איך מקבלים תמלוגים מיוטיוב

אתר יוטיוב Youtube מאפשר האזנה לשירים ופלייליסט בקלות ובחינם ללא הרשמה או הורדה של תוכנה כל שהיא. יוטיוב היא חברה אמריקאית המפעילה אתר אינטרנט לאחסון ושיתוף סרטוני וידאו בשם יוטיוב. החברה נוסדה בפברואר 2005, על ידי שלושה מוכשרים בשם צַ'אד הַארלי (אנ'), סטיב צֶ'ן (אנ') וגַ'אווֶד קַארִים. בנובמבר 2006, רכשה גוגל את החברה תמורת 1.65 מיליארד דולרים: מאז, פועלת יוטיוב כאחת מחברות הבת של גוגל.

אז מה צריך כדי להתחיל להרוויח?

1.חיבור לאינטרנט

2.מחשב

3.הרשמה לערוץ יוטיוב

4.הרשמה לתוכנית שותפים

תסביר לי דניאל?

יוטיוב כיום היא פלטפורמת הוידאו הענקית בעולם, היא מרכז העניינים של כל אומן, שחקן ובכלל אנשי בידור בתעשייה. לצורך העניין אייל גולן יצא בשיר חדש, וכמו שאנו יודעים כל שיר של אייל צובר מיליוני צפיות בחודש,לנו זה אומר הרבה כסף. צפיות=קהל=הרבה כסף.

כל סרטון וידאו מצליח ביוטיוב צובר לא רק צפיות, הסרטונים צוברים גם לייקים ואלפי תגובות כל חודש, וכאן קבור הכלב! לא כל צופי הוידאו מגיבים, אבל רובם הגדול חשוף לתגובות בסרטון. גם מי שלא מגיב אוהב לגלול בתגובות , זאת מין סקרנות כזאת, מה אנשים אומרים ומה הפידבקים.

אייל גולן ובניה ברבי תמונה מתוך יוטיוב

קודם לכן …

הרשמה ליוטיוב

הרשמו לערוץ יוטיוב כל אחד שיש לא כתובת GMAIL ההרשמה היא בלחיצת כפתור, אם לא אז פשוט להאזין כתובת אימייל וסיסמה ויש לכם ערוץ יוטיוב משלכם.

רווחים מקליקון

הרשמה לתוכנית שותפים

יש מאות תוכניות שותפים בארץ ובעולם המליץ כאן על כמה שאני עובד איתם שנים,

תוכנית שותפים בישראל

1.clickon – קליקאון רשת שותפים וותיקה בשוק מומלץ

2.wesell – וויסל גם כן תוכנית שותפים וותיקה בשוק- וויסל היא בעצם חברת בת של קליקון.

3.sekindo – סקינדו מתאימה בעיקר לבעלי אתרים עם תנועה גדולה

תוכנית שותפים בעולם

1.clickbank-קליק בנק היא רשת תושפים הגדולה בעולם.

2.jvzoo גם כן רשת שותפים מצליחה בעולם.

יופי לאחר שנרשמנו לערוץ היוטיוב ולתוכנית השותפים שבחרנו, נתחיל בעבודה

כמו שהסברתי קודם , אנו מחפשים סרטונים עם המון תנועה , כאלו שמגיעים למיוני צפיות בחודש,סרטונים שיש בהם עניין רב.

תוכנית עבודה

לאחר שנרשמנו לתוכנית השותפים (למי שלא יודע מזה תוכנית שותפים) בוחרים קמפיין שהתחברנו אליו,

זה יכול להיות הכרויות,שוק ההון,הסרת שיער. בכל תוכנית שותפים יש עשרות קמפיינים טובים לבחירה.לצורך העניין בחרתי קמפיין בנושא שוק ההון, יש מאות סרטונים ברשת בנושא הזה עם מיליוני צפיות.

תגובות סרטונים

לאחר בחירת הקמפיין לוקחים את קישור השותף של אותו הקמפיין , נכנסים לסרטון המבוקש שבחרתם ומגיבים עם צירוף לינק השותפים. חשוב להבין להגיב לסרטונים המדברים על אותו הנושא של הקמפיין, לצורך העניין אם תגיבו אם לינק של שוק ההון בסרטון הכרויות סביר להניח שלא הרבה יתעיינו בתגובה שלכם.

איך עושים את זה

תגיבו כממליצים בתחום "חברים ראיתי שאתם מתעניינים בנושא – ממליץ קורס בשוק ההון " וכו, מקווה שהבנתם. אפשרות נוספת מומלץ- תגיבו באותו נושא בו מדבר הסרטון (ללא הלינק שותפים) ולאחר זמן מה שהתגובה תצבור לייקים בתוך תגובות הסרטון ראה דוגמה בתמונה למטה

לאחר שצברתם לייקים ותגובות בתוך התגובה שלכם,, ניתן לערוך את התגובה ולאחר מכן להוסיף קישור שותף עם מלל אחר לגמרי, ואז התגובה שלכם תקבל הרבה יותר קליקים על הקישור ובכלל התייחסות.

ספרו לי אם הצלחתם.

בהצלחה (: