10 תכונות אופי של עשירים

על איך מתעשרים בישראל כתבנו המון מאמרים באתר שלנו PAKOES ופחות" נדבר כרגע על הדרך המהירה להתעשר אבל אם אתה חושב שהעשירים של אמריקה לא יודעים איך זה להרגיש ממוצע כמו בארץ שלנו, חישבו שוב. למעשה, 77 אחוז מהאנשים עם לפחות 3 מיליון דולר ברכוש הניתן להשקעה הגיעו ממעמד בינוני או מרקע נמוך, בעוד ש -19 אחוזים שנסקרו דיווחו שהיו עניים בעבר, על פי סקר חדש. ”תפיסות העשירים בהיסטוריה והתרבות הפופולרית נצבעו במברשת רחבת צבעים שאינה משקפת את מרבית האנשים המצליחים כלכלית בחברה” ,″היתרון שלהם בחיים אינו פריבילגיה כלכלית נדירה, אלא ערכים בסיסיים, משמעת ותחושת פוטנציאל שעוצבה על ידי המשפחה מגיל צעיר (תכונות אופי), שהצליחו להפיק את המרב מכל הזדמנות”, אני הוסיף. אז מה משותף לעשירי אמריקה? העיתון ארה”ב אמון" פיצחה את הנתונים הללו כדי למצוא 10 תכונות דומות אצל העשירים:

1.הם בנו עושר לטווח הארוך: מרבית החשבונות הגדולים שלהם הגיעו מהכנסה הרווחת והשקעות.

2. הם ממסמרים את היסודות: הקבוצה הזו לא הבינה את הניצחונות הגדולים ביותר שלה על ידי לקיחת סיכונים גדולים. במקום זאת, 86 אחוזים אמרו כי הרווחים הגדולים ביותר נבעו מקנייה והחזקה של השקעות ואילו 89 אחוזים ייחסו את הניצחונות הגדולים ביותר שלהם למניות ואגרות חוב מסורתיות.

מאמר דומה: איך לייצר נכס דיגיטלי מניב

3. הם אופטימיים (ואופורטוניסטים): חוות דעת הקבוצה על פוטנציאל תשואה להשקעה בשנה הבאה נעה אופטימית יותר מפסימית, והם מוכנים להשקיע כשרואים הזדמנות. אחד מכל חמישה שנסקרו החזיקו יותר מ- 25 אחוז מהנכסים שלהם במזומן, בחלקם הגדול יינתן בכך כאשר הם רואים הזדמנויות קנייה.

4. הם משתמשים באשראי באופן אסטרטגי: כמעט שניים מכל שלושה משתמשים באשראי כדי לבנות את הונם האישי.

5. הם עוקבים מקרוב אחר המסים שלהם: הם מכוונים מאוד להשלכות המס הפוטנציאליות על החלטותיהם, כאשר 55 אחוזים אומרים כי מהלכי ההשקעה הגורמים לאלה עדיף להמשיך מאשר תשואה גבוהה.

תכונות אופי של עשירים

6. הם מגוונים בנכסים מוחשיים יקרי ערך: כמעט חצי משקיעים בנכסים אלה, כולל נכסי עץ, נדל”ן להשקעה ואדמות חקלאיות. כ 20 אחוז אספני אמנות .

7. הם ממושמעים: כארבעה מתוך חמישה שנסקרו אמרו כי השקעה בכדי לעמוד ביעדים לטווח הארוך היא חשובה יותר מאשר להרוויח כסף לצרכים ולצרכים לטווח הקצר.

8. הם גדלו על דמויות מצליחות: בעוד העשירים בדרך כלל לא מגיעים מרקע עשיר, הרוב גודלו על ידי הורים שעודדו אותם להמשיך באינטרסים שלהם אך הציבו גבולות איתנים. כארבעה מתוך חמישה אמרו שזה נכון לגבי ילדותם. חמשת הערכים הללו נלחצו יותר בזמן שהעשירים התבגרו: ”הישגים אקדמיים, משמעת כלכלית, השתתפות בעבודה, נאמנות משפחתית וחובה אזרחית.”

מאמר מומלץ: פתיחת חנות באטסי ואיך לעשות שם כסף

9. הם אוהבים להחזיר לזולת: כשני שליש אמרו שלמשפחתם הייתה מסורת חזקה של פילנתרופיה.

10. הם מחויבים בבית: הקבוצה הזו רחוקה מלהיות רווקה ומוכנה להתערבב. 86 אחוזים מהמשקיעים ב- HNW שנבדקו הם נשואים או במערכות יחסים ארוכות טווח.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: