הסוד שהופך אותך ליזם עסקי

יזמות עסקית

" אתה לא יכול להיות אסטרטג עסקי ,אם לא תחשוב איך לגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך "

יזמים הופכים ליזמים ממספר סיבות עיקריות. רוצים להיות הבוס של עצמם. התחושה של הישג שמגיע לאחר עבודה קשה, הוא חלומי, ובכלל להפוך את החלום לעבודה יומית ולחופש כלכלי, זה הישג שאפשר להתגאות בו בכל מקום בעולם.

הסוד שהופך אותך ליזם עסקי

המטרה המשותפת בין כולם הוא האפשרות להפוך לעשיר מאוד. בעוד שיש המון יזמים שחולמים על הרעיון של להיות עשיר רק בשביל להיות עשיר או עבור ההנאות, נהנתנות וחופש, לא כל בעלי היזמים הם כאלו, בעיקר היזמים המודרניים של היום.

בדרך כלל, הרצון להיות עשיר באמת מלווה המון יזמים בשוק המודרני, כולל המחשבה שלאחר שהם יתעשרו הם יוכלו לדאוג לרווחת בניי משפחתם, אני שומע זאת המון בעיקר בקהילת היזמים בישראל

סוג אחר של יזמים
הם אישיות המכונה הקפטן של המשפחה. אכפת להם מאוד מבני משפחתם בחייהם ורוצים להיות מסוגלים לעזור להם כלכלית. יש להם כוונות לתת בעתיד מכספם למטרות צדקה. הם רוצים עושר משמעותי , כדי לתת לטובת הקהילה והחברה שלהם או אפילו לתרום לעולם כולו באמצעות פילנתרופיה.

הפונטציאל לעושר
אם אתה בעל עסק מצליח אז זאת הדרך הכי מהירה שאני מכיר להיות מיליונר או אפילו מיליארדר.(אפילו יותר מיזם ותיק בשוק) אני מכיר אישית בעלי מוסך, ובעלי בסטות בשוק שהתעשרו. אופציה נוספת – בטח אם יש לך כשרון כמו, ספורטאי או שחקן" ומוזיקאי מפורסם, אז זאת הדרך הנעימה כמו שאני אומר-בלי סירובים" ממשקיעים ובלי הפסדים , בדרך כלל. אופציה נוספת-מנהלים בכירים בחברה גדולה, יש להם את היכולת להתעשר מהר יותר מכל שכיר המרוויח ממוצע של 6000 בחודש, יש להם את היכולת למנף את הכסף, יזם מונע מהסיבה הזאת, כאשר הוא מבין שהו לא יהיה בחיר בחברת הייטק או ירוויח בעתיד הקרוב 30 אלף לחודש, המוטיבציה שלו להצלחה חזקה יותר. כמובן שיש המון אנשים המרוויחים משכורת עתק והם יזמים גדולים.

הסוד שהופך אותך ליזם עסקי

"מה אני מקשקש לכם בראש בוא נגיע לעניין"

אם אתה רוצה למקסם את ההסתברות שלך להיות עשיר בגלגול הזה, סביר להניח שאתה צריך להמשיך להיות פעיל, ולראות את המטרה שלך לבניית עושר אישי – כלומר, עושר מחוץ לעסק שלך.

"לחפור בתוך עצמך במה אני טוב, מה הם היכולות שלי? אתה רוצה לבנות אתר אינטרנט מצליח לך על זה,או שיווק שותפים? אפליקציה שתעיף את המדינה. תנסה תפסיד תיפול ותקום עד שתצליח. אין גיל להצלחה"

זה אומר שאתה תעשה החלטות פיננסיות ואסטרטגיות – כולל על העסק שלך , אתה צריך לראות איך אתה מייצר חישובים בראייה שונה, כדי לתרגם כסף לעושר אישי גדול יותר. יזמים מובילים מאוד מיומנים בלקחת את הבחירות שלהם בזהירות: הם שוקלים יתרונות וחסרונות, חושבים איך לתעדף את התוצאות הפוטנציאליות ולהעריך את ההסתברות של תוצאות שונות המתרחשות סביבם. בדרך כלל המסקנות שלהם בסופו של דבר , זה להיות הטוב ביותר בגו'נגל. 

במילים אחרות,להפוך את עצמך לעשיר הוא גורם שבו הם משלבים את כל הפעולות יחדיו. לקחת סיכונים עסקיים על כל 10 כשלונות מספיקה הצלחה אחת, ככה חושב היזם המודרני.

האם אתה רוצה להיות באמת עשיר?

עליך להבין כדי להיות עשיר זאת עבודה קשה. התחייבות להיות עשיר מאוד פירושו במודע צמצום הזמן והמאמץ שאתה מכניס לתוך תחומי החיים שלך.

עם זאת, אם להיות עשיר היא המטרה היחידה שלך בתור יזם. אתה קצת בבעיה , תחשוב בגדול בתור יזם.

תחשוב על עסק גדול ומצליח ופחות על מזוודה מלאה בדולרים. חשוב יזמות , תחשוב צמיחה עסקית, תחשוב איך הופכים שקל לשנקל.

מאמרים בנושא – איך לעשות כסף משיווק שותפים ודרופ שיפינג

איך להרוויח כסף באינטרנט ללא השקעה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.