המחופשים: עומר אדם בפארק הירקון. המבצע בחאן יונס. המטפלת מראש העין. רומן זדורוב ואתגר "הבקבוק" של מייקל

סיכום שבוע: מדור הערכים השבועי של pakoes שמביא לכם את החיפושים הפופולריים של השבוע שזכו לקידום במנועי החיפוש של גוגל .

החיפושים המובילים בגוגל

מדי שנה מפרסם Google Trends את "החיפוש השנתי הפופולרי". השירות מאפשר להציג מגמות חיפוש במנוע החיפוש 'גוגל'. בעצם כך, אנו מקבלים מעין סיכום תקופתי מהם הערכים הפופולריים  בקרב משתמשי האינטרנט ברחבי העולם . כשירות לציבור, הבאנו לכם את כל מה שעניין את כולנו השבוע, או במילים אחרות 6 הערכים הבולטים שעיניינו אתכם השבוע. התוצאות לפניכם.

12.07.19 |מערכת pakoes

12:01

מנוע החיפוש גוגל

ראה מאמר איך לעשות כסף מגוגל

לא יפתיע אף אחד, החיפוש הפופולרי ביותר של השבוע האחרון בדיוק כמו בשבוע שעבר עסק בגננת מראש העין. עוד ועוד גילויים מחרידים ומסמרי שיער גרמו לכולנו להסתקרן לצד האי נוחות שהסיפור הזה גורם לכולנו. להבדיל, המקום השני ובפער ענק מהבאים בתור שייך להופעה ההיסטורית של עומר אדם בפארק הירקון. המקום השלישי שמור לתוצאות התחקיר הצהלי אודות המבצע שהסתבך בחאן יונס, בו נפל סא"ל מ' – כי בנינו, קצת מיליטריזם לא מזיק לאף אחד. אחריו, במקום הרביעי המכובד נמצא מצעד הגאווה שנערך לראשונה בתולדות העיר נתניה. החמישי הוא רומן זדורוב עם ממצאים חדשים בחקירה שגם כן היא לא מצליחה להרגיע גם אותנו .

השישי והאחרון שמור לסרטון הביזארי של השבוע , או במילים אחרות מייקל לואיס נעזר "בבקבוק " הפרטי שלו כדי לצלוח את אתגר הפקקים . הסרטון מן הסתם כבר הוסר מהרשת, אך עדיין "מעורר" עניין רב ודי לחכימא ברמיזא.

אגב, באופן מפתיע או שלא, שני הערכים הניצבים בראש רשימת מנועי החיפוש הפופולריים בארה"ב זה מכבר הם: הנשיא השנוי במחלוקת טראמפ ליידי גאגא, יחד עם בראדלי קופר .

לגבי מגמות כלליות יותר, גוגל מציינת שאנשים חיפשו הרבה את המילה "Good this year" . וכמו "ודברים טובים בעולם", "חדשות טובות", "איך להיות אזרח טוב יותר", והחיפוש עם הערך הכולל הגבוה מכולם, הם מדריכים המתחילים במילה "איך"

מה אתה חיפשת ב- לאחרונה בגוגל?

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: