מה האלטרנטיבה הטובה לגוגל אדסנס ואדס – לבעלי אתרים ובלוגים

Adcash הוא DSP המתמקד בתעבורת המיינסטרים. בהתחלה זו הייתה פלטפורמה מנוהלת עצמאית" בלבד. פירוש הדבר הוא שלכל משתמש היה מנהל חשבון אישי אשר מסייע כמעט בכל מה שקשור להגדרת קמפיין, פלחי שוק , אופטימיזציה וכו '. איךתקראו לזה, הם היו שם בשבילכם בכל מה שקשור לשיווק.

כעת, ל- Adcash יש גם פלטפורמה בניהול עצמי המאפשרת למשתמשים להגדיר הכל בעצמם, ממש כמו שבדרך כלל הייתם עושים ברשתות אחרות.

בעזרת הפלטפורמה הקלה לשימוש שלהם אתה יכול להריץ, לנהל, לנתח ולשלוט בכל מסעות הפרסום שלך במקום אחד. הגדרת מסע הפרסום שלך לוקח פחות משלוש דקות ותוכלו לבחור מבין פורמטים שונים של מודעות, כולל חלונות תחתונים, מודעות מקוריות, הודעות דחיפה, מודעות ביניים ומודעות לתצוגה. בנוסף, Adcash מקבלת בכל יום כ -200 מיליון בקשות מודעות מהאספקה ​​הבלעדית שלהם וכ -200 שותפי RTB מהימנים.

הם עדיין מציעים ניהול חשבונות ייעודי אם אתה זקוק לעזרה והדרכה נוספת מהצוות שלהם. עבור מבלים גדולים זה יכול להתגמש בהיבטים רבים כדי להתאים לצרכים שלך ואף מאפשר לך ליצור דפי נחיתה וכרזות בחינם.

ברגע שאתה מרגיש שהפעילות שלך ב- Adcash מגיעה לרמת פעילות גבוהה, בקש מתמיכת הלקוחות שלהם, היכרות עם מנהל מכירות. הם דוברים שפות שונות והם רוב הזמן זמינים 9 בבוקר עד 19 בערב ב UTC + 2.

הדבר הכי טוב בזה? אם תרצה לבצע שינוי בקמפיין שלך, אינך צריך לחכות שמנהל החשבון יעשה זאת עבורך.

לפלטפורמה שני סוגים עיקריים של תנועה: שולחן עבודה ואינטרנט נייד. יש לך גם שני אשפים ליצירת קמפיינים: אקספרס ומתקדמים.

שתיהן מציעות את אותן התכונות, אך הפריסה שונה:

 • קמפיין מתקדם : אשף ליצירת מסע פרסום בן 4 שלבים המאפשר לך להריץ את מסע הפרסום שלך בכל פורמטי המודעות הזמינים שלהם (ברור, סוג ההצעה שתבחר בהמשך יהיה חשוב: לא תוכל להריץ את כל פורמטי המודעות למסע פרסום אחד אם תבחר ללכת למחיר לקליק, שאינו זמין עבור חלונות קופצים).
 • אקספרס : אשף ליצירת קמפיין בן 1 עמודים עבור פורמט מודעה ספציפי אליו בחרת תחילה ליצור קמפיין.

הרשה לי להדגיש כמה תכונות שכדאי להזכיר, הזמינות בשני סוגי הקמפיינים. זה החלק בו ברצוני להתייחס לתכונה 'אינטרס משתמש', שיכולה להיות מעניינת למדי.

קודם כל: במה מדובר? מה המשמעות של "עניין המשתמש"?

פשוט: מיקוד לפי עניין למשתמש יציג את המודעות וההצעות שלך למשתמשים שהפגינו עניין בדיוק במה שיש להצעה שלך … ובכן, הצעה.

לדוגמה, אם אתה מקדם הצעת משחק, בכל פעם שהמשתמשים מבקרים באתר, ללא קשר לנושא האתר שהוא משחק או לא, המודעות שלך יוצגו בפניהם. זה שונה ממיקוד לפי הקשר, שממקד לקטגוריית האתר (תכונה זמינה גם כן), ובמקרה זה המודעות שלך יוצגו באתרים הקשורים למשחקים בלבד.

איך זה עובד?

ובכן, המנוע של Adcash עוקב אחר העדפות המשתמש בזמן שהוא גולש באינטרנט, בעיקר דרך קובצי Cookie. כאשר הנתונים מאוחסנים, ואחרי סף מסוים, המשתמש יסומן כמי שיש לו עניין בנושא ספציפי. ברור שהכלי כנראה יותר מורכב מזה, אבל אני מניח שזה אחד הסודות הטכנולוגיים שלהם, מכיוון שהם מחזיקים ומפעילים את כל הטכנולוגיה שהם מספקים.

כלי זה יכול לעזור לך ליצור קמפיינים שהם סופר פרטניים, מגה קונקרטיים וממוקדים מאוד! זה – כפי שאני בטוח ששחקן בעל העושר והסטטוס שלך כבר יודע – יביא לשוליים גבוהים יותר ולהחזר ה- ROI, מכיוון שהם מקטינים את ההוצאות בקרב משתמשים מיותרים ולא מעוניינים.

מה המשמעות של שוליים גבוהים יותר?

התכונה המדהימה הנוספת שהם מציעים וראויה לאזכור מיוחד כי בשלב מוקדם של הסקירה היא סוג הצעת המחיר שלהם לפי מחיר CPAT , שהוא סוג הצעת מחיר אוטומטית ואופטימית של הצעות מחיר לאלף הופעות. העבודה שלו. הוא ימצא עבורך המרת פלחים, יתמקד בהם ויעצור / יקטין אוטומטית את הצעת המחיר על לא להמיר או יקר מדי.

בעיקרו של דבר, אתה יוצר את מסע הפרסום שלך מסוג CPAT, לבדוק אם הוא מתחיל להמיר אחרי מספר ימים, אם כן, לשבת ולהירגע.

יצירת קמפיין

קל יותר ליצור מסע פרסום ב- Adcash מאשר לשכנע שיכור שמן לקנות לך זריקה בטברנה המקומית!

זה קל וקריר שכן לפלטפורמה יש ממשק די טוב. בנוסף: הכל אינטואיטיבי מאוד, אפילו אם אתם רגילים יותר לפן המיקוד ולא לאפשרויות המעקב.

בכל מקרה, אפשרויות ההתקנה די טובות, אז בואו נגיע לזה במהירות!

מעקב אחר כתובות קריאייטיב ומטרות

ראשית הדברים הראשונים: יהיה עליך להיות "כתובת האתר היצירתית" שלך מוכנה. זוהי כתובת האתר של ההצעה שלך או קוד המעקב מהגשש שלך. מתחת לשדה זה, תוכלו לראות את רשימת המקרואים הזמינים בהם Adcash מאפשרת לכם להשתמש.

לפיכך, בעת קביעת התצורה של כתובת האתר שלך, עליך לכלול את כל המאקרואים הרלוונטיים לפעילותך. יתרה מזאת, כדאי לשים לב לזה המיוחד להפליא ל- ClickID.

כעת, אם תנהל את מסעות הפרסום שלך עם עלות לאלף הופעות או עלות לקליק, אני עדיין ממליץ לאפשר ל- Adcash לעקוב אחר ההמרות שלך עם הפיקסלים שלהם, כך שתוכל לעקוב אחר ביצועי מסע הפרסום שלך. אם אתה יכול לקבוע את התצורה של מעקב ובמיוחד אם להצעה שאתה מפעיל יש פעולה למעקב אחר פעולה (הרשמה, הורדה, התקנה, רכישה …), תוכל להשתמש בסוג הצעת המחיר החזק מסוג CPATarget עבור אוטומציה מלאה והמאמץ היחיד שנותר לך. , מגדיר את הקמפיין (אה רגע, שכחתי לציין שיש להם כלי שכפול של קמפיין!).

עם זאת, וודא שתקבע את התצורה של המעקב אם אתה הולך על עלות לאלף הופעות או עלות לקליק, אך אם אתה הולך על CPATarget, הדבר הגדול הוא שאשף יצירת הקמפיין יבקש ממך לבחור בין שלוש שיטות מעקב, כלומר URL Postback Global ( S2S) – הגדרה יחידה לכל מסעות הפרסום שלך, פיקסל HTML של קמפיין – פיקסל אחד לכל קמפיין (שיטת מעקב מיושנת ולא מדויקת מאוד), ופיקסל HTML היברידי – עובד כמו URL Postback Global (S2S) אך מיושם בעמוד התודה שלך. " קוד מקור.

קיצור דרך לדף המעקב יופיע לאחר יצירת הקמפיין.


כדי ליצור קוד מעקב עבור מסעות הפרסום שלך לקליק / עלות (אתה יכול גם ליצור פיקסלים נוספים אם תרצה ולתת ל- Adcash לעקוב כמה שתרצה), עליך לעבור ל "אירוע מעקב" בתפריט ולבחור "צור יעד". לאחר מכן בחר בהגדרות המועדפות עליך.

ממשק המשתמש יציג את הקוד שנוצר עבורך כדי להעתיק אותו וליישם אותו לפי הצורך. בפרמטר "מפרסם =", יש להציג את מזהה המפרסם שלך ב- Adcash. בפרמטר "id ​​=", מזהה ה- pixel הייחודי ממולא אוטומטית גם על ידי Adcash.

באשר לפרמטר "cid =", עליך להחליף אותו באסימון הזיהוי החיצוני עבור הגשש שלך או פלטפורמת הרשת המסונפת. (קרי לוואקום , זה צריך להיות cid = { eksterneid }).

איך נראית כתובת האתר שלך אחרי ה- Backback ב- Voluum?

בדוק את זה: http://www.pixelhere.com/et/event.php?advertiser=12345&cid={externalid}&id=abc123&type=CPAtarget

זה גם ראוי להזכיר כי Adcash עדיין אין תבנית שנבנו מראש על Voluum אבל זה עושה על פלטפורמות מעקב אחרות כדוגמת BeMob , Binom , לשגשג ,  RedTrack , Adsbridge ו Peerclick .

הכוונה מה?

שתצטרך לפעמים להוסיף את האסימונים באופן ידני.

התקנה אחרונה

לאחר מכן, ההתקנה די ישר קדימה. בנוגע לפורמטים של מודעות, תוכל לראות כי לרשת יש מספר רב של הודעות זמינות (התראות לתצוגה, ביניים, פופ, מקוריות ודחיפות):

לגבי מיקוד: יהיו לך התכונות הנפוצות.

הדבר המגניב?

הפרמטרים בדרך כלל מחולקים לשתי אפשרויות, רשימת לבן או רשימה שחורה, שלדעתי זה די חכם, פשוט ושימושי.

כעת שימו לב לאופציית המיקוד המתקדמת. כאן תוכל ללחוץ ולקבל תפריט נפתח עם אפשרויות אחרות, כגון מערכות הפעלה, דפדפנים, רשימות אזורים (כל "אזור" תואם למיקום ייחודי בו מוצגת המודעה שלך), סוג חיבור, תחומי משתמש, קטגוריות אתרים , דומיינים וספקי שירותי אינטרנט (ISP).

כדי למקד טוב יותר את מסע הפרסום שלך, אתה באמת צריך להשתמש בהם!

מה עם ספקיות האינטרנט?

זה דבר אחד שיכול להיות בעייתי עבורכם בפלטפורמה זו. המיקוד על ידי ספק שירותי האינטרנט אינו פשוט כמו המיקוד הספק הרגיל שלך. אכן, תוכלו לראות מספר אפשרויות עבור הספק הרצוי לכם, אשר יכולות להקשות עליכם לדעת לאילו בדיוק הם נכונים למיקוד כדי להשיג את התנועה שאתם צריכים.

במקרה כזה, אם אינך מוצא את זה במחקר פשוט של גוגל, עליך ליצור קשר עם התמיכה של Adcash והם יעזרו לך עם זה! הצ'אט החי שלהם מגיב מאוד.

תשלום ותקציב?

כאן תגדיר את אפשרויות ההצעה, המכסה והתקציב שלך. אתה יכול לבחור כאמור קודם, בין 3 דגמי עלות: מחיר לאלף הופעות, מחיר לקליק ו- CPAT.

מתחת לזה, תראה Adcash יציע "הצעה מוצעת", על סמך בחירת המיקוד שלך.

אני ממליץ לך להתחיל עם זה מכיוון שהפלטפורמה עובדת עם מערכת הצעות מחיר קבועה שבה אינך יודע מה מיקומך.

עם זאת, ככל הנראה הצעה זו לא תביא תנועה שלמה של לוטה. במקרה כזה, אתה יכול פשוט להגדיל אותו עד שתשיג כמות סבירה של תנועה לאיסוף נתונים הגונים.

שוב, אם תבחר ב- CPAT Target, שאני ממליץ עליו בחום, אינך צריך לדאוג באיזו הצעה לבחור. חשוב לזכור שעליך להקדיש זמן ל- AI שלהם למציאת המרות של מיקומים (בדרך כלל מספיק 3-4 ימים לרוץ).

לאחר שתגדיר את הכל בדף זה, החלק הבא יהיה להוסיף את הקריאייטיבים שלך, למקרה שאתה עובד עם אחד מהפורמטים לתצוגה (באנרים, בין-עירוניים, ילידים, דחיפה), Pop Under שדורש רק כתובת אתר.

מעקב אחר קמפיין (דוחות)

Adcash מציע לך כמה נתונים סטטיסטיים הגונים.

אתה יכול לבדוק את הדוחות שלך על ידי בחירה בארבע האפשרויות הבאות :

 • הוצאות יומיות, בהן אתה פשוט רואה סיכום של כמה השקעת יחד עם האינדיקטורים העיקריים, כגון הופעות, המרות, מחיר בפועל לאלף הופעות וכמה אחרים
 • סטטיסטיקות מפורטות, בהן ניתן לראות נתונים לפי קטגוריה, פורמט, אזור, קריאייטיב, SSP וכמה פרמטרים אחרים
 • בקש דוחות, שם תוכל לבקש מהרשת להעביר דוחות בדוא"ל שלך. הם יכולים להיות מסוכמים או מפורטות; לכל מסעות הפרסום שלך, או רק למסעות פרסום ספציפיים
 • דיווח ממשק API

לסטטיסטיקה המפורטת, כדאי להדגיש את פרמטר האזור. שם תוכלו לבדוק את כל המיקומים הממוקדים ולהבין אילו ממירים, ההוצאות רבות מבלי להמיר, וכל דבר אחר שתרצו לבדוק כדי לעזור לכם לייעל את מסעות הפרסום שלכם.

שוב, לכן אני ממליץ בעת רכישת עלות לאלף הופעות / מחיר לקליק, עדיין להתקין מעקב כך שתוכל לסמוך על נתונים סטטיסטיים אלה.

בעת בדיקת אזורים, אתה יכול ללחוץ על הסמל שמופיע לצד כל אזור. זה יאפשר לך לפצל את הנתונים הסטטיסטיים של אזור מסוים זה, לפי פילטר אחר (תאריך, מדינה וכו ').

זה סופר נחמד!

שיחות תנועה

Adcash הוא DSP טוב ואמין!

יש לו גם אחד הממשקים הטובים ביותר שקיימים שם.

יש כמה נקודות שפל שכדאי להזכיר:

 • אין לו הרבה תנועה עבור כל GEO. אני אפילו לא מדבר על GEOs סופר עלומים. סמוך עליי: בחנתי כמה GEOs נפוצים וגדולים למדי שעבורם לא הייתה להם תנועה ניידת רבה. זה באמת תלוי הרבה ב- ISP. לדוגמה, יתכן שהיא לא תעבור תנועה כלשהי עבור Oi ברזיל, אך תהיה עבור TIM של ברזיל. ברור שזה משתנה גם עם הזמן וההיצע הזמין שיש להם. אתה יכול בכל מקרה לסמוך על הכלי שלהם לחיזוי מלאי שיציין כשאתה יוצר את הקמפיין, מה הטווח הפוטנציאלי שלו. אבל Adcash מחובר ליותר מ -200 SSPs, כלומר, חולשה זו אינה תמיד אחת. בכל מקום שתציע ב- Adcash, תמצא כמות מכבדת של תנועה!
 • אתה באמת צריך לדעת לאיזה ספק האינטרנט הוא הנכון ביותר למיקוד כדי לקבל תנועה. התמיכה יכולה לעזור לך בכך.
 • Adcash לא מאפשר לך לחקור כמה פורמטים רגילים למדי של מיינסטרים, כגון 320 × 50 או 320 × 480. הסיבה לכך היא שהם ישתמשו בגדלים גדולים יותר, שהם ישנו את גודל הגודל שלהם בהתאם לגודל המסך של מכשיר המשתמש והשטח הזמין. זה די מגניב מכיוון שאתה לא צריך כל כך הרבה נכסים בהישג יד.
 • יש לנו הפקדה מינימלית גבוהה מלכתחילה: 1000 $! אבל כלומר, אם אתה רוצה את הפלטפורמה המנוהלת ואת עצתם המומחה. עבור הפלטפורמה בניהול עצמי ההפקדה היא 25 $. עם זאת, עם תקציב כה קטן, זה כנראה לא מספיק כדי להשיג החזר ROI חיובי בשום מקום.

הנקודות הטובות ?

 • התמיכה! למרות שמדובר בפלטפורמה בניהול עצמי, התמיכה באדקאש מתנדנדת. כל אימייל ששלחתי נענה בפרק זמן סביר מאוד והבעיה תמיד נפתרה במהירות.
 • תנועת סינון הונאה: כן, כל רשת תגיד לך שהיא מסננת תנועה של הונאה. אבל אדקש ממש נלחם בזה. ברור שהם לא רואים שום ערך בבזבוז תקציבי המפרסמים על תנועה שאינה אנושית. זהו ערך ליבה ל- DSP. בשנת 2018, מסנני ההונאה המתקדמים שלהם חסכו יותר מ -11.8 מיליון דולר בתקציבי פרסום.
 • One-stop-shop: מכיוון שהם מחוברים, בכנות, לרוב ה- SSP בתעשייה, פירוש הדבר שתוכל לרכז את כל ערוצי הרכישה שלך במקום אחד. זה באמת מדהים ונוח.
 • סוג הצעת המחיר האוטומטית שלהם, CPAT Target . זה כל כך חזק שהם מספקים המרות בממוצע 30% מהיעדים הנתונים. מה זה אומר? החזר ROI נוסף בכיס!

הצעות אנכיות

סוגי מודעות: תצוגה (באנרים, בין-עירוניים, שפת אם), התראות Push ו- Pop-Under

מודל עלויות:  מחיר לאלף הופעות, מחיר לקליק ומגוון עלות

אנכיים: מיינסטרים (מגוונים)

תשלום והשקעה

הפקדה מינימלית: 1000 $ לפלטפורמה מנוהלת ו- 25 $ לפלטפורמה המנוהלת על ידי עצמי

אמצעי תשלום:  PayPal, Skrill, העברה בנקאית, WebMoney, כרטיס אשראי

ראוי להזכיר גם כי Adcash מציעה החזרים כספיים שלא הוצאו, בניכוי דמי החזר. אם אתה זקוק למידע נוסף על הצד הכספי, בדוק אותו כאן .

תמיכה

מנהל חשבון אישי: על פי דרישה

מהירות תגובת התמיכה: מהירה. בדרך כלל מקסימום של כמה שעות

דירוג תמיכה: טוב. עונה על שאלות ישירות

שיטות יצירת קשר: טופס יצירת קשר באתר האינטרנט שלה (לחשבון בשירות עצמי) ודוא"ל

דוא"ל: contact@adcash.com

עשה את ה- Stash שלך עם Adcash

זו פלטפורמה מרושעת עם תנועה גדולה ואמיתית. יש לזה מגבלות, אבל שוב, לא כולנו?

Adcash היא אפשרות נחמדה עבורכם לקנות תנועה ממקרה שיש לכם תקציב הגון להתחיל לשחק במשחק המאסטר לשיווק שותפים עצמאיים!

ברגע שתשיג את זה, אתה יכול להרוויח כמה דולרים שישלחו לחשבון הבנק השמן שלך.

זהו זה לעת עתה, חברים!

אני מקווה שנהנית מהניתוח הזה.

בואו נשמור על הכסף!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.