איך להגיע למקום ראשון בגוגל SEO

  1. קידום האתר דרך הפוסט

לכל דף באתר שלך צריך להיות מטרה ספציפית. חשוב על המאמר" שלפניך ונסה לתאר אותו. נסה לשלב מספר נושאים בתוך הפוסט החדש, שלב כותרות מהפוסט הקודם שיצרת, והכנס בתוך הכותורות שאתה משלב לינקים המקושרים לפוסטים הקודמים. נסה לשלב את הנושא הקודם בנושא החדש, כך יהיה לך הרבה יותר נוח להכניס את כותורות הפוסטים הקודמים לפוסט החדש. אם זהו דף המדבר על "פן לשיער", לצורך העניין הכותרת צריכה לכלול את מילות המפתח הקשורות לקוסמוטיקה ויופי .

כותרת ייחודית

הכותרת חייבת לדבר על אותו הנושא שאתה כותב עליו. וודא שהכותרת שלך ייחודית ושונה בנוף, לצורך העניין אם יש אתרים שכתבו על אותו הנושא בדיוק, אל תיתן כותרת זהה, זה סוג של העתק" גוגל לא אוהב את זה, אנחנו" רוצים להיות ראשונים במנוע החיפוש וכמובן לא להיפגע. נסה לשכנע בכותרת שאתה עושה, הכותרת אלו הפנים של הפוסט, הדבר הראשון שהקורא רואה זה את הכותרת, לצורך העניין "איך להופיע ראשון בגוגל" כותרת המגרה את העין.

שכפול מילים וכותרת ארוכה

שכותרות הדפים שלך לא יכללו לעולם וריאציות זהות, שכפול מילים פוגע בקידום האתר שלך. כתוב כותרת שלא עולה על 70 תווים, כותרת מעבר ל70 , גוגל פשוט תחתוך אתכם במנוע החיפוש, כך שאם אני יפגוש את הפוסט שלך האתר שלך תוך כדי חיפוש , אני לא יבין על מה המאמר מדבר, כל אות אחת מעבר לזה מיותר מבחינת המנוע חיפוש.

שים את לוגו המותג שלך בחזית

אם האתר שלך מופיע במקומות גבוהים במנוע החיפוש של גוגל, יש לך משקל כבד מבחינת גוגל, כל דבר שתשים בחזית האתר/הפוסט יופי במנוע החיפוש, חשוב מאוד לשים לב לנושא המותג. פשוט נצל את זה כדי להעצים את העסק שלך, הוסף מילות מפתח רלוונטיות, ביטויים הקשורים לאתר או למאמרים שלך.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.