קידום האתר שלך באמצעות Google IR

ישנם גורמים רבים הקובעים את מיקום הדף שלך בתוצאות החיפוש, אך גוגל אינה חושפת את כל המידע כדי למנוע ספאם. עם זאת, לאחרונה צוין כי אחד האלגוריתמים שבהם משתמשת החברה להערכת איכות הדפים הוא ציון IR של גוגל. במאמר הזה, אנו נסתכל מקרוב על קריטריון זה וניתן עצות כיצד לשפר את דירוג האתר שלך על ידי הגדלת הדירוג של IR שלך באתר.


תוכן העניינים

 • הערכת הרלוונטיות של האתר/הבלוג שלך
 • מהו ציון Google IR
 • למה אתה צריך לעבוד על דירוג IR שלך
 • במה תלוי ציון Google IR
 • איך אתה יכול לשפר את ציון האתר שלך ב- IR
 • קידום האתר שלך באמצעות Google IR

הערכת הרלוונטיות של האתר שלך

גוגל מעריכה את הרלוונטיות של הדף שלך לנוסחה אחת פשוטה: הכפלת הניקוד ב- IR שלך לפי ערך שך ה-PageRank (דירוג דף). שני הגורמים החשובים לשיפור דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש, אבל הראשון הוא פחות ידוע לבעלי האתרים. אמנם אתה יכול בקלות לחשב את דירוג הדף שלך באמצעות כלי אחד ספציפי, זה קצת יותר מסובך מזה עם ניקוד Google IR. עם זאת, הפרמטר מוזכר בפטנטים של גוגל כמה פעמים, מה שמאפשר הבנה כללית עליו וקיימים עצות כיצד להשתמש בו לטובתך.


מהו דירוג Google IR


ציון IR, או ציון שחזור מידע, הוא מדד המשמש את גוגל בדירוג האתר במנוע החיפוש. בעקרון, זהו ערך מספרי על הרלוונטיות של מילות המפתח שלך באתר לגבי מיקום הביטוי בדף. "ציון ה- IR עבור פוסט בבלוג / בלוג עשוי להיקבע על סמך התאמה של מונחי החיפוש בשאילתת חיפוש לאינדקס שנוצר על סמך המסמכים ההיברידיים".

לפי הפטנטים של גוגל, ניקוד ה- IR משמש להערכת איכות האתר, הדירוג של חומרי האתר ובהתחשב במשוב הגולשים באתר שלך.


מנוע החיפוש מחשב שני סוגים של ניקוד ב- IR:

 • כניסות אתר
 • והתוצאות לפני הכניסות לאתר

בנוסף לכך, גוגל שומרת גם את המידע על הנתונים ההתנהגותיים של המשתמשים באתר כדי לשפר את הרלוונטיות של תוצאות החיפוש ולספק את המידע שנחשב בעבר כמתאים על ידי משתמשים אחרים.


למה אתה צריך ניקוד IR באתר שלך


אם ניקח בחשבון כי ניקוד גוגל IR כבר סרק את האתר שלך מספר פעמים, ניתן להסיק מזה כי קריטריון זה הוא חיוני כדי לקבוע את דירוג האתר שלך, זהו גורם חובה. גוגל לא מספקת את ההסבר המלא לאופן חישוב ציון ה- IR..במה תלוי ציון Google IR שלך


בעיקרון, הפרמטר הזה תלוי בתוכן הדפים שלך ומספר הקישורים שלו. על פי המידע המוצג בגוגל פטנטים , ניקוד ה- IR נקבע על פי הגורמים הבאים:

 • אם מילות המפתח ממוקמות בתוכן הראשי ו / או בפסקאות הראשונות
 • גודל הגופן וצבעו
 • מיקום של מילות מפתח בכותרת הדף ובכותרות מאחת לשש
 • קישורים הכוללים מילות מפתח

בנוסף לקריטריונים אלה, גוגל עשויה גם לבדוק את מבנה האתר ואת מונחי פרופיל המשתמש המשמשים לשיפור תוצאות החיפוש. לאחר שהמונחים האלה זוהו בדפי האתר שלך, הם יגדילו את דירוג האתר שלך עבור משתמשים מסוימים. מסיבה זו, מומלץ להוסיף מונחים ספציפיים לנושא לתוכן, המדברים על הנושא עצמו. הדרך היעילה ביותר היא להוסיף אותם לכותרת הדף, לכתובת URL או לפסקאות הראשונות במאמר האתר או הבלוג.

איך אני יכול לשפר את ציון גוגל IR באתר שלי?

כדי למנוע ספאם ותוצאות בלתי רצויות אחרות במנועי החיפוש, גוגל אינה חושפת כיצד בדיוק זה מחושב הציון ה- IR. עם זאת, ניתן לקבל הבנה כללית מה לעשות מה לא לעשות בבניית תוכן האתר שלך ( קידום אתרים אורגני)

 1. נסה למקם את כל המידע הרלוונטי בדף הראשון שלך.
 2. כלול מילות מפתח בתחילת הטקסט שלך. הם צריכים להיות מוזכרים בפסקאות הראשונות בפוסט, וכן כלול אותן לתוך כותרת הדף (עד שש מילות מפתח).
 3. זכור למקם מילות מפתח קרובות זו לזו, שכן היא תשפיע גם על דירוג הדף.
 4. נסה לייעל את גודל הגופן והצבע כמו גם צבע הרקע.
 5. השתמש במילות מפתח בכותרת הדף שלך.

קידום Google IR

הערכת איכות הדף היא הכרחית כדי לספק למשתמשי האתר שלך את התוצאות הרלוונטיות ביותר, ו- גוגל, כמו גם מנועי חיפוש אחרים, משתמשים באלגוריתמים ספציפיים כדי לעשות זאת במידה הטובה ביותר. דוגמה אחת היא Google IR: ציון שחזור המידע לאתרים. תוכל לשפר את דירוג הדף שלך על ידי הגדלת ציון ה- IR . כדי לעשות זאת, ספק את המיקום הנכון של מילות מפתח את התוכן ואת רשימת הכותרות, כמו גם לייעל את גופן המאמרים.

בהצלחה (:

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: