כיצד להרוויח כסף באמצעות – Displate

מצאתי את האתר הזה ממש במקרה. למעשה הוסבתי אליו לראשונה דרך מודעה בעדכון הפייסבוק שלי. אבל … להגנתו של פייסבוק, ואני לא עושה הרבה מחקר על דרכים להדפיס אמנות קיר גדולה של צילומים או פוסטרים, אבל אני די בטוח שיש זה משהו לעשות עם זה. מנסיון אישי

Displate.com הוא בעצם אתר בו הם ידפיסו את התצלום או הגרפיקה בהתאמה אישית על גבי לוחות מתכת גדולים . המגיעים בגדלים שונים, והם קלים לתלייה מכיוון שאתה פשוט יכול להדביק סרט מגנטי לקיר שלך בקלות. 

הם גם יציבים, ומודפסים באיכות גבוהה מספיק, כביכול שאפשר אפילו להשתמש בהם בגלריה ברמה גבוה מאוד!

אבל … זה לא הכל. ל- Displate.com יש גם חנות מקוונת בה הם מארחים טונה של אומנים שונים . תוכלו לדפדף בו ולקנות גם אומנות של אנשים אחרים.

זוהי, בעצם, חנות אמנות מקוונת ענקית בה הם מדפיסים יצירות אמנות מתכת על פי דרישה … והיא די ברמה עולמית.

אתה יכול להירשם כאמן ולמכור את התמונות שלך דרך החנות שלהם במקבלת חשיפה של מיליוני גולשים בחודש.

כיצד להרוויח כסף

האם אתה באמת יכול לעשות כסף שם? יש המון אתרים הטוענים כי הם עוזרים לך למכור את התמונות שלך כמו אטסי המעולה ועוד, אך אפליקציות כמו FOAP די חסרות תועלת עבור אמן רציני המנסה להתפרנס.

מכירת האמנות שלך באתר

אז יש שתי דרכים להרוויח כסף באמצעות Displate.com. השיטה הראשונה והכי ברורה היא להעלות אמנות משלך ואז למכור אותה דרך האתר. בכל פעם שיצירה של האמנות שלך נמכרת, אתה מרוויח עליה עמלה. זה נקרא 'להרוויח כאמן'. 

התמחור נקבע על ידך, ויש לך חופש מסוים לקבוע את המחירים והעמלות שלך. להלן הרווחים המקסימליים והמינימום. אין גבול לכמות שאתה מעלה לאתר, ולכן בהחלט ניתן להציע מגוון של סגנונות, גדלים ונקודות מחיר.

מחיר ממוצע

מחיר מקסימלי

למרבה הצער, התשלומים הללו נראים די נמוכים. עמלת האמן עבור האותיות הקטנות ביותר, שנקבעה במחיר הנמוך ביותר, היא בקושי 5%. אפילו ההדפסים במחיר הגבוה יותר נעים בין 25% ל -30% בלבד.

כמובן, זה לא כיף לתת לאמנות שלך להמכר בזול כלכך, אבל קחו בחשבון כי – הם דואגים לכם לכל דבר אחר . הם מטפלים בשירות לקוחות, הדפסה, משלוח והחזרות. בנוסף, אתה מקבל גישה למאגר של קונים אמנות מוגדרים מראש שדפדפו באתר Displate.com ולעולם לא שמעו עליך אחרת!

רואים את הסיפור הזה שוב ושוב – האמנים רוצים להתפרנס  במקום לעשות את הכסף הגדול, סך הכל רוצים בטחון כלכלי. העלא יצירות מדהימות, ועשה את המחקר שלך, ולמד כיצד לשווק את עצמך, ואתה בהחלט יכול להרוויח כסף ב- Displate.

להלן מספר דגשים שמראים שהאמנים המובילים יכולים להרוויח 5,000 $ + לחודש, ולמעלה ממחצית האמנים באתר מסוגלים למכור אמנות בקלות ובהצלחה רבה.


התמחור של כמה מהתמונות הגדולות יותר יקר עבור לקוחות מסוימים במבט ראשון, אך היתרונות האמיתיים מגיעים כשמתחילים להגדיל את הגדלים.

התמונות הגדולות יותר מתחילות להיות הרבה יותר יקרות מכיוון שהן כבדות יותר. אתה מקבל "יותר עבור פחות" כסף, וזה חוסך הרבה כסף עבור הקונה.

זה יכול להיות יקר מאוד להשיג הדפסים גדולים העשויים ממתכת , אך הוספת גורם המתכת גורמת ליצירה להיראות נצחית.  עמיד יותר.

כאמן אתה גם צריך לבחור כיצד לבנות את האריחים שלך: אופקי, אנכי או מקובץ. זו הזדמנות נהדרת להראות את היצירתיות שלך ולעשות את עבודות האמנות שלך,

תוכנית שותפים – displate

עמלות שותפים להוסיף 25%

בנוסף לגרפיקה למכירה באתר, אתה יכול גם לשתף דרך קישורי שותפים באתרי המדיה חברתיים באתר . אם תעשה זאת ובסופו של דבר תקבל מכירות בדרך הזו של שיווק שותפים רווחי, אתה מרוויח למעשה אחוז גבוה בהרבה מהמכירה עצמה.

למעשה תוכנית השותפים (מה שהם מכנים 'סוכן אומנות') זמינה לכל אחד, בדומה לתוכניות שותפים אחרות  .

אם תירשמו כסוכן אמנות, תקבלו הרבה בונוסים שקונים רגילים אינם מקבלים. אתה מקבל עמלה של 25% על כל אמנות שנמכרת באמצעות הקישורים שלך, בנוסף אתה מקבל גישה לקודי הנחה שאתה יכול לתת לאנשים כדי לקבל להם הנחות בהזמנות … ותקבל בעיטה חוזרת מהמכירות האלה!

כיצד להרוויח כסף
תוכנית שותפים

להיות סוכן אמנות זה  כמעט טוב כמו להיות אמן בעצמך. כמובן שהכל מסתכם בכישורי השיווק שלכם. אבל אם אתה טוב במדיה חברתית, או שיש לך בלוג לאמנות , יש לך פוטנציאל להרוויח קצת כסף די הגון ב- Displate, גם אם אתה לא באמת יוצר אמנות.

איך Displate משלמים?

לוקח זמן מה לקבל את הכסף שלך דרך אתר זה. זה החיסרון בזה. לאחר שתצבור לפחות 50 $, אתה יכול לבקש משיכה מ PayPal – אך יכול לקחת עד 45 יום עד שהמשיכה הזו תגיע אליך.

זה חסרון אחד בתהליך, אבל זה גם סוג של חסרון קטן כשאתה מחשיב את העובדה שאתה לא צריך להשקיע שום דבר מלבד הזמן והאנרגיה שלך לתוך זה.

האם זה קשה?

בדקתי בהרבה שירותי הדפסה לפי דרישה, ו- Displate.com היא ללא ספק אחת ההזדמנויות היותר מרגשות והטובות בהן בדקתי.

זה ממש קל ליצור פרופיל ב- Displate. לקח לי בערך חמש דקות להכין את שלי. אבל … העלאת יצירות אמנות שונה במקצת. יש להם לא מעט שונות הנחיות , ואתה חייב לספק גרפיקה של רמה מסוימת של איכות כדי להיות מסוגל אפילו להעלות אותה.

יש להם הגדרות רזולוציה די מחמירות, והתמונות שלך צריכות להתאים לפורמט מסוים.

אבל אמנם זה קצת מאתגר, אבל זה גם דבר טוב באמת. אני בהחלט לא מעוניין שהאמנות שלי תתברר בצורה גרועה – כך שזה לא רק שומר על הסטנדרט לאיכות גבוהה, אלא גם מונע ממך להעלות בטעות תמונה ממוזערת או משהו כזה.

קבלת ההדפסות הלא נכונה יכולה להיות טעות די יקרה!

בנוסף, מחסום הכניסה הגבוה הזה פירושו שיש פחות תחרות, מכיוון שהרבה אנשים יביטו בדרישות ויוותרו או ידחו אותה. יצירת אמנות היא על השראה, אבל מכירת אמנות היא עניין של שחיקה .

התחושות שלי לגבי האתר

מאוד אהבתי הרבה דברים בשירות הזה. כמובן שיש לזה כמה חסרונות – אבל אני גם מרגיש שהחסרונות די ניתנים לניהול.

לדוגמה, אתה מבצע עמלה קטנה למדי על האמנות שלך אם אתה פשוט מוכר אמנות למישהו דרך החנות. אבל … אם אתה מפנה אנשים לאמנות שלך דרך קישור משלך, או משתמש בקוד הנחה משלך כדי לתת לאנשים מחיר טוב יותר, אתה בעצם עומד לעשות בערך פי שלושה … וזה מדהים!

זה מגניב שאתה לא בהכרח צריך ליצור אמנות כדי להרוויח כסף באתר זה. על ידי הפצת אמנות מדהימה וסיפר לאנשים אחרים על כך, אתה יכול גם להרוויח אחוז מהרווחים … וזה סופר מגניב.

ברור שזו גם הזדמנות מעט נישה. לא כולם יתעניינו ביצירה או מכירה של יצירות אמנות, כך שזה לא יעבוד עבור כולם. אתה צריך גם להיות די טוב בשיווק כדי להרוויח כסף באמת כאן. אבל… שיווק הוא גם מיומנות שתוכלו ללמוד די בקלות.

ולבסוף – הגרפיקה עצמה נראית ממש מדהימה. צבעים מלאי חיים, קונסטרוקציה יציבה ומנגנון תליה קל הם כולם מאפיינים מבורכים מאוד. זהו גם פריט ייחודי מאוד שעשוי להסתדר במודעת אינסטגרם או בפייסבוק, ולמכור טוב סביב החגים כפריט מתנה לאירועים מגוונים:

  • ימי הולדת
  • חתונות
  • מפגשים משפחתיים
  • צילומי תינוקות
  • תמונות אירוסין
  • ימי נישואין

אתה יכול גם למקד לקבוצות נישה אחרות של אנשים המחפשים יצירות אמנות כמו:

  • מוסיקה
  • אמנות דת
  • אמנות עסקית
  • בני נוער

בסופו של יום, אני מרגיש ש- Displate.com הולך להיות המולה צדדית המתאימה ביותר לאלה שיוצרים או אוהבים אמנות. אם לא אכפת לך הרבה מאומנות, יתכן שאתה מתקשה להיכנס לזה.

יתכן שלא תתעשר באמצעות Displate.com. אבל … עם זאת נאמר … כמה מהאמנים הגדולים ביותר שמרוויחים אכן מרוויחים על זה סכומי כסף מדהימים. כך שהכל עשוי להסתכם באיזו יעילות אתה מסוגל לשווק את העבודה שלך.

בסך הכל זה היה אתר מגניב. אני מקווה לראות יותר מכך בעתיד, ואולי אפילו להשתמש בזה כדי לנסות למכור כמה יצירות אמנות משלי כפרויקט צדדי!

דעתנו הסופית בנושא Displate.com

בכנות, אני אנו ב http://pakoes.com אוהבים לחקור דרכים משונות להרוויח כסף באינטרנט כיוון שאני יכול לגלות אתרים מגניבים כמו אלה.

בהחלט דרך מעניינת עבור כל אחד להרוויח כסף, בין אם אתה יוצר יצירות אמנות, או סתם מעוניין לקדם כמשווק שותפים.

למעשה, אני חושב הזדמנות השותפים היא האפשרות הטובה יותר עבור רוב האנשים, כי זה אינו מחייב את  היצירתיות  מרכיבה. למעשה, אני משווק שותפים במשרה מלאה למוצרים אחרים, וזו דרך נהדרת להיכנס לתחום.

חברות רבות מבזבזות 10,000 דולר + במהלך השנה-שנתיים הראשונות שלהן לקידום הצעות שותפים, כולל אני. קרא על איך לעשות את מה שאני עושה , ותוכל לקדם את תוכנית השותפים של Displate, כמו גם אחרים כמו Amazon.com, Apple.com, ואלפי חברות ייחודיות וקטנות יותר רוצות לעבוד איתך!  בהצלחה 🙂

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: