למד למכור מוצרים דיגיטליים ולהרוויח כסף מהבית

למד למכור מוצרים דיגיטליים ולהרוויח כסף מהבית

המונח "מוצר דיגיטלי" עשוי להישמע כמו מכונה כל שהיא. אחרי הכל, מוצר הוא משהו שאתה יכול להחזיק בידיים שלך, נכון ?

למעשה, מכירות דיגיטליות עברו "גילגולים". מוסיקה, למשל, עברה מקלטות ודיסקים לקבצים דיגיטליים. על פי הפדרציה הבינלאומית של תעשיית הפוטוגרפיה, 50 אחוזים ממכירות תעשיית ההקלטות ב -2016 הגיעו מהכנסות דיגיטליות  . רק 34% הגיעו ממכירת פורמטים פיזיים כגול דיסקים וכו.

אבל יזמים מוכרים הרבה יותר מאשר מוסיקה מקוונת. אם אתה חושב שאתה לא יכול למכור מוצרים דיגיטליים ולהרוויח כסף מהבית, אתה עלול להיות מופתע כמה כל אחד יכול לעשות זאת.

יתרה על כך, אתה יכול לקחת את המוצרים הפיזיים שלך, למשל אם יש לך חנות פיזית ,בגדים,נעליים,ממתקים, כמעט הכל, ולמכור כמוצר דיגיטלי באינטרנט . אם כבר היה לך הצלחה עם מוצרים פיזיים, לגוון את זרם ההכנסות שלך עם מוצרים דיגיטליים גם כן, כחלק מעוגה" של ההכנסות שלך.

מהו מוצר דיגיטלי

מוצר דיגיטלי הוא כל פריט שניתן למכור מאחד למשנהו באמצעים דיגיטליים, כגון קבצים אלקטרוניים או גישה לאתר. זה בדרך הצעת תועלת/מידע, בין אם זה בידור.

מוצרים דיגיטליים נפוצים כוללים כמה פריטים שאתה כבר יכול לקנות ולהשתמש.

  • ספרים אלקטרוניים
  • קורסים מקוונים
  • צילום סטוק
  • גרפיקה דיגיטלית
  • גופנים ואותיות
  • סרטונים

לאף אחד מהפריטים הללו אין מאפיינים פיזיים, אך הם מספקים ערך לצרכן.

מוצר דיגיטלי הוא גם פיסת קניין רוחני. הוא שייך לך, היוצר, עד שאתה מוכר אותו למישהו אחר. אתה יכול למכור כמה מוצרים דיגיטליים, כגון וידאו מותאם אישית, ולהקצות זכויות מלאה לקונה. עם זאת, אתה יכול גם רישיון מוצרים דיגיטליים אותו אתה יכול למכור שוב ושוב כדי ליצור הכנסה פסיבית.

במילים אחרות, מוצרים דיגיטליים הם דבר הרבה יותר תכליתי מאשר מוצרים פיזיים. אם אתה רוצה להרוויח כסף מהבית, אתה יכול להשיג הצלחה מהירה ויותר גדולה עם מוצרים דיגיטליים במקום מוצרים פיזיים.

למי למתאים למכור מוצר דיגיטלי?

ניסית פעם לבנות מוצר פיזי? אתה צריך הרבה מזומנים, תשתיות, שותפים אינסופיים, והרבה התעסקות. מוצרים דיגיטליים מסירים את רוב המחסומים הללו.

אתה לא צריך מפעל ייצור או שותף לוגיסטי. למעשה, אתה רק צריך את עצמך.

מה שאנשים רבים אינם מבינים הוא שיש להם שפע רב של ניסיון וידע לחלוק עם אחרים. חשוב יותר, הם יכולים לייצר רווחים מהידע הזה בצורה של מוצרים דיגיטליים.

אם אתה צלם, למשל, אתה יכול למכור את העבודה שלך באתרי צילום ולבנות תשטית סגורה" ולהרוויח דמי רישוי. במקביל, אתה יכול להמשיך להציע את השירותים שלך כמו צילום לחתונה/בריתות ועוד, צלם אירועים, או צלם טבע. לא כזה משנה, מוצרים דיגיטליים מאפשרים לך לגוון את זרמי הכנסה.

באופן דומה, אתה יכול ללמד קורסים מקוונים(קורס אינטרנטי) און ליין, כך שאחרים יכולים להפיק תועלת מהידע שלך. בין אם אתה מומחה" בבישול ארוחות ביתיות, או יש לך ידע בפיתוח הגוף, פתיחת עסקים, עיצוב אתרים,או פרויקטים לניהול זמן, אתה פשוט יכול ללמד אחרים לעשות את אותו הדבר.

האם למכור מוצרים דיגיטליים מתאים לך? רכוש יידע בסיסי" בשיווק , ואתה יכול לתרגם כל פיסת ידע שלך לכסף.

למד למכור מוצרים דיגיטליים ולהרוויח כסף מהבית

היתרונות של מוצר דיגיטלי

עדיין מנסה להבין? אתה יכול למכור בעשרות אלפי שקלים מוצרים דיגיטלים בחודש, כאשר אתה מכיר יותר את היתרונות הפוטנציאליים של המודל העסקי שלך .

כפי שאמרתי אינך צריך הון עצמי כדי להתחיל למכור מוצרים דיגיטלים .

לדוגמה מספר אתרים ישראלים שניתן למכור דרכם מוצר דיגיטלי בחינם,

cormo ו myco אלו שני אתרים מובילים בארץ למכירת מוצרים דיגיטלים,

שניי האתרים הללו לוקחים נתח קטן מהרווח של מכירת המוצר שלך .

ניתן גם לשווק עצמאית מוצרים דיגיטלים,ממומן או שיווק אורגני, כך שרוב הרווח נכנס לכיס שלנו.

רוצים ללמוד קורס איך לייצר ולשווק מוצר דיגיטלי צרו עימנו קשר כאן באתר, בתגובה/בטופס יצירת קשר . בהצלחה (:

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.