחקר אקוויטי. נכון לעכשיו, היא מנהלת צוות צוות המחקר האירופי בתחום הקמעונאות ומוצרי הצריכה של גולדמן סאקס, והיא האדם המוביל לידע בענף מוצרי יוקרה.

בשורה התחתונה

סטודנטים נוכחים באוניברסיטה המעוניינים להיכנס לעולם הטכנולוגי, המימון או ההשקעה צריכים לעקוב" אחר שבעת המשקיעים המובילים הללו כאשר אתם מנסים לחקות את מסלול הקריירה שלהם. עבודה קשה, מעט מזל ותשוקה להשקעה בסטארט-אפים נראה המתכון להצלחה בימינו, וצעירים כיום חכמים עליהם להסתכל על דרכי השקעה לא רגילות.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: