5 טיפים איך לחשוב כמו מיליונר

מדוע אנו צריכים לחשוב כמו עשיר כאשר חשבון הבנק במינוס והמשכורת לא עוברת את הארבע ספרות , האם זה משנה לנו משהו בחיים . כרגע נעזוב את זה בצד ופחות ננסה להבין כמה כסף צריך כדי להיות עשיר וכמה כדי להפסיק לעבוד . להבין איך לחשוב כמו עשיר זאת מתנה שאין לה מחיר, כי כוחו של התודעה הוא ללא גבולות. מספר משפטים שאתם צריכים לומר לעצמכם כל יום.

איך לחשוב כמו מיליונר:

יעדים

1.הכינו מחברת וכתבו את היעדים והמטרות שלכם לחודש והשנה הקרובה , לאן אתם רוצים להגיע מבחינה כלכלית ואפילו בזוגיות. יעדים כתובים עוזרים לנו להבין יותר טוב את המטרות שלנו בחיים. בלי דרך אין לנו מטרה ובלי מטרה אין לנו הצלחה

אופטימיות

2.העשירים נוטים להיות אופטימים וחיוביים יותר מכל אדם אחר בסביבתם , זאת היא אחת הסיבות הגדולות להצלחה בחיים ובכל שאיפה בחיים הפרטיים והעסקיים שלכם.

דברו כסף

3.בכל פעם שנכנס כסף לחשבון הבנק שלכם או לכיסכם אימרו את המשפט הבא : אני מגנט לכסף תודה תודה תודה… ובכל פעם שאתם מוצאים מכסף אימרו : יש לי שפע של כסף תודה תודה תודה.

להוקיר תודה

4.בכל מצב בחייכם הוקירו תודה , אימרו תודה על האוכל , תודה על האוויר שאתם נושמים , תודה על הבריאות . ברגע שתדעו להעריך את המעט כך גם יגיע השפע הגדול לחיים שלכם.

איך לחשוב כמו מיליונר

כוחה של נתינה

5.העשירים תמיד תורמים תמיד, ישנה תמונה שקרית על הטייקונים שהם קמצנים ושמורים את הונם לעצמם אך לא זה המצב, האנשים הללו תמיד מעניקים למודסות מכספם , כך גם אנו צריכים לנהוג ולתרום סכום כספי כל חודש , ולמי שאין מספיק עזרה שקטנה לנזקק.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.