איביי היא הזירה הטובה ביותר לסוחר באינטרנט אחרי אמזון , בזירה הענקית הזאת נמכרים מליונים של פריטים ביום מכל הקטגוריות, אך בעניי הסוחר הפשוט זאת בגדר תעלומה – איך למכור את המוצר המנצח ואילו סוגי מוצרים רלוונטים גם היום.

לאחרונה תראו המון פוסטים ומודעות המדברות על כך שהדרופשיפיניג מת , עצה לי אליכם פחות לעסוק בדרופשיפינג , תנסו להיות סוחרים יזמים , אך לא בדיוק על זה באנו לדבר כאן , אלה אילו קטגוריות תמיד נמכרו באיביי בלי שום קשר לתקופה מסויימת ולזמן.

מאמר דומה: המוצרים הנמכרעם ביותר באיבייישנם מוצרים שאם חמים" ונמכרים המון בסמן מסויים ולאחר מכן אין להם ביקוש והמוכר צריך לחשב מסלול מחדש. לא קל להתרומם לאחר נפילה של חנות פעילה לאפס מכירות, תאימנו לי מנסיון.1.וינט'ג – קטגוריה קלסית של בגדים ותכשיטים בעיקר. יש בתחום הזה המון תחרות אך עם ייחודיות ניתן לעשות שם כסף.2.קומיקס – קטגוריה הקיימת מעל 50 שנה של אספנים , בעיקר בארה'ב , לצורך העניין חוברות של קומיקס נעות בסכומים של החל מ 50 דולר על אלפי דולרים.3.מטבעות – כסף עתיק או מטבעות של אספנים , נמכרים בעשרות ומאות דולרים למטבע .. קטגוריה חזקה מאוד.4.יודאיקה – מוצרים מתחום היהדות יש להם ביקוש רב בכל העולם גם בקרב הנצרות. לצורך העניין חנוכיות , ספרים , סמלים , ותכשיטים. ניתן למצוא המון יודאיקה למכירה בשוק הפישפשים או במרכז העיר ירושלים.

יש לכם טיפים נוספים נשמח לשמוע בתגובות.