יצירת לוגו מקורית, ייחודית, גוזלת זמן מאיתנו, כסף ומומחיות שיש ליזמים רבים פשוט בתחילת בניית העסק שלהם. ובכל זאת, מיתוג הוא קריטי לכל מיזם ועסק ולוגו עובר דרך ארוכה בהעברת סיפור המותג שלך והצגת מה אתה עוסק. האינסטינקט הראשון שלך? סביר להניח הוא להעסיק מעצב או לעשות זאת בעצמך, אך שתי האפשרויות עדיין גוזלות זמן ויקרות.

המוצר הלוגו החדש (בתשלום) שאני הציג הוא מחולל לוגו אוטומטי המפרק את תהליך העיצוב לפרטים מקצועיים לתהליך של כמה דקות. באמצעות אלגוריתמים המבוססים על שנים של ידע בתחום העיצוב הגרפי, מעצב הלוגו החדש לוקח לו כמה נקודות קלט נתונים כמו שם החברה שלך וסיסמה, ומייצר עשרות רעיונות תוך דקות ספורות.

ראה מאמר מוביל : עבודות מהבית באינטרנט ללא ניסיון

אתם יכולים לבדוק סמלי לוגו, להתאים אותם אישית עם צורות וטקסט חכמים ולשפר אותם כדי למצוא בדיוק את מה שאתה אוהב עבור המיזם שלכם. לאחר שבחרתם לוגו, תקבלו לוגו מוכן להדפסה, ניתן להרחבה ובעלות מלאה המוגנת בזכויות יוצרים עבורכם.

אם תבקר באתר האינטרנט שלהם, תראו אינסוף ביקורות של מנכ"לים ויזמים שהשירות פוצץ אותם. ג'ק טרואנט, מנכ"ל Grow Bucket, ציין כי "התחלתי להתחיל במיתוג החזותי שלכם תוך 5 דקות. שווה את ההשקעה עבור אלה שהזמן שלהם חשוב להם.

ראה מאמר נצפה : כיצד למצוא עבודה אמיתית מהבית ורווחית

העובדה היא שלוגו מקצועי חדש עשוי לעלות לך למעלה מ 12,000 $ בעיצוב אישי, מעצב הלוגויים החדש יכול לייצר אוטומטית אחד במחיר של 39.99 $ בלבד .

brandcrowd – עיצוב לוגו יוקרתי חינם

אנו יודעים שסטארט-אפים, יזמים ועסקים חדשים כולם קצרים בזמן – למעשה מי לא? אנו גם יודעים שאתה רוצה כלי שאינו רק חופשי לשימוש, אלא פשוט מאוד לשימוש. לכן זה גם נסיון חינם ובנוסף מקצועי , כך שתוכלו לבצע את העבודה ולקבל את הלוגו המושלם תוך דקות ספורות.

1.לאתר הכנת לוגו חינם

2.אתר נוסף ליצרת לוגו

3.אתר נוסף ללוגו חינם באינטרנט

יש עוד כמובן עשרות אתרים ליצירת הלוגו עבור העסק או המיזם שלכם . כאם ריכזנו עבורכם את האתרים המובילים בתחום.

בהצלחה