תוכניות שותפים מומלצות בעולם

אם אתם רוצים לעבוד עם תוכניות השותפים הטובות והמומלצות ביותר בעולם והרווחיות ביותר באינטרנט, אז אתם תאהבו את המדריך הזה. קטלגנו ובדקנו בקפדנות מספר תוכניות שותפים בעלי תשלום הכי גבוה ברשת, בין אם אתם מחפשים רשתות משלמות, תכניות לייצור רווחים מהבלוג או האתר שלכם, או שאתם בתחילת הדרך, אספנו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד .

1. תוכנית השותפים פייבר Fiverr

תוכניות שותפים מומלצות בעולם

אחת מתוכניות שותפים ה-מומלצות: קדם את השוק הגדול בעולם עבור שירותים דיגיטליים – Fiverr פייבר . החל מסרטוני הסבר על הלוח ועד עיצוב לוורדפרס ועיצובי לוגו, הרוויחו עד 150 דולר לכל קונה בפעם הראשונה באמצעות מודל CPA הדינמי שלהם. 

עם יותר משלושה מיליון שירותים דיגיטליים זמינים, 250 קטגוריות ייחודיות ורכישה כל 4 שניות , כל אחד יכול למצוא בקלות שירות רלוונטי לקידום .

הצטרף לתוכנית השותפים פייבר

מאמר דומה איך לייצר הכנסה נוספת משיווק שותפים

2. תוכנית השותפים ClickFunnels

תוכניות שותפים מומלצות בעולם

עוד אחת מתוכניות שותפים ה-מומלצות: כגורם משווק יש לך גם את היכולת להרוויח עמלות חוזרות ונשנות על כל המוצרים והשירותים הגבוהים ביותר שלהם. תכנית שותפים ClickFunnels מציעה% 40 נדיבים חוזרים עמלות על כל מכירות שתשלחו את דרכם. בתוכנית הסכומים מגיעים ל 38.80 $ בכל חודש (MRR *), לכל לקוח, לכל החיים!

הצטרף לתוכנית השותפים clickfunnels

3. תוכנית השותפים Wealthy 

תוכניות שותפים מומלצות בעולם

הפוך את התשוקה שלך לעסק מקוון משגשג עם חברות   Wealthy . פשוט עקוב אחר התהליך המוכח שלהם בכלים נוחים לשימוש להפעלת המערכת למשוך מבקרים, והכי חשוב להרוויח הכנסות יומיות גדולות. שותפים  Wealthy הוקמה על ידי קייל וקרסון, אשר בשנת 2005 השיקו את הפלטפורמה כדי לעזור לאנשים אחרים להצליח ברשת. מאז קהילת השותפים גדלה ליותר מ 800,000 יזמי אינטרנט. 

התחל את העסק המקוון שלך ואז הרוויח כסף כדי לשתף את הסוד שלך עם אחרים. לשותפים  Wealthy יש את אחת מתוכניות השותפים המרתקות ביותר הקיימות ברשת – הרוויחו הכנסות עקביות על ידי הפניית אחרים לקהילה. עמלה ממוצעת 100 $ לכל הרשמה לפרמיה.

הצטרף לתוכנית השותפים Wealthy

4. תוכנית השותפים Constant Contact

תוכניות שותפים מומלצות בעולם

הרוויחו עמלות ללא הגבלה עם אחת העולמות החזקים והמומלצות ביותר לשיווק דוא"ל (דיוור אלקטרוני ) . זה כל כך פשוט, הרוויחו 5 $ עבור כל הפניה שנרשמה לניסיון חינם – אין צורך בכרטיס אשראי – בתוספת 105 $ כאשר ההפניה שלכם נרשמת עבור חשבון מלא.  הפנה כמה שיותר מבקרים באתר. אין מכסה בעמלות ניתן לייצר סכומים גבוהים מאוד ובקלות.

הצטרף לתוכנית השותפים Constant Contact

מאמר דומה איך לעשות כסף מחנות באטסי

5.תוכנית השותפים Media.net

תוכניות שותפים מומלצות בעולם

היכנס לאחת מבריכות המפרסמים הגדולות בעולם ותן למודעות Media.net למקסם את הרווחים שלך בענק. הרוויח רווח מכל נרשם על ידי חלק ממודעות הלינקים שלך, מודעות לתצוגה ומודעות מקוריות להתאמה אישית – אין צורך בקידוד נוסף. בנוסף, הצטרף לתכנית השגריר" שלהם כדי להרוויח 10% עמלה על כל הכנסות ההפניה במשך 12 החודשים הראשונים.

הצטרף לתוכנית השותפים Media.net

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.