טיפים איך לפרסם חנות שופיפיי בחינם (אורגני)

אתגר אחד ענקי עומד בפני כל בעל חנות הוא כיצד להגדיל את המכירות המקוונות שלו בחנות השופיפיי. הידיעה מאיפה להתחיל ואיך להתבלט מאלפי אתרי המסחר האלקטרוני האחרים יכולה להיות מרתיעה ומתישה. הצמיחה בתחום המסחר האלקטרוני רק מקשה עלינו למשוך את המבקרים הדרושים כדי להגביר את המכירות בחנות שלנו. כדי לעזור לכם, בואו נסתכל על ערוצים שיווק פופולרי – במדיה חברתית – וסיקרו כמה אסטרטגיות שיווק מדיה חברתיות מובילות שיכולות לעזור לכם להגדיל את המכירות ולעשות יותר כסף.

טיפים איך לפרסם חנות שופיפיי בחינם או אורגני:

שיווק ברשתות חברתיות

שיווק במדיה חברתית הוא תהליך השימוש בפלטפורמות המדיה החברתית לקידום ומכירה של המוצרים שלנו בחנות, השירותים המותג שלך והמוצרים שלך. מותגים יכולים להשתמש בטכניקות שיווק של המדיה חברתית ממומן או (אורגני) והן בתשלום באמצעות מודעות חברתיות כדי להגדיל את המכירות המקוונות בחנות האון ליין ולעורר מודעות נרחבת.

אתרי מדיה חברתית כוללים את הנפוצים שרוב האנשים מכירים ומשתמשים בהם ביום יום, כמו פייסבוק טוויטר ופינטרסט , אך ישנם גם אתרי מדיה חברתית פחות ידועים שבעלי חנות שופיפיי או אטסי ואיביי יכולים להשתמש בהם. קביעת ערוץ המדיה החברתית המתאימה למותג שלך תלוי במוצרים שאתה מוכר, למי אתה מוכר ועם היעדים העסקיים הכוללים שלך.

היתרונות של שיווק במדיה חברתית

כאשר משתמשים ביעילות נכונה, המדיה החברתית יכולה לייצר יתרונות ענקיים עבור העסק שלך. על פי סקר Smart Insights , יותר ממחצית החברות שמשתמשות בשיווק במדיה חברתית מגלים שהוא מגדיל תנועה לאתר והכנסות ומכירות משמעותית.

מעבר לסיוע לעסקים להגביר מכירות מקוונות, שיווק במדיה חברתית מאפשר למותגים לקיים אינטראקציות דו כיווניות עם קונים פוטנציאלים. זה נותן פידבק חשוב על המותג שלנו, המוצרים, התעשייה ואפילו המתחרים שלך ברחבי הרשת. בנוסף לכך, זהו מגרש לטסט נהדר עבור מותגי מסחר אלקטרוני (איקומרס).

עכשיו בואו נצלול כיצד תוכלו ליישם את הטיפים לשיווק במדיה חברתית באסטרטגיה הזאת.

פרסם מוצרים לעיתים קרובות

כדי להגדיל את המעקב החברתי שלך לאורך טווח, זה חיוני מאוד לפרסם תוכן באופן עקבי מידי יום. מחקרים מראים כי הקהלים מגיבים באופן שונה בהתאם לתדירות הפרסום שלך באינסטגרם/פינטרסט/טוויטר וכו'ד, לכן הקפד לבדוק כדי להבין את הדרך הטובה ביותר עבור החנות שלך. אתה יכול גם להשוות את תדירות הפרסום ואת שיעורי ההתקשרות שלך עם המתחרים שלך באותו הנישה.

חברות רבות בדקו את מספר הפעמים האופטימלי ביותר לפרסום בכל ערוץ במדיה החברתית, וכדאי להצביע על הרעב הפוטנציאלי של המשתמשים בכל פלטפורמה חברתית. אך כפי שמציין ההאתר שלנו , ההיקף היומיומי או השבועי שלך הוא דק בהשוואה לתוכנית ותהליך ליצירת פוסטים משכנעים ומושכים את הקהל באמת על בסיס קבוע. אין תגובות "ניטרליות", כך שאם זה לא טוב, אל תפרסם אותו.

שני כלים מועילים לתזמון פוסטים עתידיים הם Hootsuite ו- Buffer . אתה יכול לשלב אותם בדפדפן שלך ובעשרות אפליקציות אחרות ולתזמן פוסטים ברשתות החברתיות שלך. אפליקציות אלה יכולות לעזור לך לקצץ בבזבוז זמן בביצוע אסטרטגיות השיווק החברתיות שלך ברשת.

ביקורות חברתיות ברשת

השימוש בפידבקים חיוביים על מוצרים ליצירת אמון ולקבל תובנות לגבי המוצרים שלך הוא דרך נהדרת להגדיל את המכירות המקוונות.

Yotpo היא אפליקציית ביקורת הזמינה עבור אתרי Shopify המעודדת את הלקוחות להשאיר ביקורות לאחר שביצעו רכישה באתרך. התהליך הוא אוטומטי, כך שאתה לא צריך לפנות ידנית ללקוחות בעצמך בכל מכירה.

קשר בין החשבונות החברתיים של העסק שלך ופרסם את הביקורות ישירות לדפים שלך. ביקורות אלו מספקות תוכן טרי ומסייעות בהעברת התנועה מהאתר החברתי לאתר שלך, מה שמגביר את המכירות המקוונות באתרך.

קידום בפינטרסט

דרך עוצמתית אחת היא להשתמש בפינטרסט בכדי להניע מכירות מקוונות היא להשתמש בה להפעלת קידום "חיפוש אחר מטמון".

איך זה עובד: אתה פונה למספר שותפים/חברים ומבקש מכל אחד מהם להצמיד תמונה באחד מלוחות הפינטרסט שלהם. כל תמונה אמורה לספק רמזים לתמונה הבאה בצוד האוצרות.

אתה מקבל את פרסום מתגלגל על ​​ידי פרסום פוסט בבלוג על הקידום וקישור לתמונה הראשונה בפינטרסט. עוקבים שמגיעים לתמונה האחרונה מועברים לדף נסתר בו הם נכנסים בחשבון שלהם כדי לקחת חלק בהגרלה.

כפתורי שיתוף "נגישים" באתר החנות

לחצני שיתוף חברתי הם מרכיב מרכזי בהגדלת ה"וויראליות "של החנות שלך, שיכולה להביא לתנועה ולהגביר את המכירות המקוונות. וודא כי קל למשתמשים למצוא את הכפתורים לרשתות החברתיות הפופולריות – Facebook, Twitter ו- Pinterest.

אולי תרצו לחצנים התואמים לאסתטיקה הויזואלית של החנות שלכם על מנת שזה יראה יפה יותר. אבל אם אתה מוצא שהמבקרים אינם משתמשים בכפתורי השיתוף החברתי כמעט, יכול להיות ששווה להחליף אותם בחזרה לצבעים המקוריים שלהם, כמו כיצד יש ל- Wilde Merrion בדפי המוצר שלך.

טיפים איך לפרסם חנות שופיפיי בחינם (אורגני)

מה זה האשטאג

ה- האשטאג מסדר" חלק גדול מהאינטרנט החברתי על פי תקשורת", והקל על ההצטרפות לדיונים ואירועים באמצעות פרסום תחת אלה הרלוונטיים למותג שלך.

כלי לניטור המדיה החברתית כמו Hootsuite יכול לעזור לך , מחדש ולהגיב לפוסטים תחת מספר האשטאג. אתה יכול להשתמש בכלי כמו Hashtagify כדי למצוא האשטאג אחרים הקשורים לזה שאתה מנסה למקד אליו, כגון האשטאג הקשורים למזון להלן.

הקפד לא להתייחס לחגיות זהות בכל ערוץ. להלן כמה שיטות מומלצות כלליות ממחקרים שונים שנתקלנו בהן:

פוסטים באינסטגרם רואים את המעורבות הגדולה ביותר כאשר משתמשים בהם.

לעומת זאת פוסטים בפייסבוק מצליחים יותר בלי האשטאג

אם ידוע לכם על אירוע בעל פרופיל גבוה, תוכלו להתכונן מראש לוודא שאתם מוכנים להיכנס לפעולה. ככל שממוקד יותר, כך ייטב. אם אתה מותג אופנה, למשל, שקול ציוץ חי או סיקור אירועים בפרופיל גבוה והעיר על מה הידוענים לובשים.

לרוב האירועים מלווים האשטאג עליהם תוכלו לקפוץ. אבל המפתח לחטיפת האשטאג הוא לא לחטוף אותו בכלל. במקום זאת, עליכם לשאוף לתרום לשיחה בצורה משמעותית וטבעית.

צור חידונים ותכנים אינטראקטיביים ברשת החברתית

קטעי התוכן האינטראקטיביים האלה עובדים ממש טוב במדיה החברתית – כלומר אם הם יכולים לעורר את משתמשי החידונים להראות את תוצאותיהם בפומבי על מנת ליצור באזז. לשם כך עליכם ליצור חידון המספר לאנשים משהו על עצמם או כמה המוצרים שלכם שווים", כך שהם נאלצים לשתף אותו בכדי לשקף את עצמם. או פשוט ליצור חידון כזה שמעניק מוצר מתנה או הנחה משמעותית. עשו חידון ותבינו כמה תנועה חיובית זה מייצר לחנות המקוונת שלך.

אם אתה רוצה לנסות לבנות חידון מיוחד משלך, אני מציע לך להשתמש ב Playbuzz : כלי חינמי וקל לשימוש ליצירת תוכן אינטראקטיבי.

מוזמנים לשאול אותי הכל כאן בתגובות

בהצלחה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.