מדע ההתעשרות מדריך וטיפים איך להתעשר מאפס

להיות מיליונר. זה חלום שרבים מאיתנו היו שמחים לחיות בו. אבל, האם זה באמת ריאלי?

תאמינו או לא, להיות מיליונר היא מטרה שניתן להשיג תוך שנה. בחיי הייתי מיליונר כמה פעמים. רוב הזמן לפני גיל 30 שלי, זרקתי את הכסף שלי על מכוניות ושאר שטויות.

למרות הסיכוי כי גם אתה תהיה מגה מיליוניר, תהליך שבשבילך או עבור כל אחד אחר להפוך להיות מיליונר חלום עקבי לאורך השנים. אם אתה תבין" העצות שאני אתן כאן", אני יכול להבטיח כי בסופו של דבר אתה תהפוך למיליונר. הנה כמה עצות איך להפוך השנה לאחד כזה"!

מדע ההתעשרות מדריך וטיפים איך להתעשר מאפס

מדע ההתעשרות מדריך וטיפים איך להתעשר מאפס:

תוכנית עסקית נקודות

אחת הסיבות העיקריות מדוע לא תהפוך למיליונר היא אם לא תכתוב  תוכנית פיננסית . פיתוח תוכנית פיננסית הכוח הראשון להנעת פעולה, במקום רק לדבר. הוא גם מנחה אותך בקבלת ההחלטות הנכונות כדי להשיג את כל החלומות שלך ואת המטרות שחלמת עליהם.

המתכנן הפיננסי  הוא כאשר מתכננים תוכנית לעתיד בטוח יותר ישנם שני נקודות הכרחיים: כמה כסף יש לך וכמה כסף אתה מבזבז.

"הנקודה הבסיסית שאני רוצה להדגיש , היא שהן בסיסיות לחלוטין לכל התכנון הפיננסי עבורך,

"מניסיוני, ההבדל הגדול ביותר בין הנתיב הנכון לעומת הנתיב הלא נכון היה כמות הזמן והמאמץ שהכנסת לתוך התוכנית הכספים שלך." קח את הזמן כדי ליצור תוכנית ולראות את הדרך "זה הדבר הדומה שיש לכל האנשים המצליחים מבחינה כלכלית".

"להצלחה שעשירים חווים אין קשר לעושרם האישי , וכמו כן, כישלונם של אלה שאינם נוקטים בתוכנית עסקית אינו קשור לעושרם".

תהליך יצירת תוכנית עסקית

  • תן דגש על מה שחשוב ביותר ואת לא להיות אובססיבי לעבר שלך.
  • תן דגש על רישום ההוצאות בתקציב הכי גדול שלך,כתוב רשימה של קטגוריות לשיקול דעת.
  • דגש על העתיד שלך ותחשוב כמו שורד באי בודד.

הגדלת ההכנסה שלך"

"בסביבה הכלכלית של היום אתה לא יכול לשמור את הכסף שלך ובטח לא תהפוך למיליונר מכך", גם אם נכנסת לחובות, חשוב איך להפוך למיליונר ולא איך לכסות את החובות. "הצעד הראשון שלך הוא להתמקד בהגדלת ההכנסה שלך .

"ההכנסה שלך 6000 שקל לחודש, חשוב איך הוא יהיה 7000 חודש הבא, התחל לעקוב אחרי תנועות הכסף בחושבונך, זה יאלץ אותך לשלוט בהכנסה ולראות הזדמנויות".

נצל את האפשריות שקיימות עבורך – הלוואות מיידיות לשכירים

אל תפחד לקחת הלוואה כדי להגשים את הייעוד שלך. התחלת בתוכנית עסקית ופיננסית כדי להצליח בה, האופציות הפרוסות עבורנו היום הם בלתי מוגבלות, תייצר תוכנית" כדי להבין כמה כסף דרוש לך להקמת עסק באינטרנט או כל עסק אחר, כך תידע כמה כסף דרוש לך להלוואה הנחוצה לך.

איך להגדיל את ההכנסה החודשית

חשוב איך להגדיל את ההכנסה שלך כל יום חשוב איך אני עושה שקל אחד יותר, אל תוותר לעצמך. אם תבין איך לייצר שקל אחד יותר כל יום מהצד, אני בטוח שתצליח לייצר" גם עוד 100 שקל נוספים כל יום. יש עשרות דרכים לעשות כסף באינטרנט למשל ראה מאמרים שלי בנושא פתיחת חנות באטסי,איביי,אמזון,שיווק שותפים ועוד.

הפוך חסכונות להשקעות

יש לך חסכונות ? אל תקבור אותם בבנק! הכסף לא שווה כלום בחשבון שלך. הבנקים היום נותנים כמעט 0 ריבית על הכסף שלכם , וזאת בנוסף הם משתמשים בכסף שלך מידיי יום. יש כיום מאות דרכים להשקיע את החסכונות שלכם, בקרנות גידור או שוק ההון,מטבע חוץ,הלוואות חברתיות ועוד…

שדרג את היכולות והידע שלך

בכוונה נתתי כאן כותרת ענקית לנושא הזה ולא סתם, אם לא תחשוב איך למלא את הראש שלך בידע בנושאים מגוונים, אתה בבעיה. קרא ספרים בנושא כסף לדוגמה אבא עני אבא עשיר,קנה מדריכים ליצירת נכס דיגיטלי , עקוב אחרי אתרים , כמו דה מרקר כלכליסט ביזפורטל ועוד.. "חשוב כמו עשיר"

הרגל את עצמך לחשוב אך ורק מחשבות חיוביות

חיוביות בחיים היא אחת המפתחות להצלחה. מחשבה יוצרת מציאות, חשוב טוב כדי שהיה טוב. התרחק מחברים שעושים לך רע", אל תיתן לאנשים סביבך להוריד אותך, היה ממוקד מטרה לתוכנית העסקית שלך.

שינוי הרגלים בחיים

אם הרגלת את עצמך לקנות כל חודש באלף שקלים בגדים, חשוב איך אתה חותך בהוצאות וקונה חודש הבא ב500 שקלים, אפשרות נוספת את ה 500 הנותרים תשקיע במשהו או חסוך. הוצאות מיותרות פוגעות ומקטינות את הסיכוי שלך להתעשר.

תראה לי מי החברים שלך אני אגיד לך מי אתה

כיום יש עשרות דרכים להכיר אנשים מל התחומים, כמו מדיות חברתיות – לצורך העניין לינקדאין רשת חברתית המלאה באנשי הייטק ועסקים , תייצר סביבך אנשים מצליחים , אנשים המעניקים השראה בחיים, עקוב ברשתות אחרי עשירים ואנשי עסקים מצליחים.

ברונו מארס

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.%d בלוגרים אהבו את זה: