6 דרכים מהירות להרוויח כסף בהשקעה של 1,000 דולר

אם יש לך לפחות 1,000 דולר וזה מגרד לך בכיס ואתה לא יודע מה לעשות איתם, שקול להשקיע אותו במקום לבזבז אותו על משהו שיניב לך תשואה. אבל השאלה היא: האם אתה באמת יכול להרוויח כסף במהירות בהשקעה של 1,000 דולר בלבד? התשובה לכך היא מהדהדת, "כן." אמנם יש המון דרכים בהן תוכלו להרוויח כסף במהירות על ידי עשיית עבודות משונות או הפקתם באמצעות דברים כמו שיווק שותפים או שיווק בדואר אלקטרוני, אך למעשה להרוויח כסף על ידי השקעה בסך 1,000 דולר עשוי להוות עבורך אתגר נוסף, ולמען האמת, יותר סיכונים. זה כמובן, אלא אם כן אתה יודע מה אתה עושה. עם זאת, שים את כל הסיכונים בצד, גם אם אתה חי משכורת למשכורת, אתה עדיין יכול להשקיע 1000 דולר אם אתה יצירתי מספיק. 

6 דרכים מהירות להרוויח כסף באינטרנט בהשקעה של 1,000 דולר:

לפני שאתה צולל למאמר פנימה, ישנם כמה עקרונות הלך הרוח שאתה צריך לדבוק בהם. מעבר מעבר למנטליות המחסור הוא חיוני. יותר מדי מאיתנו חיים את חיינו מתוך הרעיון שלעולם אין מספיק כסף – ושאין לנו מספיק זמן, קשרים או הזדמנויות לצמוח ולחיות את החיים ברמה גבוהה יותר. 

זו רק מערכת אמונה במוח שלנו. תחשוב ותהייה . אם אתה חושב שאתה לא יכול להתעשר או אפילו להרוויח סכום משמעותי של כסף על ידי השקעתו בכלי השקעה משתלמים לטווח הקצר, אז זה הרבה יותר עניין של מחשבה מאשר כל דבר אחר. אינך צריך להשקיע הרבה כסף באף אחת מהאסטרטגיות הבאות. 

בטח, שיהיה לכם יותר כסף להשקיע יהיה אידיאלי. אבל זה לא הכרחי. כל עוד אתה יכול לזהות את האסטרטגיה הנכונה שמתאימה לך, כל מה שאתה צריך לעשות זה לעשות . זה דומה לבניית הצעה באופן מקוון, זיהוי שיעור ההמרות הנכון באמצעות אופטימיזציה. אם אתה יודע שאתה יכול להשקיע דולר ולהרוויח שני דולר, תמשיך להשקיע דולר. 

תתחיל בקטן. נסה שיטות שונות. עקוב אחר התוצאות שלך ונתח אותן. אל תחשוב איך אתה מתעשר בן לילה. זה לא יקרה. אבל אם אתה יכול למנף אחת מהשיטות הבאות בכדי להרוויח כסף על ידי השקעה של התפרצויות הון קטנות וקצרות, כל מה שאתה צריך לעשות זה להגדיל – פשוט . אתה לא צריך לשבור את הראש. 

אם יש לך 1,000 דולר להשקעה, אתה יכול להרוויח כסף במגוון דרכים. אבל יש כמה שיטות שמכשילות אחרים. המחזה כאן הוא מהירות. אנחנו לא מדברים על אסטרטגיות לטווח הארוך. אלה שטות נהדרות אם אתם מחפשים להשקיע את ההון שלכם לאורך תקופה של שנתיים עד חמש שנים לפחות. אנו מדברים על דרכים בהן תוכלו להרוויח כסף במהירות. 

אפילו כשמדובר בשווקים שעלולים לקחת זמן לעבור או להחזיק מחזורים ארוכים יותר, השקעות יכולות להפוך לרווחים ממומשים ולרווחים מהירים על ידי מינוף האסטרטגיות הנכונות. מה האסטרטגיה הנכונה? בטח, עבודות ארוכות טווח. נדל"ן ואסטרטגיות אחרות עתירות זמן יגיעו אותך בסופו של דבר לשם.

Raghee Horner מ- Simpler Futures אומר כי "שיעורי הריבית לטווח הארוך הם המסחר הגדול הבא", ואילו ג'ים קרמר מ- Mad Money אומר כי "יש טונות של אנשים שמאחרים לטרנד מטבעם ומאמצים מגמה אחרי שזה כבר לא נמצא באופנה." בקפיצה פנימה והחוצה מהשקעות לטווח הארוך, יש סיכוי גבוה יותר שתאבד את הבית שלך מאשר אם תשים לב שהטווח הקצר שלך משחק בדיוק כמו שצריך.  

לא לנסות לתפוס את הטרנד האחרון. לא מדובר בגורו וובינארי כמו ג'ייסון פלדיין או ליז בני  – או אפילו לבנות משפכי מכירות או לייעל את ההמרות שלך . השקעת כספך עוסקת יותר בזהירות רבה למדדים שיכולים באמת להזיז את המחט לטווח הקצר לעומת הטווח הארוך יותר. זה גם קשור למינוף וגידור ההשקעות שלכם בדרך הנכונה מבלי לשים יותר מדי סיכון על המאזניים. 

זה לא אומר שאתה לא צריך אסטרטגיה לטווח ארוך. אתה בהחלט עושה זאת. אבל אם אתם מחפשים ליצור תנופה מסוימת ולייצר הון במהירות, בטווח הקרוב, אז אסטרטגיות ההשקעה שלהלן עשויות לעזור לכם לעשות בדיוק את זה. 

1.שחק עם המניות שלך

מסחר יומי אינו נועד לחלשי הלב. זה דורש נחישות ונחישות. דרוש הבנה של כוחות השוק השונים שנמצאים בהם. זה לא משהו שמיועד לחובבנים. אבל, אם נלמד ונלמד היטב, זו דרך בה תוכלו במהירות – בטווח השעות – להרוויח סכום כסף משמעותי בהשקעה קטנה יחסית. 

ישנן גם דרכים לגדר את ההימורים שלך בכל הקשור למשחק בשוק המניות. בין אם אתה משחק בשוק הכללי ובין אם אתה סוחר במניות פרוטות, ודא שאתה מציב מגבלות עצירה-הפסד כדי לצמצם פוטנציאל לירידות משמעותיות. כעת, אם אתה סוחר מתקדם, סביר להניח שאתה מבין כי מקבלי השוק לעתים קרובות מעבירים מניות כדי לשחק בפחד מכישלון או בתאוות הבצע שלנו. ולעתים קרובות הם ידחפו את המניה למחיר מסוים כדי לשפר את הפחד הזה ולשחק היישר לכיסם.

כשמדובר במניות קטנות, זה מוגזם עוד יותר. אז אתה צריך להבין מה אתה עושה ולהיות מסוגל לנתח את כוחות השוק ולהשיג רווחים משמעותיים. שימו לב לממוצעים נעים. לעתים קרובות, כאשר מניות עוברות ממוצעים נעים של 200 ליום , קיים פוטנציאל לחיסכון גדול או חסרון גדול. 

2.השקיעו כסף בקורסים שמלמדים איך לעשות כסף

השקעה בעצמך היא אחת ההשקעות הטובות ביותר שתוכלו לבצע. אמנם יתכן שלא תוכל להצביע על החזר השקעה ממומש, אך אין כסף שמוצא טוב יותר. השקיעו בעצמכם. השקיעו בחינוך הפיננסי שלכם. למדו לגדול. וגלו ממה אתם נלהבים.

יש המון קורסים על איך להרוויח כסף באינטרנט או אתרים כמו פאקוס. החלק הקשה הוא בחירה נכונה. החל מספרי ספרים אלקטרוניים ועד שיווק במדיה חברתית, אופטימיזציה למנועי חיפוש ומעבר לה, האפשרויות הן אינסופיות. אמנם גורואים רבים שמרוויחים כסף עשויים להופיע במדיה החברתית, אך לא כל הקורסים נוצרים כאחד. הקדישו זמן לבדיקת נאותות ולמחקר שלך בכדי לבחור את זה שמתאים לך.

3.סחר בסחורות

סחורות סחורות כמו זהב וכסף מהוות הזדמנות נדירה, במיוחד כאשר הן נסחרות בסוף התחתון של חמש השנים האחרונות. מדדים כאלה נותנים אינדיקציה חזקה לאן הסחורות עשויות לכוון. קרולין בורודן ממלכת פיבונצ'י אומרת, "יש לי תמיכה ותזמון לטווח הרחוק בשוקי הכסף מכיוון שהכסף הוא גידור מוצק לאינפלציה. בנוסף, סחורות כמו כסף הם נכסים מוחשיים שאנשים יכולים להחזיק בהם."

יסודות הכלכלה מביאים את מחיר הסחורות. ככל שההיצע צונח, הביקוש עולה והמחירים עולים. כל הפרעה בשרשרת האספקה ​​משפיעה בצורה קשה על המחירים. לדוגמה, פחד בריאות לבעלי חיים יכול לשנות את המחירים באופן משמעותי מכיוון שהמחסור מושלם בחינם. עם זאת, בעלי חיים ובשר הם רק סוג אחד של סחורות.

מתכות, אנרגיה וחקלאות הם סוגים אחרים של סחורות. כדי להשקיע, אתה יכול להשתמש בבורסה כמו בורסת המטאל בלונדון או בורסת השוק של שיקגו , כמו גם רבים אחרים. לעתים קרובות השקעה בסחורות פירושה השקעה בחוזים עתידיים. באופן יעיל, זהו הסכם שנקבע מראש לקנות כמות מסוימת במחיר ספציפי בעתיד. מדובר בחוזים ממונפים, המספקים גם הפוך גדול וגם פוטנציאל לחיסרון גדול, לכן יש לנקוט בזהירות. 

4.סחר בקריפטו

מטבעות הקריפטו מטבעות דיגיטליים נמצאים במגמת עלייה. בעוד שסחר בהם עשוי להראות מסוכן, אם תגדר גם את ההימורים שלך כאן, אתה יכול להגביל מעט נשירה מסחר מתוזמן בצורה לא טובה. יש המון פלטפורמות לסחר גם ב- cryptocurrencies. אבל לפני שאתה צולל פנימה, חנך את עצמך. מצא קורסים בפלטפורמות כמו Udemy, Kajabi או Teachable. ולמד את המורכבויות של סחר בדברים כמו ביטקוין , אתר , Litecoin ואחרים. 

אמנם קיימים למעלה מ -3,000 cryptocur מטבעות, אך רק קומץ זה עניין של ממש כיום. מצא חילופי דברים, חקר את דפוסי המסחר, חפש פריצות של ממוצעים נעים לטווח הארוך וקבל מסחר עסוק. אתה יכול להשתמש בבורסות כמו Coinbase , Kraken  או  Cex.io , יחד עם רבים אחרים, כדי לבצע את העסקאות בפועל.  

5.הלוואות חברתיות

הלוואות חברתיות לעמית הם כלי השקעה חם בימינו. אמנם יתכן שלא תתעשר בהשקעה ברשת הלוואת חברתיות , אך בהחלט תוכל לעשות קצת מטבעות. באיזה פלטפורמת הלוואות אתה משתמש? כיום, ישנם רב לבחירה, אבל אלה הפופולריים ביותר כולליםאת, פאר טופס  ו פרוספר ובלנדר הישראלית .

איך זה עובד? פלטפורמות הלוואות חברתיות מאפשרות לך להשקיע הון קטן לעסקים או לאנשים פרטיים תוך גביית ריבית בתשואה. אתה מקבל יותר כסף ממה שהיית עושה אם אתה מציב אותו בחשבון חיסכון פקמ, בנוסף הסיכון שלך מוגבל מכיוון שהאלגוריתמים מבצעים עבורך חלק ניכר מהעבודה. 

לאחר שתזהה את ההצעה, תוכל להתחבר ולעשות קצת מחקר – ואז אתה יכול לקחת את העסקה או לא. תעריך את הסיכון שלך על סמך אלגוריתם קנייני שכולל היסטוריית תעסוקה ואשראי, ותוכל לקבל את ההחלטה להשקיע על בסיס מגוון נתונים מחושבים היטב.

6.השקעה בחוזי נדל"ן

להרוויח כסף באמצעות נדל"ן אולי נראה סיכוי ארוך טווח, אבל זה לא. ישנן דרכים בהן אתה יכול לקחת בין 500 ל -1,000 דולר ולהשקיע אותו בהסכמי חוזי נדל"ן בכדי להרוויח כסף במהירות. איך? השתמש במערכת כמו ה- REWW של Kent Clothier כדי להבין תחילה כיצד השוק עובד. לאחר מכן הוא יספק לך את הנתונים והכלים לזיהוי בתים פנויים, מוכרים במצוקה וקונים במזומן.

בעוד שרוב האנשים חושבים שנדל"ן מנצח על ידי הפניית בתים מסורתיים וביצוע השיפוצים בעצמך, הכסף המהיר ביותר שאתה יכול לעשות בנדל"ן כרוך בהפניית החוזה עצמו. זה נקרה גם בשם ארביטראז '. זהה את המוכרים והקונים במזומן, הפגיש אותם וביצע ביעילות את העסקה. זה אולי נראה מוזר מלכתחילה, אבל ברגע שתתווכח ממנו, אתה יכול להפוך למיני-מג'ול בענף הנדל"ן פשוט על ידי שינוי האסטרטגיה היחידה הזו. זה עובד, ומציינים כמה ממשקיעי הנדל"ן המצליחים בעולם.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: