כאשר אתה ממש בתחילת מסע שיווק שותפים שלך , אתה צריך תוכנית אימון יום יומית כדי לשלוט בתחום הזה.

שיווק שותפים הוא תהליך שדורש משמעת ברזל.

אז אם אתה יכול להרשות לעצמך לקחת את מהזמן שלך ולשרוף אותו כדי ללמוד אז בורכת, שיווק שותפים מחייב ניסוי וטעייה, זה הכי קל להצטרף לתוכנית שותפים מכובדת" ולשלם על קורס או כמה קורסים אלפי שקלים, ולקבל מנטור" אשר ילמד אותך טכניקות שיווק באינטרנט וסודות , שבסופם לא תבזבז המון כסף ובמקרה הטוב את הזמן שלך.


רוב המשווקים מבזבזים על ניסוי" קמפיינים אלפי שקלים ובמקרה הטוב מאות כי ליפול" על קמפיין טוב ורווחי. שיווק שותפים זה תחום סקסי. אבל רק אחוז קטן מאוד עושה באמת כסף, התחום מחייב אותך לחקור את הדרכים הטובות ביותר ללמוד שיווק שותפים (יש עשרות דרכים) רוב שהם המשווקים הבינוניים" משווקים חינמי, לא משלמים על מודעות ממומנות .

חובה לפרסם מודעות בתשלום

כמשווק חדש בתחום תוכניות השותפים, מומלץ להתחיל לקדם את הקמפיינים שלך בדרך האורגנית, יש עשרות דרכים לדוגמה: מאמרי תוכן,בלוגים,מדיה חברתית ראה מאמר בנושא , וזאת על מנת ללמוד את התחום , כל אפלייאט תותח" בתחום התחיל כך, זה דומה למשקיע שרוצה להיכנס ולהשקיע בשוק ההון, בטח שלא יפקיד סכומים גדולים כהתחלה, ישקיע בקטן כדי ללמוד ולראות לפחות את השקל הראשון".

אין משווקים בעולם שעושים סכומים ענקיים בלי להשקיע כלל במודעות בתשלום. וזאת כי אם תה רוצה לגדול למימדים שאתה חיי את החופש הכלכלי שלך , אין באמת דרך להגיע קצרה להגיע לדרך המלך , בלי לשלב את גוגל אדס, טאבולה ואאוטבריין ושאר המודעות ממומנות, זה דומה בדיוק לבעל עסק שאינו מוכן לשלם עבור שיווק העסק שלו, אבל לא מבין למה הוא לא מתפתח. כדי להגיע לקהלים גדולים בארץ ובעולם חייב להוציא כסף מהכיס.

אל תעשה קורס שיווק שותפים באינטרנט

אני חלילה לא מלכלך על מנטורים בארצנו הקטנה, יש שועלים בעסק הזה , ואני מאמין בלב שלם שהם עושים כסף באינטרנט והרבה. אבל ויש כאן אבל גדול, "יש הבדל בין להיות משווק תותח לבין מורה טוב" לימדתי המון אנשים את התחום , והאמת בודדים מיישמים וקמים בבוקר כדי לשווק את המוצר או השירות. מורה טוב חייב להדריך אותך "חיים שלמים" כי שיווק באינטרנט זה עולם שלם.

שיווק שותפים האם כדאי

בעבר שיווק היה תחום קטן ורווחי אבל קטן- היה לנו את גוגל אוורדס (כיום גוגל אדס) וקצת ממודעות פייסבוק ממומן, תוכן כתוב ועיתונאי, ולא מעבר לזה, היום יש אין ספור מדיות חברתיות- פייסבוק,אינסטגרם,פינטרסט ראה מאמר בנושא -ועוד עשרות מדיות ופלטפורמות פרסום. אם המנטור לא מלמד אותך 65% לפחות מהתחום חבל לך על הזמן, או שאם תחליט כמשווק חדש שמתאים לך לעשות כמה מאות שקלים בתחום בצורה אורגנית וזה סבבה לך ,ראה מאמר בנושא

מחפשים ייעוץ בתחום צרו קשר כאן בתגובה או בטופס צור קשר בהצלחה(: