טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון – נדל"ן דיגיטלי

השקעה בנכסים דיגיטליים:

רוצה ללמוד כיצד לפרסם ספר אלקטרוני? ולייצר נכס דיגיטלי באמזון? תוכלו לפרסם ספרים אלקטרוניים בחינם ולהגיע למיליוני קוראים. בפוסט זה נשתף שמונה טיפים מובילים כיצד למכור ספרים אלקטרוניים באמזון ולהרוויח הרבה כסף בשנת 2019.

 ספרים אלקטרוניים וספרי שמע הם דרך פנטסטית ליצור חוויה חינוכית לעוקבים שלך. עם ספרים אלקטרוניים וספרי שמע, יש לך אפשרות לספק הדרכה מעמיקה, הדרכה וחינוך ללקוחות שלך.

אתה באמת יכול לצלול עמוק לנושא שמסרת רק בקטעים קטנים יותר של פוסטים בבלוגים, פודקאסטים או קורסים וליצור הכנסה פסיבית בתהליך. התוכן שפורסם יבסס אותך כמוביל מחשבה ואף יביא לידים לעסק שלך. והאמת, מעולם לא היה קל יותר ליצור ולמכור את הספר האלקטרוני הראשון שלך!

על פי נתוני פינגווין אקראי , 22% מהספרים שנרכשו הם ספרים אלקטרוניים, ו 42% מכלל רכישות הספרים נעשו ברשת.

טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון  - נדל"ן דיגיטלי

אבל אתה אולי תוהה, האם הוצאת ספר לא באמת יקרה עבורך? מהי עלות הפרסום באמזון?

אמזון מציעה שני דרכים להוצאה עצמית של המוצרים הדיגיטליים שלך: הוצאת Kindle Direct וכן שוק ספרי האודיו Audible. שניהם  בחינם .

אז האם אתה מוכן לפרסם את הספר האלקטרוני שלך ולהרוויח כסף בשנת 2019?

להלן 8 טיפים לעקוב אחר חובה לפרסום עצמי של ספר אלקטרוני באמצעות אמזון ויצירת הכנסה פסיבית …

1.בצע מחקר מעמיק לפני שאתה מייצר נכס דיגיטלי באמזון

למרות שיש לך ידע מדויק בתחום, אולי תרצה לחשוב מחדש על כתיבה בנושא ספציפי מדי. אחרי הכל, ספרים על נושאים מיוחדים לא ניתן לחפש ולקנות אותם לעתים קרובות דרך קינדל.

כדי להגדיר את עצמך להצלחה כדי להגיע לקהל הגדול ביותר האפשרי, וודא שאתה כותב תוכן בנישה רחבה מספיק. מציאת דרך להכליל את התוכן שלך ליישום על אנשים רבים יותר תסייע להורדות שלך ולכן הכנסותיך לטווח הארוך.

דרך טובה למדוד האם הגומחה רחבה מספיק היא לחפש כותרת דומה ב- Kindle ולבדוק את הדירוג שלה ברשימת רבי המכר של אמזון . המספר הקטן הזה יגיד לך היכן הספר מדורג במכירות.

טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון  - נדל"ן דיגיטלי

ככלל אצבע טוב, אם הספר מדורג תחת מספר 10,000 במאות אלפי הספרים הזמינים באמזון, פירושו שיש תנועה פוטנציאלית טובה בנושא שתוכל להרוויח ממנה.

2.חקור מילות מפתח באמזון

שיטה טובה בעת תכנון אסטרטגיית הפרסום העצמי שלך היא לחקור מילות מפתח המקיפות את הנושא שלך. ישנם כלים כמו Moz Explorer , מתכנן מילות המפתח של גוגל , Ahrefs  ועוד, אשר יציעו לכם רשימות של מילות מפתח וביטויים סביב הנושא שלכם שיוצרים את התעבורה הגדולה ביותר ברשת.

הגדרת מילות מפתח אלו שלך תיאור מוצר , מילות מפתח המוצר ו תגים תעזור דרגת התוכן הדיגיטלית שלך גבוהה. ככל שמדורג המוצר גבוה יותר, כך סביר להניח שלא רק להוריד אותו אלא להיכנס לידיהם של אותם אנשים שמחפשים זאת באופן פעיל.

זכרו: לקוחות שמחים שהרוויחו משהו מועיל מקריאת התוכן שלכם יהיו האוונגליסטים השיווקיים הטובים ביותר שתוכלו להשיג. סביר להניח שהם ישאירו ביקורות חיוביות והמליצו על הספר שלך לחברים, משפחה או עמיתים שיש להם צורך דומה!

3.שכור מעצב גרפי לעטיפת הספר הדיגיטלי שלך

לפני שתוכלו להגיע לאינספור הורדות, דירוגים גבוהים יותר ולקוחות מרוצים, יהיה עליכם לסלול אותם פנימה. לשם כך עליכם לשכלל את אסטרטגיית שיווק הספרים שלכם.

כמעט כולם שמעו את הביטוי "אל תשפוט ספר לפי העטיפה שלו." הסיבה שאמרה זו פופולרית כל כך היא מכיוון שזה בדיוק מה שאנשים עושים:

אנשים שופטים ספרים לפי הכריכות שלהם!

טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון  - נדל"ן דיגיטלי

כאשר קוראים או מאזינים פוטנציאליים גולשים ברשימות ההנפקות ומחפשים את הקריאה הבאה שלהם, הדבר הראשון שתשים את עיניהם הוא הכריכה. כריכות מעורפלות, משעממות, ריקות או גרועות יותר, ברור שחובבים חובבים יגידו לאותם גלילים שתכני הספר דומים ככל הנראה. מצד שני, אם הכיסוי שלך בהיר, צבעוני ומעניין הוא יתפוס את העין ובתקווה, השראה לחיצה דרך!

אם היית צריך לקבל החלטה שיווקית אחת בלבד לגבי המוצר הדיגיטלי שלך, עשה זאת להשקיע במעצב גרפי כדי לעצב כיסוי איכותי.

איפה אתה מוצא מעצב טוב? 99designs הוא מקום נהדר להתחיל לחפש אותו. אתה יכול לגלוש בתיקים כדי למצוא מעצב מסוים שאתה אוהב ולעבוד ישירות איתם, או אפילו להתחיל בתחרות ולגרום למספר מעצבים להגיש את העיצובים שלהם לפני שתבחר לאיזה עטיפת הספר אתה רוצה ללכת.

4.הקדש זמן לכתיבת הנכס הדיגיטלי שלך

כפי שהזכרנו לעיל, הדבר הראשון שתופס את העין של הקורא הוא הכריכה. הדבר השני שהעין תמשוך אליו הוא הכותרת שלך.

ממש תרצו להקדיש זמן נוסף לוודא שהכותרת והתכנית שלכם הם קליטים , מעורבים ונותנים מעט רמז למה עוסק הספר שלכם. אם אי פעם עבדת במכירות ושיווק דינמיים או הוספת מסעות פרסום בדוא"ל משלך, כנראה שאתה כבר מכיר את הרעיון הזה. אחרי הכל, קו נושא דוא"ל קליט ומרתק קובע לעתים קרובות אם הדוא"ל שלך נפתח, או נשלח לפח המיחזור.

כמו אותה שורת נושא בדוא"ל, הכותרת שלך תעשה או תשבר אם הקורא הפוטנציאלי ילחץ כדי לגלות יותר על התוכן שלך. גם אם יש לך את אמנות הכריכה הטובה בעולם, כותרת שנפלת שטוחה היא הרבה יותר סביר שתדלג עליה מכפי שמעניין את הקורא.

כדי ליצור כותרת הפונה לקוראים פוטנציאליים, הקפד על כך להיות קצר, מתוק ומעניין. אם הכותרת זקוקה למפרט קצת יותר, תוכלו לפרט את נושא הספר קצת יותר בכותרת המשנה. אל תשתמש במילים ארוכות ומסובכות אם אתה יכול לעזור לה! 

אם אינך בטוח אם הכותרת או שורת הנושא שלך מספיק מעניינות, בדוק אותם על ערכת מדגם. במקום להשתמש בדודה מידג 'שלך או בחברך הטוב לארי, שאלו עמיתים או משפיעים שלא יחששו לפגוע ברגשותיכם. בדוק כמה כותרות וכתוביות, צב אותם לאחר קבלת משוב ואז בדוק שוב. עדיף להקדיש זמן רב לבחינה ולשינוי של הכותרת שלך מאשר לבזבז זמן לתהות מדוע אף אחד לא מוריד את החומר שלך.

5.כתוב תיאור שמוכר

לפעמים המוכרים מתרגשים לעתים קרובות לרשום סוף סוף את המוצר שלהם באמזון, עד שהם לא מבזבזים את הזמן בתיאור הספר שהם צריכים. הם עשויים לחשוב שכותרת מהממת וכריכת ספרים מדהימה עשויים לייצר מכירות לבד – וזה לגמרי אפשרי. עם זאת, תיאור ספר איכותי יחתום את העסקה עבור צרכנים שנמצאים על הגדר!

חשבו על זה כך: כריכת הספר שלכם היא הוו שמושך את הדפדפן פנימה. הכותרת עוזרת למכור את העסקה, שתוכן זה עשוי להיות משהו שיכול להועיל להם בכך שהוא מלמד אותם משהו חדש או מעניין. תיאור הספר יאשר זאת ובסופו של דבר יסגור את המכירה, או ישכנע את הקורא שעליו לעבור. 

כשהרוכשים הפוטנציאליים יגיעו לתיאור הספר הם נמכרים באמצע הדרך בספר שלך. השקיעו קצת זמן נוסף בכדי לספר לקוראים מדוע התוכן שלכם הוא בדיוק הדבר הנלמד, לענות או לתת מענה לרצונם, והם יורידו תוך זמן קצר.

להלן דוגמה לתיאור הספר האלקטרוני של אמזון מתוכנית This Is Marketing של סת גודין

6.התחל "למכור" תחילה בחינם

כשאתה מפרסם ספר אלקטרוני ב- Kindle, יש לך אפשרות להגדיר את המחיר שלך.

המחיר הראשון שעליך לקבוע לתוכן שלך?

$0.

אני יודע שזה נשמע אינטואיטיבי נגד מכיוון שאתה מנסה להרוויח כסף, אבל שמע אותנו …

רישום הספר שלך בחינם לפחות לחמישה ימים יגביר את נוכחותו ב- Kindle ויעביר אותו ברשימת רבי המכר של אמזון.

למרות שלא תרוויחו רווחים מהספר החינמי, תוכלו לתפוס קהל רחב יותר, תוכלו לשווק לקבוצות ואתרים המוקדשים לספרים אלקטרוניים בחינם ולקבל יותר חשיפה מאשר אם התחלתם עם מחיר מכירה.

שלא לדבר, אתה יכול לאסוף ביקורות חיוביות על הספר שלך במהירות בזמן שכולם נוהרים להוריד חינמי.

טיפים להשקעה בנכסים דיגיטליים באמזון  - נדל"ן דיגיטלי

לאחר כשבוע, סריקה מהירה של Kindle תראה לכם שלסופרים רבים לראשונה יש ספרים המופיעים במחיר של 2.99 $ ומעלה. בנקודת המחיר של 2.99 דולר, סוף סוף תראה קצת רווח ממכירה לאחר תמלוגים, גם אם קטן.

2.99 $ הם מספר קסמים לתוכן שלך. זהו מספר נמוך מספיק כדי לפתות קוראים חדשים תוך כדי רווחיות. כשאתה קובע את המחיר הזה, מספר ההורדות שלך יירד מהמספרים כשהתוכן שלך היה בחינם, אך הגדרת שיעור שיעניק לך המון הורדות והכנסה פסיבית.

הערה:  אסטרטגיית התמחור חלה בעיקר על מכירת ספרים אלקטרוניים ב- Kindle, שכן Audible וכל אחד מהקמעונאים – כמו iTunes וכו '- מתמחר באופן עצמאי את ספר השמע שלך.)

7.שווקו את הנכסים הדיגיטליים שלכם בפייסבוק ובבלוגים

כפי שציינו לעיל, יש מאות קבוצות ואתרים המפרסמים באופן קבוע רשימות של ספרים אלקטרוניים בחינם מרחבי האינטרנט. ברגע שיצא ספרך, שלח דוא"ל כדי להודיע ​​לאתרים אלה כי הספר האלקטרוני החדש שלך מופיע בחינם. כל אתר המפרט קישור לספר האלקטרוני שלך מייצר יותר הורדות פוטנציאליות וקהל רחב יותר.

בנוסף, שקלו לקדם את ספרכם בפייסבוק או לבלוגים או קבוצות רלוונטיים שסביב הנושא עליו כתבתם. הגברת התנועה והזמזום סביב הספר שלך בשלב מוקדם תשמור על המומנטום שלו חזק ותפתח בפני קהלים רחבים יותר להמשיך לבנות הכנסה פאסיבית. אם תחליט לכתוב ספר המשך, תוכל לשווק לאותם מעגלים עם יציאתו. אם הם אהבו את התוכן שלך בפעם הראשונה, סביר להניח שהם יקראו גם את העבודות החדשות שלך. 

לבסוף, שקלו למנף קשרים בתעשייה כדי לעזור לתוכן שלכם להשיג יותר חשיפה. שאל את בעלי הבלוגים ואתרי האינטרנט שדנים בנושאים דומים אם הם ישקלו לפרסם קטע מתוך ספר האלקטרונים שלך או לכתב קצר על ספר השמע או הPDF שלך. 

8.פחות מומלץ לקריין ספר אודיו על פני PDF ואחרים

אז פרסמת ספר אלקטרוני, ועכשיו יש לך עין על ספר שמע. זהו השלב הבא לפרסום תוכן דיגיטלי, מכיוון שלא תוכלו לפרסם ספר שמע ללא ספר אלקטרוני!

התהליך של הוצאת ספר שמע הוא קצת יותר מורכב, מכיוון שתצטרך לשכור מפיק כדי לספר את ספר השמע שלך. כאן נכנס לתפקיד הטיפ הסופי שלנו:

אל תקריין ספר אלקטרוני משלך.

אפילו אם יש לך את הקול הנפלא ביותר בעולם, עליך בהחלט לחוזה לשחקן או לשחקן קול מקצועי כדי לספר את ספר השמע שלך.

שימוש באמן קריינות מקצועי יאפשר לקריאת הספר שלך קצב טבעי. אנשי מקצוע מאומנים גם נגד הפסקות ארוכות, חביות מביכות, סיבובים של ביטויים או מילוי שטח באומם. 

אתה לא מאמין לנו? האזן לספר שמע המשתמש באמן הקולי קולי מקצועי. ואז הקלט את עצמך קורא את אותה יצירה, או אחת משלך. ההבדל בשחקן או שחקן מיומן המספר את היצירה שלך לעומת שאתה מתמודד על דבריך ידהים אותך. יתר על כן, זה ישפיע על המאזינים שלך. 

ספרי שמע נועדו להיות מסופרים בצורה חלקה, לירית, ולאפשר לקורא לטבול את עצמם בתוכן ולשמוע מה הוא אומר תוך הצגת דמויות של התוכן במוחם. האזנה להתחלות נעצרת, וגיבוש זה כנראה יוציא אותם מהרגע ויקשה על ריכוז.

סיכום

עכשיו אתה יודע לפרסם ספר אלקטרוני באמזון בחינם ולעשות כסף. זה לא היה כל כך קשה, נכון?

המוצא העיקרי הוא זה:

כשאתה מתכנן לרשום מוצרים דיגיטליים באמזון כמו ספרים אלקטרוניים או ספרי שמע, חשוב לא פחות לחקור כותרות, מילות מפתח ואסטרטגיות תמחור כמו במחקר לתוכן הבלוג שלך.

בילוי של קצת זמן נוסף לתארים, כתוביות ותיאורים מושלמים עשוי לעשות את ההבדל בין זרם הכנסה קבוע לזה שמתייבש עוד לפני שהוא מתחיל.

אז כדי להתחיל, עבור אל מחקר מילות מפתח בעזרת אחד או יותר מהכלים שהזכרנו בטיפים מס '1 ו- 2. ואז כשאתה משווק את הספר האלקטרוני או את ספר השמע שלך, זה קריטי לחלוטין שנראה או נשמע מקצועי .

עקוב אחר העצות הבאות, ותהיה בדרכך להרוויח כסף באמצעות הספר האלקטרוני הראשון שיצא לאור!

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

חדשות - סיקורים, מבזקים וכתבות מהארץ והעולם על קריפטו והכנסה נוספת עקוב אחרינו