חמשת הגיימרים בעלי התשלום הגבוה ביותר שהרוויחו יותר מ -120 מיליון דולר בשנת 2019. שחקני הגיימר בישראל ובעולם מרוויחים הון תועפות רק מלהקליט את עצמם משחקים ומעניקים ביקורות. וכן זה שווה המון כסף.

הגיימר מספר 1 (טיילר בלווינס)

הרווחים 17 מיליון דולר

הגיימר הבכיר היה בכל מקום בשנת 2019, מפחי רד בול בחנויות מכולת וכלה במצעים בוולמארט ועד לכיכובם של תפקידים בפרסומות של NFL. בעוד כמות הצופים שלו ירדו, השפעתו לא עשתה זאת, עם שיתוף פעולה של אדידס, רד בול ומעצב ההלבשה התחתונה PSD. עסקת הבלעדיות שלו עם מיקרוסופט עוזרת לעצב מחדש את הנוף הזרם החי. ונראה שהתקופות הטובות נמשכות. החודש,  יצרנית חברת Fortnite Epic Games שיחררה אווטאר במשחק הנינג'ה שהאוהדים יכולים לשחק בו.

ראה מאמר חם : אתרים להכנסה פסיבית מהבית ללא הון עצמי

 2 PewDiePie (פליקס קיללברג)

הרווחים 15 מיליון דולר

פליקס קיללברג הודיע ​​שהוא ייקח הפסקה מהאתר לאחר שנה סוערת נוספת. בספטמבר האחרון התחייב 50,000 דולר לליגה נגד השמצה "לתרום" עבור מחלוקותיו האנטישמיות – ואז ביטל לפתע את התרומה לאחר זעקה מבסיס האוהדים שלו. קילברברג נותר פופולרי כתמיד, עם זאת, משך 4.5 מיליארד צפיות מדהימות בשנת 2019.

מאמר חם:5 הראפרים העשירים בעולם

3 פרסטון (פרסטון ארסמנט)

הרווחים: 14 מיליון דולר

 פרסטון הוא גם שחקן Minecraft פופולרי  וגם vlogger, בנוסף מכניס שבע דמויות מדי שנה לארח גרסאות מותאמות אישית של  Minecraft  עם הוצאות במשחק.

מאמר חם: הכנסה נוספת מקבוצה בפייסבוק

4 Markiplier (מארק פישבך)

הרווחים: 14 מיליון דולר

הוא בנה עוקבים עם תגובות הומוריסטיות ומובילות למשחקי וידאו אימים כמו אמנזיה: הירידה האפלה  ושחרר סרט הרפתקאות יוטיוב מקוריות בסתיו האחרון בשם  A Heist with Markiplier

מספר 5 (מייקל גרזייק)

הרווחים: 12.5 מיליון דולר

אי הקשור למשחק אחד הפך את מייקל גראזייק למועדף על מפרסמי המשחק הגדולים כמו Electronic Arts, Ubisoft ו- Activision Blizzard. למקצוען לשעבר יש גם קו ביגוד נרחב עם מותג המשחקים ג'ינקס.