המדריך המדעי על איך להשיג ואיך לעודד מוטיבציה

המוטיבציה היא חזקה מאיתנו, ונראת מעט מסובכת. לפעמים באמת קל לקבל מוטיבציה לרגעים קטנים שאתה מוצא את עצמך עטוף במערבולת של התרגשות ושיכרון חושים . פעמים אחרות, כמעט בלתי אפשרי להבין את זה" – איך להניע את עצמך ואתה לכוד בתוך ספירלה שלא מניבה דבר. המדריך הזה מכיל את הרעיונות הטובים ביותר ואת המחקר שימושי ביותר שעשינו בנושא, איך להגיע ולהישאר עם מוטיבציה.

מוטיבציה פנימית

ראה מאמרים איך לעשות כסף מהבית

המאמר הזה הולך להיות קצת מבלבל ,אנסה לעשות את המדריך הזה פשוט. מוטיבציה היא דיבור, היא לא נדבר: עסקים,כסף,בריאות,כושר,לייף סטייל, לעולם לא "נעצים" את המוטיבציה שלנו. אנחנו הולכים לשבור את המדע לחלקים קטנים ולהבין איך להגיע מוטיבציה מלכתחילה ואיך להישאר עם מוטיבציה לטווח הארוך. בין אם אתה מנסה להבין איך להניע את עצמך או איך להניע את הצוות שלך,המדריך הזה צריך לכסות עבורך את כל מה שאתה צריך לדעת בנושא. .

מה זה מוטיבציה ואיך זה עובד

מדענים מגדירים את המוטיבציה כנכונות הכללית שלכם לעשות משהו,מוטיבציה זה הבנזין שלכם והאנרגיה. זוהי מערכת של כוחות פסיכולוגיים פנימיים לכפות על עצמו לנקוט פעולה. נשמע נחמד וקל, אבל אני חושב שאנחנו יכולים לבוא עם הגדרה שימושית יותר של המוטיבציה. 

מהי מוטיבציה

אז מה זה מוטיבציה בדיוק? המחבר סטיבן פרספילד יש שורה מעניינת בספרו מלחמת האמנות , המחשבות שלך זאת הליבה של המוטיבציה . 

במילים אחרות, בשלב מסוים, קל יותר לשנות את עצמך מאשר להישאר אותו אדם. קל יותר לפעול ולהרגיש חוסר ביטחון בחדר הכושר מאשר לשבת בשקט ולחוות שנאה עצמית על הספה. קל יותר להרגיש שאתה מוכר רע בעת שיחת המכירה שלך, מאשר להרגיש מאוכזב מחשבון הבנק שרק הולך וגדל במינוס.

איך שאני חושב-זאת המהות של המוטיבציה. לכל בחירה יש תג מחיר, אבל כאשר אנו בתוך המוטיבציה, קל יותר לשאת את אי הנוחות ,זאת אומרת : כשאנו בזמן השיא שלנו קל לנו יותר "לקבל על עצמו אכזבות וכישלנות".  עכשיו לשאלה החשובה: מה אנחנו יכולים לעשות כדי לחצות את את המצב הנפשי ולהרגיש מוטיבציה על בסיס קבוע?

תפיסות מוטעות על מוטיבציה

אחד הדברים המפתיעים ביותר לגבי מוטיבציה הוא שלעתים קרובות זה בא אחרי שמתחילים להתנהג אחרת עם עצמך, לא לפני כן. שינוי ההתנהגות וההרגלים הם הסוד למוטיבציה,שינוי הרגלים חזק יותר מכל ספר או סרטוני השראה בנושא מוטיבציה.

מניע לפעולה לעתים קרובות תוצאה של פעולה, פעולה מניעה פעולה, בדיוק כמו גלגל. התחלת עבודה עצמית, אפילו במובנים קטנים מאוד, היא סוג של השראה שמייצרת באופן טבעי כוח מומנטום עצום.

אני רוצה להתייחס זה אפקט כמו פיזיקה של פרודוקטיביות כי בעצם ניוטון אומר" החוק הראשון חל על היווצרות הרגלים: אובייקטים בתנועה נוטים להישאר בתנועה. לאחר שהתחלת משימה, קל יותר להמשיך ולהניע אותה קדימה.

אתה לא צריך הרבה מוטיבציה כדי להניע פעולה ראשונית. כמו לתת גז בירידה , גם אם תתחיל לעשות פעולה מתוך ייאוש משם תצמח המוטיבציה. לאחר שתתחיל, ההתקדמות מתרחשת באופן טבעי יותר. במילים אחרות, זה הרבה יותר קל לסיים משימה מאשר להתחיל אותה מלכתחילה.

לכן, אחד המפתחות להגיע מוטיבציה היא להקל על עצמך על מנת להתחיל.


לפני שנדבר על איך להתחיל בכלל, בואו נעצור לרגע. אם אתה נהנה לקורא על המוטיבציה, אז אתה בטח תרצה להמשיך לקרוא מאמרים בנושא הזה.  עקוב אחרי האתר שלנו יש עשרות מדריכים איך לייצר הכנסה מהבית.

איך בונים מוטיבציה לפעולה ראשונה

אנשים רבים נאבקים כדי למצוא את ההשראה שהם רוצים כדי להשיג את המטרות שהם צריכים, הם מבזבזים יותר מדי זמן ואנרגיה על חלקים בתהליך. אם אתה רוצה לעשות לעצמך "חיים קלים" ולגלות את המוטיבציה הראשונה שלך, אז אלו השלבים המוקדמים בשינוי ההתנהגות שלך.

תזמן את המוטיבציה שלך

לצורך העניין : במהלך כתיבת מאמר בבלוג שלך (ראה מדריך איך לעשות כסף מכתיבה) פחות תחפש מה לכתוב ואיך לכתוב או מה יחשבו עליך, פשוט תתחיל לכתוב , תדמיין את המאמר או המדריך שאתה רוצה להגיש לקוראים שלך, חשוב על זה כמו אוכל , כשאנו עומדים במטבח ורוצים להכין איזה מנת שף" לאישה תשים לב שהרבה פעמים אנו מדמיינים איך הארוחה תראה ואיך אישתי תחמי לי . פשוט דמיון והתלהבות היא חלק מבניית המוטיבציה שלך.

ניהול זמן אפקטיבי ויעיל

הגדרת לוח זמנים עבור עצמך , זה מעמיד את קבלת ההחלטות על טייס אוטומטי ,כך שאתה שם את המטרות שלך לנגד עניך, חשוב על זה : זה כמו ציור או תמונה שנותנת לך השראה , כך גם לוח הזמנים שלך – דבקות במטרה. כך תוכל לעקוב בצורה מדויקת מבלי לרמות את המוטיבציה שלך. ויש שפע של מחקרים בנושא הזה  כוח רצון  וניהול זמנים.

חשוב על המוח שלך כמכונת משאלות

חשבו על כל מחשבה שיש לכם כהצעה של המוח", .עכשיו, כשאני כותב את המדריך הזה , המוח שלי אומר לי אתה מרגיש עייף תנוח. זה אומר שאני הולך לוותר. זאת רק הצעה אבל את המדריך הזה אני אסיים לכתוב, גם אם המוח שלי אומר אחרת. כוח רצון משפיע על ההיתהגות – וההתנהגות שלך משפיעה על הסביבה שלך.

מנגד לזה אפשר להרגיל את המוח להציע לנו משאלות ורעיונות גדולים. על ידי זה שתועדדו את עצמכם בדיוק כמו שהייתם מועדדים את הילד שלכם כי אתם מאמינים בו. ברגע שתאמין ביכולות שלך כך גם המוח שלך יחשוב אחרת . לאן שתיקח את המחשבות שלך בין אם זה רע או טוב, שם המוח יציע לך רעיונות. לצורך העניין אם תחשוב יזמות המוח ירעיף עליך רעיונות.

בהצלחה


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: