30 אתרים שאפשר להרוויח מהם (הרבה) כסף

אולי את/ה לא מעוניין להשקיע 40 שעות בשבוע בכדי להתעשר באינטרנט, אך אתה עדיין יכול להרוויח כסף באינטרנט  בעידן הדיגיטלי הזה. אתה לא צריך לעבוד במשרה מלאה באופן מקוון כדי ליהנות מכל מקורות ההכנסה האפשריים שם. למעשה, זוהי רשימה של אתרים שבאמת ישלמו לכם לעשות דברים שאתם כבר עושים כך או אחרת, כמו קניות וגלישה באינטרנט. אם אתה כבר עושה זאת, מדוע שלא תקבל תשלום על כך?

1. Swagbucks 

החל מצפייה בסרטונים ועד לקיחת סקרים מקוונים וכלה במשחקים, Swagbucks מציע דרכים רבות ושונות לעשות כיף ולהכניס כסף לכיס באותו זמן. בסך הכל, אתה יכול להרוויח באופן קבוע 25- $ 100 לחודש רק בשביל לעשות את הדברים שאתה כבר עושה באינטרנט. Swagbucks מגיע למקום הראשון ברשימה הזו כי אני באופן אישי הרווחתי איתם יותר כסף מהשאר, ונראה שיש להם הכי הרבה אפשרויות. הם מציעים גם קניות cashback בצורה של נקודות SB שתוכלו לממש עבור כרטיסי מתנה חינם למקומות כמו אמזון, וולמארט ופייפאל.

2. BestMark

BestMark היא משימת קניות מסתורין. הצלחתי אתם הרבה האמת, והם משלמים לא מעט, תלוי במיקומכם בעולם. תקבלו שכר לקניות במקומות שונים ותבדקו את החוויה. הרבה מהם יהיו דברים כמו תחזוקת רכב כללית . לא רק שהם ישלמו לכם כדי לעשות זאת, הם ישיבו את עלות השירות!

3. User Testing

אתר הזה מאוד כיפי. לאחר ההרשמה והשלמת סרטון הבדיקה, תתחיל לקבל התראות בדוא"ל כאשר זמינות בדיקות אתר חדשות. הם יעניקו לך כמה משימות לבצע באתר, תוך כדי הקלטת המסך והקול שלך כל הזמן. אתה מקבל תשלום עבור כל אתר שאתה מעריך. בדרך כלל זה לוקח בערך 15-20 דקות, והתשלום הוא בדרך כלל 10- $ 15 $ לאתר.

4. Perk

אתר פרק צומח במהירות ומוסיף כל הזמן דרכים חדשות להרוויח כסף. אתה יכול להוריד אחד מהיישומים הרבים שלהם, כולל הטיוי Perk הפופולרית שלהם . עכשיו יש להם אפילו אפליקציה שממש משלמת לך לצפייה בטלוויזיה בתוך הבית שלך.

5.TopCashBack

אתר זה ייחודי בכך שהוא מעניק לך 100% עמלה כשאתה קונה דרכם. הם לא לוקחים כלום. הם מסוגלים לעשות זאת על ידי מתן אפשרות להציג עסקים בדף הבית שלהם. במילים אחרות, הם משלמים על ידי המפרסמים, וזה מסתדר לטובתך!

6.Zoombucks

אתר אחר שמשלם לכם לצפייה בסרטונים, אך הם גם משלמים עבור תחרויות, השלמת הצעות, משחקי משחקים ועוד ועוד. Zoombucks תעסיק אתכם ברווחים.

7.FushionCash

FushionCash משלמת לכם בין היתר כדי לצפות בסרטונים. הם אפילו ישלמו לך כדי להאזין לרדיו דרך שירות של צד שלישי בשם RadioLoyalty .

8.CashCrate

צפייה בסרטונים, קניות, משחקי משחקים, זכייה בתחרויות, ניסיון של מוצרים – אלה רק כמה מהדרכים בהן משלמת CashCrate. זה יסביר מדוע הם כל כך פופולריים.

9. InboxDollars

שילמו כדי לראות סרטונים, לשחק משחקים ולחנות, בין השאר. השתמשתי ב- InboxDollars כבר כמה שנים, ובעוד שזה לא יעשה אותך עשיר, הוא יספק לך קצת מזומנים נוספים.

10.MyGiftCardsPlus

אתר זה מציע שיעורי cashback תחרותיים עבור כרטיסי מתנה לחנויות שונות, והם מופעלים על ידי Swagbucks, מה שאומר שהם דרך נוספת להרוויח נקודות SB תוך קבלת cashback.

11. SendEarnings

SendEarnings ישלם לך לצפייה בסרטונים, לשחק משחקים ואפילו לקנות בחנויות שונות כדי לקנות את הדברים שאתה כבר קונה. זו רק ההתחלה כשמדובר במה שהם ישלמו לך.

12. Fat Wallet

אתר אינטרנט נוסף של קופת החזר המשמש להשוואה בעת קניות. גלוש סביב כדי לראות מי מציע הכי הרבה cashback עבור מה שאתה קונה ומהרוויח את הכסף הזה.

13.MyPoints

MyPoints ישלם לכם עבור צפייה בסרטונים ומשחקים במשחקים, כמו רבים מאתרי האינטרנט האחרים כאן, אך העיקר שלהם הוא cashback באתרים פופולריים כמו אמזון וקבוצ'ון.

אתרים שאפשר להרוויח מהם כסף באינטרנט

14. Memo Link

Memo Link משלם גם על דברים שונים, אך בראש ובראשונה הם אתר cashback. למרות זאת אתה יכול לקנות בכל מיני קמעונאים מקוונים.

15.Extrabux

עד 30% cashback בלמעלה מ -2,000 חנויות שונות! בהחלט תוכלו למצוא קמעונאי שאפשר לקנות איתו ולקבל cashback דרך Extrabux.

16. Shop At Home


זהו אתר cashback שנראה שמתמקד בחנויות לבנים וטיט פופולריות כמו וולמארט, טארגט, סירס ומייס'ס. עם זאת, הם מציעים cashback בחנויות ובאתרים רבים יותר, ולכן הם טובים להשוואה עם אתרים אחרים.

17. MainStreetSHARES

בעבר BigCrumbs, MainStreetSHARES הוא קניות בקופת הכסף עם טוויסט השקעה. אתה מקבל cashback על ידי קניות בחנויות מקוונות, אך יש לך גם את היכולת להרוויח מניות וירטואליות (בדומה למניות מניות) כחלק מתוכנית חלוקת הרווחים שלהן. זה באמת ייחודי.

18. Mr. Rebates

זהו עוד אתר נהדר עם cashback עם מרבית החנויות הגדולות לבחירה. הם מציעים עד 30% cashback בכמה חנויות, אך 5% הם סטנדרטיים לראות עבור רבים מאתרי הקמעונאים שהם מציעים.

19. Second to None

זהו אתר אחר של קונים מסתורין כמו BestMark, אך החנויות שונות. נראה כי BestMark מתמקדת יותר ברכישות הקשורות לרכב, ואילו Second to None מתמקדת יותר בחנויות קטנות יותר. אחת המשימות הגדולות שלהם כרגע כרוכה בתאימות למוצרי אלכוהול וטבק בחנויות מובחרות. לעיתים יכולה להיות מטלה חשובה (תלוי במיקומך) שיכולה לשלם קרוב ל 100 $ עבור מספר דקות של עבודה.

20.BeFrugal

מרבית אתרי ה- Cashback מציעים בונוס של $ 3 או 5 $ להרשמה – BeFrugal מציעה בונוס הרשמה של 10 $. הם מציעים עד 30% cashback בחנויות מובחרות, ועד 10% cashback באמזון.

21. Ibotta

Cashback בכל חנויות המחלקות הגדולות, חנויות האלקטרוניקה ואפילו אולמות הקולנוע. האפליקציה מקלה על השימוש בטלפון שלך בקלות.

22. Coupon Cactus

אתר אינטרנט נוסף של cashback שמאפשר לך פשוט למצוא את הקופון שלך ולקבל קניות. קקטון קופון נהדר גם לחיסכון בכסף בדרכים אחרות. גלוש באתר האינטרנט שלהם כדי להבין את כל הדרכים שאתה יכול להרוויח ולשמור.

23.IntelliShop

IntelliShop הוא אתר קונים מסתורין נהדר, וקל להרשם ולהתחיל. הם מציעים סוגים רבים של הזדמנויות לקניות מסתוריות מכל מיני עסקים שונים.

24. Sinclair Customer Metrics

זהו עוד אתר קניות מסתורין נהדר. הם מציעים דרכים מהנות לעשות קניות, להעריך חברות ולהרוויח כסף תוך כדי כך.

25. Market Force

כוח השוק היא חברת קניות מסתורין נהדרת. אני אוהב שלא רק שיש להם המון חנויות לחנות מסתורין, אלא שתשלמו גם לאכול! לכוח שוק יש יותר מסעדות לקנות בהן מאשר חברות קניות מסתוריות אחרות.

26.InstaGC

תקבלו שכר לצפייה בסרטונים, האזנה למוזיקה, קניות ועשיית מספר דברים אחרים. יש להם גם סכום מזומן מינימלי נמוך מאוד – אתה יכול לקבל שכר אחרי שאתה מרוויח דולר בודד.

27. Analysia

זה אותו מושג כמו בדיקת משתמשים. כל בדיקה אורכת כ-10-15 דקות ומשלמת 10 דולר. Analysia פועלת באותו אופן כמו בדיקת משתמשים – הם ישלחו אליך דוא"ל כשמבחן יהיה זמין.

28. StartUpLift


ממש כמו שני אתרי האינטרנט שלמעלה, StartUpLift משלמת לך לענות על שאלות על אתרים שונים. השאלות משתנות בהתאם למה שהלקוח הספציפי רוצה, אך כל אחת משלמת 5 $ שטוח.

29.TryMyUI

אתר זה משלם 10 $ עבור 15-20 דקות של הערכת אתר. אתה תבקר באתר ואז תביא משוב על היבטים שונים שהלקוח מחפש.

30. Enroll


בדיקות אלה נעות מעט יותר מאשר באתרי האינטרנט האחרים, ככל שהמשימות יש להשלים ולשלם לכל מבחן, אך הרשמה היא אפשרות נהדרת נוספת להירשם ולהמתין לאימיילים המודיעים לך מתי קיימות בדיקות.

טיפים נוספים

  • צור חשבון דוא"ל נפרד.  אתה יכול להשתמש בדוא"ל האישי שלך אם תרצה, אך עדיף שתקים חשבון דוא"ל חדש שמוקדש במיוחד להרוויח כסף באופן מקוון. זה ישאיר את תיבת הדואר הנכנס שלך ברורה וזה יקל על ארגון הדוא"ל מאתרים ספציפיים אלה.
  • אל תשתמש באתרים אלה כבנק.  ברגע שתגיע למינימום למשיכה, קח את הכסף שלך. לעולם אינך יודע אם ומתי האתר יכול להיסגר במפתיע. בדרך זו, אתה גם לא צריך לדאוג לשגיאות בכספים שאתה מאחסן באתר.
  • אל תשכח לשלם את המסים שלך.  אתה עשוי להיות מופתע לגלות שאתה יכול להרוויח בקלות כמה אלפי דולרים במהלך שנה. הממשלה תהיה מעוניינת גם במאמץ חדש זה. דאג לתבוע את הכסף כהכנסה ולדווח עליו כראוי על המסים שלך בסוף השנה.
  • בהצלחה! (:

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: