7 תוכנות – מה הופך אדם למנהיג

המאבקים הראשונים של מנהיגים הם אמיתיים ונפוצים כאחד. מנהיגים חדשים נזרקים לקצה של גבול הקושי שבניהול. הם מבינים כיצד להפוך למנהיג מצליח או להיכשל ולנסוג מהתפכחות בחזרה לתורמים אינדיבידואליים ולא סביר ששוב יגיע לתפקיד מנהיגותי.

באיזו תדירות אתה רואה אנשים בעלי ביצועי עבודה" גבוהים מקודמים לתפקידי מנהיגות? הכישורים שאפשרו לאדם לעבוד ברמה הגבוהה הם לעיתים רחוקות מקרבים אותו למנהיגות. כאשר אנשים בוחרים להיכנס לתפקיד מנהיגותי, סביר יותר שהם יביאו את היחס וההתנהגויות הנכונים ל הצלחה .

צעד לתפקיד מנהיגות הוא אחת ההחלטות האמיצות ביותר בקריירה של האדם. בעולם הדיגיטלי של ימינו, סוג חדש של מנהיג נדרש. מנהיג שמוביל בעקביות אחרים על ידי תמיכה באנשים ובארגון לצמוח במכוון באמצעות רדיפת יעדים שמותחים את כישוריהם, שיתוף פעולה וטיפוח תלות הדדית, פתיחת דלתות הזדמנות לאחרים, ומחויבות ותשוקה להפוך למנהיגים טובים יותר.

תוכן קשור : מדע ההתעשרות טיפים איך להתעשר מאפס

איש אינו מחוסן בפני אתגרים חדשים. על מנהיגים חדשים להבין את הבעיות, לזהות מה צריך לעשות כעת וכיצד הם יכולים להשפיע על הארגון אותו הוא מנהל. להלן מספר דרכים שמנהיגים לראשונה יכולים לקחת את עצמם לשלב הבא.

מנהיגות מעצבת

ארגונים רבים אינם מספקים את התמיכה הנדרשת כדי לאפשר למנהיגים לעבור לתפקיד מנהיגי לראשונה בהצלחה. Globoforce  דיווחה כי 47 אחוז מהמנהלים אינם מקבלים הכשרה כלשהי כאשר הם לוקחים תפקיד ניהולי חדש. 

In a  בראיון שנערך לאחרונה עם מיקרוסופט ג'ו Whittinghill , הסמנכ"ל דן כיצד מיקרוסופט השיקה את מסגרת ניהולית חדשה לראשיה המרוכזים סביב חשיבת צמיחה הנקראת טיפול מאמן דגם. המבנה שלהם משקיע במנהיגים שצריכים לאמן את עובדיהם להיות מודלים לחיקוי ולהדגים כיצד אכפת להם מהעובדים שלהם ומהצמיחה האישית שלהם. הרעיון הוא להיות יותר אכפתי ורגיש" עבור העובד יקדמו להערכה כמנהל.

תכונות מנהיגות בעלות השפעה

אינטראקציה יעילה עם אחרים יוצרת סביבות בהן המנהיגים והצוותים מעורבים ומעורבי השראה. איכות האינטראקציות משפיעה על תחושת העובדים ועלינו כמנהלים, על מנהיגם ועל היותם חלק מהצוות. 

"סקירה של הרווארד ביזנס "  פרסמו מחקרים אחרונים התומכים בכך שמנהיגים שקשובים יותר נתפסים כמנהיגים אהובים וטובים יותר, ומייצרים אמון רב יותר בקרב העובדים, מקנים שביעות רצון גבוהה יותר מהעבודה ומגדילים את היצירתיות של הצוות שלהם. מנהיגים שנכנסים לתפקידים אלה חייבים לשאול את עצמם – האם אנו קשובים ? כי אם אתה הולך להוביל צוות, אתה חייב להיות אחד כזה.

הדרך להנהגה ארוכה

כפי שתיאר מלקולם גלדוול בספרו  Outliers , לוקח 10,000 שעות לשלוט במיומנות. ארגונים יכולים לתמוך בפיתוח כישורי מנהיגות על ידי התמקדות בבניית מסעות פיתוח מנהיגות הנמשכים שנים רבות. כמו כל אנשי המקצוע, מנהיגות דורשת תרגול ונסיון, פיתוח מיומנויות והתנסויות בעולם האמיתי. על הארגון לספק את הכלים והתרבות בכדי לגרום לזה לקרות. על ידי חיפוש באופן יזום של חוויות יישום מיומנויות ובניית הרגל של איסוף משוב על ההתקדמות, הם ממקמים את עצמם כמנהיג מונע מעצמו ומגלמים השתקפות עצמית איך וכיצד הם יכולים להשתפר כבוסים".

בוס כמנהיג ולא כשולט"

רוב המנהלים הראשונים חושבים שההליכה לתפקיד מנהיגות היא סוף סיום הלימודים. האמת היא שזו נקודת המוצא. כמנהיג, עליכם להבין מה העובדים שלכם רוצים ברמה עמוקה ויכולים להסתגל לצרכים שלהם. צרכים שונים מניעים כל אדם. עבור חלקם אנשים מונעים על ידי מעמד וכסף; אחרים על ידי רצון לבלות יותר זמן עם משפחתם או אחרים עשויים לרצות להרחיב את הניסיון ולעבוד במשרד גלובלי.

מאמר מומלץ: איך לקדם עמוד באינסטגרם

על ידי התעמקות במה שמניע את האנשים שלך באופן מהותי, מנהיגים לראשונה מגדילים את האינטליגנציה הרגשית שלהם על  ידי הקשבה לעובדים, אמפתיה והעצמת האנשים שלהם. המנהיגים הטובים ביותר הם המנטורים המצוינים ביותר שכן הם לוקחים את כל האשמה ומעניקים את כל הקרדיט.

לאדיבות יש השפעה רבה יותר

כשמדובר בהובלת צוות, חמלה  ואמפתיה  הן תכונות מוערכות. אם מנהיגים בפעם הראשונה יהיו בטוחים בתוך עצמם, הם יבנו אנשים אחרים במקום לקרוע אותם. 

כאשר אכפת לך מאנשיך ברמה האישית, אתה יושב במושב של המנצח. חברות שיש בהן את כל הכלים והתוכנות בעולם כדי לפקח על אופן ההתנהלות של אנשים, ובכל זאת אם לא באמת אכפת להם מהאנשים שלהם, הם בסופו של דבר ייכשלו. 

אנשים דורשים אותנטיות ושקיפות במקום העבודה. Vaynermedia היה מהראשונים שהעסיק בוס כקצין לב ראשי " . חיוביות, טוב לב ואמפתיה חייבות להיות הבסיס לאופן שבו אתה מבצע שיחות. להקניית מאפיינים, כחלק מהתרבות שלך, יש השפעה ארוכת טווח על העסק שלך. 

אמון הוא הנכס היקר ביותר שלך

באיזו תדירות אתה שומע את המנהל מציב מגבלות סביב עובדיו ואז משחרר" אותם ברגע שקבלו "את אמונו כמנהיג? מנהלים רבים חוששים מאובדן לטווח קצר המגיע עם מתן אמון או חוששים שהעובדים שלהם יהיו טובים מהם, ולכן הפחד הופך למכנה המשותף שמניע על החלטותיהם. מה אם היינו לוקחים את האמונה הזו ומעניקים אמון בלתי מוגבל כבסיס לכל מערכת יחסים מקצועית בהתחלה ואז ניקח לאט את האמון הזה.

מנהיגים יוצרים מנהיגים

המתנה האולטימטיבית שמנהיג יכול לתת היא ליצור מנהיג נוסף אשר מחליף אותך בבוא העת. מתנה זאת" יוצרת עבורך כמנהל הזדמנות לעמוד ולהיראות. מנהיגים יוצרים יותר מנהיגים , והענקת הזדמנות לאדם אחר לחבק רמת הגשמה שמגיעה ממנהיגות היא מתנה מדהימה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: