6 דרכים לעשות כסף מפייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. בין אם אתה הבעלים של עסק קטן או שיש לך רק פריט אחד למכור, כל אחד יכול להרוויח כסף מפייסבוק.

אם אתה משתמש בפייסבוק רק כדי להתכתב עם חברים, קח בחשבון כמה מההצעות הללו כדי להגדיל את ההכנסה שלך.

אז מי כן יכול להרוויח כסף מפייסבוק?

כל אחד יכול להרוויח כסף עם פלטפורמת פייסבוק! כמו כל דבר בחיים, אתה צריך להתמיד ולא לוותר אם הפרסום שלך לא עובד בפעם הראשונה. לנסות שוב ושוב

איכות הפרופיל שלך בפייסבוק היא הדרך הטובה ביותר שלך לעשות רושם ראשוני בתור בעל עסק או סתם איש מכירות. יש הרבה פרופילים ששולחים דואר זבל בפייסבוק עם פרסום מיותר ולא מועיל לנו. אתה בטח לא רוצה להיות אחד האנשים האלה,כי הסיכויים שלך להרוויח כסף יקטנו ובנוסף אתה מסכן את החשבון שלך.

ודא כי הפרופיל שלך בפייסבוק נראה אמין עם תמונה של בן אדם אמיתי" אפילו עם האישה והילדים. שים תמונה של עצמך או של לוגו העסק שלך בתמונת הפרופיל או בקטע תמונות הנוף.

כמו כן, הקפד לרשום את העיר הנכונה שאתה גר בה כך שאנשים יחשפו לפרופיל אמין" כך כשאתה מציע מוצר/שירות הלקוח" יותר יאמין לך ולמה שאתה מציע. לבסוף, כלול את פרטי קשר ובנוסף קישור לאתר אם אתה בעל עסק מקומי או אתר אינטרנט.

שקול יצירת חשבון נפרד. בדרך זו, תוכל לשמור על הפעילות האישית והעסקית שלך בנפרד. אם אתה רוצה לשמור הכל תחת חשבון אחד, זה בסדר .

מה אתה יכול למכור בפייסבוק ומה לא?

כמעט כל דבר יכול להימכר בפייסבוק. יש אנשים המשתמשים בפייסבוק כדי למכור את המכוניות המשומשות שלהם ויש כאלו את האמנות שלהם וכאלה את העוגות שהן אופות, פריטים יד שנייה, פריטים בעבודת יד, ספרים אלקטרוניים, ואפילו בתים במיליוני שקלים גם כן נמכרים מידיי יום.

כמה דברים שאתה לא יכול למכור בפייסבוק :

  • אלכוהול
  • סמים
  • טבק
  • נשק
  • חיות
  • כסף אמיתי/ הימורים
  • מוצרי בריאות מסוימים

באופן כללי, אתה יכול למכור כל דבר מהרשימה הנ"ל בפייסבוק , אבל אתה מסכן את החשבון שלך, עלול להיסגר סופית.

1. כתוב פוסטים בפייסבוק

אם אתה רק רוצה למכור לחברים שלך בפייסבוק האישי שלך, אתה צריך להרבות בפוסטים לפחות 2 ביום ?", דבר בפייסבוק בשפה של המוצר שאתה רוצה למכור (שתף כתבות על המוצר/שירות שלך) תייצר עניין סביבך. צרף תמונה ממחישה לפוסט (מעלה את הסבירות לרכישה). פוסטים משתפים רק לחברים שלך, אך על לייק שהם יעשו החברים שלהם יכולים להיחשף למוצר/שירות שלך. כנס לקבוצות רלוונטיות וראה פוסטים וקבל מהם השראה.

ברגע שחבר או חבר בקבוצה מביעים עניין, המשך את השיחה ב- Facebook Messenger. שירות הודעות צ'אט פרטיות מאפשר לך לשמור על קשר עם לקוחות קודמים ולקוחות פוטנציאליים שלא קנו ממך בעבר. אתה יכול לשמור על האנשים האלה בחשבון ולשלוח להם הודעה כאשר אתה חושב שיש מוצר/שירות שהם ירצו.

2. הצטרף לקבוצות רלוונטיות

אם אתה מנסה למכור באופן לקהל הרחב, אם קהל החברים שלך הוא קטן. אתה צריך להצטרף לקבוצות רלוונטיות לנישה של,כמובן קבוצות קניה ומכירה . פייסבוק עושה את זה סופר קל יש מאות קבוצות מכירה וקניה שניתן לשתף את המוצר/השירות שלך. פשוט עשה חיפוש ומחקר בפייסבוק.

לכל קבוצה יש מדיניות מכירה שונה, לכן הקפד לקרוא את הנחיות הקבוצה לפני שתפרסם. אחרת, מנהלי הקבוצה יכולים למחוק את הפוסט שלך או להסיר אותך מהקבוצה.

צור קבוצה משלך

אם אין קבוצה הקשורה לעסק שלך,פתח קבוצה בעצמך, מהיר וקל (צרף חברים מהפרופיל לקבוצה),

3. מכור במרקט פייסבוק

אל תשכח למכור במרקט פייסבוק . שוק הפייסבוק פלטפורמה חדשה יחסית בפייסבוק, ניתן למכור בקבוצה,ביגוד,מוצרי חשמל,יד שניה ועוד. הפלטפורמה חינמית. ניתן בקלות לשתף למרקט פייסבוק פוסטים מהפרופיל האישי שלך עם תג מחיר.

4. שתף את החנות מסחר מקוון שלך

ניתן לעלות מוצרים קיימים לדף הפייסבוק העסקי שלך , בדיוק כמו שהם נראים בחנות עם מחיר כותרת ואודות המוצר.

 5. צור מודעות פייסבוק 

כדי לקדם פוסט ממומן , תחילה עליך ליצור דף פייסבוק עבור העסק או האתר שלך. למעשה, יצירת דף חינם זה לוקח רק כמה דקות ,כל עסק או אתר יכול לפתוח דף בפייסבוק, זה חינם. 

לאחר יצירת הדף שלך, תוכל לשתף פוסטים עם העוקבים שלך בדף בדיוק כמו שאתה יכול לכתוב פוסטים על ציר הזמן האישי שלך. ובנוסף ליצור פוסטים ממומנים לקהל ספציפי לנישה שלך, כדי להגדיל את תנועת הדף וכמובן למכור יותר.

 דפי פייסבוק הם המקבילה החברתית לרשימת דיוור; תוכל לשלוח הודעות באופן קבוע לעוקבים הנאמנים ביותר שלך. לדוגמה,גלידרייה עשויה לפרסם פוסט שבועי על טעם חדש בחנות לרשימת העוקבים שלה בדף הפייסבוק.

עם זאת, אל תשכח שאתה יכול למנף את העסק שלך בעזרת מודעות פייסבוק ממומנות ולהגדיל את החשיפה של הדף.
מומלץ להתחיל עם השקעה של $5 ולראות מה עובד טוב בשבילך וכך ולהגדיל את הסכום עם הזמן.

6.טיפים ליצירת מודעות פייסבוק

בעוד שפוסטים יומיים של הדף העסקי שלך יכולים להגדיל את העסק, בנוסף עליך להפעיל מודעות פייסבוק בתשלום כדי להגיע לקהל חדש ורחב יותר. תוכל ליצור מודעות משלך או להשתמש בשירות שלנו כאן בטופס צור קשר,כדי ליצור מודעות מקצועיות שיכולות למשוך יותר קליקים ויותר תנועה איכותית לדף שלך.

בעת יצירת הפוסטים בדף שלך, תהיה לך אפשרות ללחוץ על הלחצן הכחול "קדם את הפוסט". לאחר לחיצה על הלחצן, תועבר לכלי יוצר המודעות. אמנם יש דרכים מקצועיות יותר לקדם את הפוסט, ישנם שלושה כלים שעליך לשים לב אליהם.

  • המטרה (האם ברצונך ליצור אינטראקציה עם הקהל שלך או לבצע מכירות?)
  • קהל (מיקוד לקהל מסוים או רחב?)
  • תקציב (כמה אתה מוכן להשקיע וכמה ימים תרצה שמסע הפרסום יחזיק מעמד?) כמו שאמרתי מומלץ להתחיל עם $5 תקציב יומי, כהתחלה.

היתרון העצום של מודעות פייסבוק ממומן היא שאתה יכול למקד את המודעה לקהל ספציפי על סמך המיקום שבו את נמצא , גיל, מין ותחומי עניין. לחלופין, תוכל גם לפרסם לעוקבים שלך ולחברים שלהם אם תבחר גם כן. תוכל גם לעקוב אחר האנשים שאליהם הגעת ועל מספר ההתקשרויות שלך. לאחר שמסע הפרסום יסתיים, תוכל להשוות בין מספר האינטרקציות לסך העלות הכוללת של מסע הפרסום, כדי לחשב את סכום העלות לקליק.

אם אי פעם פרסמת בפלטפורמה אחרת עבור העסק שלך, אתה יודע כי הפרסום יכול להיות יקר הרבה ממה שחשבת. פרסום בפייסבוק זול יחסית עבור מודעות בתשלום, שכן אתה יכול לבחור את קהל היעד שלך. רק כמה דולרים בודדים לעומת מאות או אלפי דולרים לכל מסע פרסום בפלטפורמה אחר.

הפעלת מודעות פייסבוק היא תהליך למידה המבוסס על ניסוי וטעייה. בגלל דרישות ועלות נמוכה, אל תפחדו לנסות כמה מסעות פרסום קטנים שעולים רק 5 $ ל 10 $ כל אחד עם קהלי יעד שונים, כדי למצוא מה עובד הכי טוב בשבילך.

לייעוץ נוסף והדרכה מקצועית ביצירת הכנסה/קידום העסק בפייסבוק צור קשר כאן בתגובה או בטופס צור קשר.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

. $קורס מסחר בכתובת אינטרנט (דומיין) - לייצר הכנסה ענקית בהשקעה של 3 דולר$ לפרטים<--